رژیم صهیونیستی. تیم Walz التماس یک تقسیم مینه سوتا مقننه پنج شنبه به تصویب یک جارو بسته از پلیس اصلاحات قبل از بسته بندی آنها تا یک جلسه ویژه تحت الشعاع قرار توسط پلیس به قتل جورج فلوید, گزارشی مرد که مرگ برانگیخته هفته از اعتراضات در سراسر جهان است.

یادآوری که جمعه است Juneteenth تعطیلات که یادبود پایان برده داری در ایالات متحده DFL فرماندار هشدار داد که جهان خواهد بود اگر نمایندگان مجلس موکول بدون عبور از هر قانون رسیدگی به پلیس پاسخگویی.

“اگر سرنوشت و تاریخ است نه بارش در مینه سوتا, امروز و فردا, من نمی دانم چه است” Walz گفت: به عنوان او مواجه جمعه برنامه ریزی شده adjournment, آخرین مهلت تعیین شده توسط رهبران جمهوری خواه مجلس سنا. “تصویر از ما و سنا راه رفتن به دور از تغییرات سیستماتیک در Juneteenth می افزاید: به این میراث چه بقیه جهان است که به دنبال در اینجا. این غیر قابل قبول است.”

Walz سخنان آمد به آمریکا آماده شد به تصویب حدود 20 پلیس اصلاحات لوایح از جمله اقدامات برای تشدید استفاده-از-نیروی استانداردهای افزایش نظارت پلیس نظم و انضباط و تشویق جامعه مبتنی بر جایگزین های سنتی به اجرای قانون است.

کار به یکشنبه شب DFL قانونگذاران همچنین برنامه ریزی برای پیشبرد لایحه که بان کی مون “جنگجو سبک” آموزش پلیس, از بین بردن پول نقد وثیقه برای تخطی از قانون جرم و 15 میلیون دلار صرف جامعه ضروری است.

خواه به رهبری سنا گذشت بیشتر از متوسط بسته از پلیس اسکناس در اوایل این هفته که مستقیم دولت در صدور مجوز و استانداردهای آژانس به نوشتن سیاست های ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت مانند کسانی که مورد استفاده در Floyd. ایران نیز اصلاحات خواهد قیمومیت بیشتر چک های پس زمینه برای اجرای قانون و کارکنان و جمع آوری داده ها در استفاده از نیروی مرگبار و آموزش ضمنی و تعصب برای افسران. آنها همچنین نیاز به افسران به دخالت در موارد از نیروی بیش از حد.

اما جمهوری خواهان باید خودداری کردند در DFL پیشنهاد برای بازگرداندن felons’ حق رای در حالی که آنها در مشروط شدن قرار داده و دادستان کل کیت الیسون دفتر مسئول رسیدگی به پرونده افسر-درگیر مرگ و میر.

 

در حالی که دموکرات ها می گویند ایران با اجرای قانون اصلاحات رفتن نیست به اندازه کافی است, رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake اشاره کرد که او شنیده می خواهم کمی مخالفت با اقدامات مندرج در سنا تصویب اصلاحات بسته است.”در یک جلسه ویژه شما را به می دانم که شما اجرا از زمان” Gazelka گفت. “چرا این چیزهایی که ما به توافق برسند ، چرا همه از عدالت کیفری اصلاحاتی که ما با توافق و جم هر یک از دیگر ؟ چرا که هزینه های دولت فدرال برای دولت های محلی کمک که همه قبول داریم ، چرا که مطابق با لایحه ای که همه ما به توافق برسند؟”

موضوع داوری در حقوق به صورت منظم افسران پلیس نیز حل نشده باقی مانده پنج شنبه. مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo شهردار یعقوب فری و دیگر رهبران مدنی به نام جمعه از قانونگذاران ایالتی به تعمیرات اساسی یک داوری سیستم که اغلب اجازه می دهد تا افسران متهم به “فاحش” سوء رفتار به شغل خود را به عقب.

در زیر پیشنهاد DFL قانون که حمایت مینه سوتا Chiefs of Police Association, داوران دیگر نمی خواهد اجازه به “معکوس و یا کاهش” نظم و انضباط پرداخت در چنین مواردی است. اما ایران با بسته در سنا نیست که ارائه.

روز جمعه انتظار adjournment, پایان یک جلسه ویژه باعث گسترش قدرت اضطراری Walz استناد به مبارزه با این بیماری همه گیر. جمهوری خواهان تحت فشار برای پایان دادن به اورژانس قدرت در هفته گذشته اما فاقد رای در DFL-کنترل خانه.

اگر چه جلسه ویژه برگزار شد برای همه گیر آن پیشی گیرد و توسط خشم بیش از فلوید مرگ و در بار عاطفی بحث بر سوء استفاده پلیس از قدرت است. به تنش های نژادی در لحظات ریخته به صفوف قوه مقننه با اعضای مردم رنگ و بومی حزبی متهم سناتور دموکرات از مشاوره با آنها در هر یک از آنها پلیس پیشنهادات.

“عدم درک ما از دیدگاه ما تجارب آن را شرم آور” گفت: Rep. حسن شیخ محمود به عنوان نور DFL-مینیاپولیس. او همچنین گفت که او نا امید نظرات او شنیده ام در یک خانه شنوایی که در آن اعضای دیگر پیشنهاد مینیاپولیس و سنت Paul باید شروع خود را آنلاین جمع آوری کمک برای تعمیر آسیب دیده ناشی از غارت و شورش.

رفتن به آخرین روز از جلسه دموکرات ها همچنان به فشار برای یک توافق گسترده تر از جمهوری خواهان برای افزایش پاسخگویی در موارد مرگبار نیروی پلیس.

“هنگامی که من تو را دیدم هستهای صورتحساب من توهین شد” گفت: Rep. رنا موران DFL-مینیاپولیس. “و بسیاری از بسیاری دیگر از جامعه و در سراسر جهان در حال توهین که چه در مجلس سنا مطرح. که هیچ پاسخگویی سیستمیک تغییر دهید.”

Gazelka گفت: هنوز زمان برای رسیدن به یک توافق وجود دارد و مکالمات اتفاق می افتد در پشت صحنه برای پیدا کردن زمینه های مشترک قبل از آخر هفته. اما او هشدار داد: اگر DFL-کنترل خانه هل طرح های پیشنهادی که در مجلس سنا جمهوریخواهان موافق نیستم با هیچ چیز می تواند اتفاق می افتد در همه.

هنوز Walz را در زمان صلح و اضطراری تنظیم شده است به اعتبار جولای 14, به این معنی که نمایندگان مجلس می تواند بازگشت دوباره به, St. Paul ماه آینده به نقد و بررسی Walz قدرت و ادامه بحث در پلیس اصلاحات.

 

نویسنده کارکنان Libor Jany کمک به این گزارش.

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de