دوقلوها مینه سوتا حذف مجسمه Calvin گریفیث از خارج هدف زمینه

دوقلوها مینه سوتا اعلام کرد صبح روز جمعه آنها را حذف کرده و مجسمه Calvin گریفیث از خارج از هدف زمینه است.

در یک سخنرانی به یک باشگاه لاینز در وسکا, Minn., در سال 1978 گریفیث, سعید راد Carew بود “لعنت احمق” برای بازی برای عنوان کمی به عنوان او می پردازد و او را; ballplayers باید استفاده از رایگان عشق به جای ازدواج و باید عملکرد خود را رنج می برند مانند بوچ Wynegar; مدیر سابق بیلی مارتین “هرگز پانچ هر کسی خود را اندازه”; ورزشگاه کمیسیون “می توانید بروید به جهنم” و دوقلوها تصمیم به آمدن به مینه سوتا “زمانی که متوجه شدم شما تنها 15,000 سیاه پوستان در اینجا.”

داستان اصلی گزارش شده مینیاپولیس استار تریبیون ” نیک کلمن بود که حضور در این رویداد به عنوان یک مهمان.

در یک نقطه در ths سخنرانی گریفیث, متوقف شد, کاهش صدای او و از او پرسید که اگر وجود دارد هر گونه سیاه پوستان در اطراف.

سپس او گفت: “من به شما بگویم که چرا ما آمد و به مینه سوتا. آن بود که متوجه شدم شما تنها 15,000 سیاه پوستان در اینجا. سیاه مردم اصلا به توپ بازی ها, اما آنها به شما را پر کنید تا یک rassling حلقه قرار داده و چنین شعار آن را ترساندن شما را به مرگ. آن باور نکردنی است. ما در اینجا دلیل این که شما رو خوب سخت کار سفید مردم در اینجا.”

در بیانیه این تیم گفت:

“هنگامی که ما باز هدف زمینه در سال 2010 در رابطه با ما 50 فصل در مینه سوتا ما هیجان زده و مفتخر به استقبال طرفداران ما برای همیشه لطفا برای ballpark.’ به این ترتیب ما می خواستیم به پرداخت دائم ادای احترام به کسانی که آمار و ارقام و لحظات است که به کمک شکل نیمه اول قرن دوقلوها مینه سوتا بیس بال – از جمله یک مجسمه Calvin گریفیث ما مالک سابق و مردی که مسئول حرکت دادن حق رای دادن در اینجا در سال 1961.

“در حالی که ما اذعان به نقش برجسته Calvin گریفیث در تاریخ ما نمی توانیم سکوت و ادامه نادیده گرفتن نظرات نژادپرستانه او در وسکا در سال 1978. خود را تحقیر کلمات نمایش داده شده آشکار تحمل و بی اعتنایی به صورت سیاه و سفید جامعه هستند که نقطه مقابل آنچه دوقلوها مینه سوتا برای ایستادن و ارزش.

“ما تصمیم به تتم Calvin گریفیث با یک مجسمه نشان دهنده جهل در ما بخشی از نژادپرستی نظاممند در حال حاضر در سال 1978 2010 و امروز. عذرخواهی ما را برای شکست ما به اندازه کافی می دانیم که چگونه مجسمه مشاهده شد و درد ناشی از آن برای بسیاری از مردم – هر دو در داخل دوقلوها سازمان و دوقلوها در سراسر قلمرو. ما نمی توانیم حذف Calvin گریفیث از تاریخ دوقلوها مینه سوتا اما به اعتقاد ما حذف این مجسمه مهمی است و لازم است در مرحله تعهد مداوم ما به ارائه یک هدف زمینه تجربه که در هر فن و کارمند احساس امن و خوش آمدید.

“گذشته ، حال یا آینده وجود دارد هیچ جایی برای نژادپرستی و نابرابری و بی عدالتی در بیوتکنولوژی خاک است.”

در طول سخنرانی گریفیث گفت: “Carew بود لعنتی احمق به ثبت نام [جدیدترین] قرارداد. او تنها $170,000 و همه ما می دانیم لعنتی خوب است که او ارزش بسیار بیشتر از این است اما این چیزی است که نماینده او خواست که آنچه او می شود. سال گذشته من فکر می کردم سخاوتمندانه به او داد و اضافی 100 grand اما در این سال من نمی ساخت هر گونه پول به طوری که او می شود 170 — که در آن است.”

ناشر این روزنامه در وسکا امید به دریافت گریفیث به چیزی می گویند مثبت خواسته گریفیث در مورد یک بازیکن به نام جری ترل یک دوقلوها infielder بود که از وسکا. ترل شش فصل بازی در لیگ های بزرگ برای دوقلوها و شهر کانزاس و یک طلایه دار برای کسانی که در تیم مونترال Expos پس از کار خود را به پایان رسید.

“ترل آمد به دفتر من در بهار آموزش و گفت که او می خواست چندین ساله قرارداد” گریفیث پاسخ داد. “من به او گفتم به نوبه خود در اطراف و خارج شدن از وجود دارد اگر این است که آنچه او می خواست. این یک رسوایی به لیگ اصلی بیس بال است که جری ترل است که در یک باشگاه توپ.”

کارو که گفت او هرگز نشانه دیگری قرارداد با دوقلوها پس از گریفیث سخنان گفت: در بیانیه منتشر شده توسط تیم: “من درک و احترام دوقلوها مینه سوتا تصمیم به حذف Calvin گریفیث مجسمه در خارج هدف زمینه است. در حالی که من همیشه به حمایت از دوقلوها تصمیم به افتخار کالوین با یک مجسمه من همچنین به یاد داشته باشید که چگونه نامناسب و مضر از نظر او بودند در آن روز سرنوشت ساز در وسکا. دوقلوها آنچه را که آنها احساس می کنند نیاز به انجام برای سازمان و برای جامعه ما است.در حالی که ما نمی توانیم تغییر, تاریخ, شاید ما می توانیم از آن یاد بگیرند.”

اما Carew همچنین گفت که او تا به حال طولانی بخشیده گریفیث و که او نمی کند در نظر او یک نژادپرست است.

“هنگامی که او معامله من قبل از سال 1979 فصل Calvin به من گفت که او می خواست به من پرداخت می شود آنچه که من ارزش” Carew گفت. “بعد از آن که سال فرشتگان من بالاترین پرداخت بازیکن در بیس بال. یک نژادپرست نمی توانست انجام داده است.

“در سال 1991 اولین شخص من به نام بعد از من گفته شد که من انتخاب شده بود به ملی بیس بال از شهرت شد, Calvin. “من ببخشند کال برای خود حساس دیدگاه و باور نمی کنم او یک نژادپرست است. که نه تجربه شخصی من با کالوین گریفیث – قبل یا پس از آن روز در سال 1978.”

 

دوباره به startribune.com بعد برای اطلاعات بیشتر در این داستان.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de