رهبران دموکرات در مجلس روز جمعه آشکارا از او با جمهوری خواهان در کنگره و کار کردن یک معامله در پلیس اصلاحات است که بازداشته و آنها را بیش از یک weeklong جلسه ویژه.

جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا دولت نشان داده اند که آنها برنامه ریزی برای موکول کردن شب جمعه و اوایل روز شنبه با یا بدون توافق بر سر قانون جدید اجرای طرح.

“اگر ما می تواند فقط ماندن چند روز بیشتر ما می تواند برخی از کارهای شگفت انگیز انجام می شود ، گفت: مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و DFL خانه اکثریت فشرده شده اند برای یک سری از گسترده پلیس پاسخگویی اقدامات در واکنش به کشته شدن جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس. جمهوری خواهان مجلس سنا گذشت بیشتر از متوسط بسته در اوایل این هفته با حمایت هر دو حزب. اما برخی از دموکرات ها می گویند ایران با اقدامات به اندازه کافی نمی رویم.

Hortman روز جمعه گفت که جمهوری خواهان مجلس سنا رفته اند “رادیو خاموش” حتی اگر او گفت: قانونگذاران دموکرات مشتاق به مذاکره در پلیس صورتحساب.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake, برنامه ریزی شده برای به روز رسانی خبرنگاران, بعد از ظهر جمعه. او استدلال کرد که سنا پلیس اصلاحات “مطابقت” با بسیاری از پیشنهادات مطرح شده توسط آمریکا. او همچنین متهم است که جدید DFL صرف طرح های متصل به یک COVID کمک بیل فراتر از یک معامله زده قبلا توسط قوه مقننه رهبران. “مقابله با ایران” Gazelka توییتی جمعه.

قانونگذاران نیز باید چپ بی قراری یک برنامه ریزی برای توزیع برخی از $841 میلیون در فدرال COVID کمک به جوامع در سراسر کشور. نیز حلق آویز در تعادل هستند و عمده مطابق لایحه به صندوق عمومی کار می کند و پروژه های یک ویژه بسته کمک برای شهرهای دوقلو کسب و کارهای آسیب دیده توسط ناآرامی های مدنی زیر فلوید مرگ است.

Hortman پیشنهاد کرد که اوباما تصمیم گرفت به “آن را به بعد از انتخابات” به جای صادقانه به دنبال سازش با دموکرات ها ، جمهوری خواهان را متهم به دموکرات ها از گرفتن یک “آن را و یا ترک آن را” رویکرد در مذاکرات است.

این جلسه ویژه باعث شد Walz را گسترش قدرت اضطراری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند و در هفته گذشته برای پایان دادن به اقتدار خود را, اما آن حرکت مسدود شده بود توسط آمریکا.

یکی دیگر از فرمت در ماه جولای می تواند قانونگذاران به سنت پل برای یکی دیگر از جلسه ویژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله