برای اولین بار در ماه Minnesotans که در ارشد مراقبت امکانات می تواند در دیدار چهره به چهره با عزیزان خود ارائه بازدیدکننده داشته است خود را در خارج از منزل هستند.

مینه سوتا وزارت بهداشت منتشر شده جدید راهنمایی اواخر روز چهارشنبه است که اجازه می دهد تا هوای بازديد در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی تحت سخت مجموعه ای از دستورالعمل ها.

بازدیدکننده داشته است اما محروم در این امکانات از اواسط ماه مارس زمانی که آنها بسته درهای خود را در تلاش برای محافظت از ساکنان آسیب پذیر از COVID-19 مرگبار بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

تغییر علامت دوم کاهش مستند محدودیت در مینه سوتا ارشد مراقبت از امکانات این هفته می آید و به مقامات بهداشت عمومی کار را به تعادل ایمنی ساکنان با نگرانی در مورد انزوای اجتماعی و تنهایی.

هزاران نفر از مینه سوتا سالمندان زیادی را صرف سه ماه گذشته پر از سوراخ در اتاق خود را با حداقل تماس با دوستان و اعضای خانواده. در سراسر کشور فرزندان مجبور به ارتباط برقرار کردن با پدر و مادر خود را از طریق ترک در ویندوز و یا با فشار دادن دست خود را در برابر شیشه مانند بازدید کنندگان در زندان است.

طولانی انزوای اجتماعی و تنهایی مرتبط شده اند به طیف گسترده ای از مشکلات بهداشتی و افزایش نرخ مرگ و میر برای افراد مسن است. حداقل دو نفر از ساکنان ایالت مینه سوتا خانه های پرستاری درگذشت این ماه تا حدودی به دلیل انزوای اجتماعی مرتبط با COVID-19 محدودیت با توجه به یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل از مرگ ثبت شده است.

با این حال کارشناسان بهداشت عمومی می گویند تعداد کسانی که درک درست دفعات مشاهده شده به دلیل عوامل دیگر مانند “عدم رشد” اغلب ذکر شده در رسمی گواهی مرگ به جای انزوا.

“ما کاملا می دانیم که انزوای اجتماعی و عاطفی disconnectedness یک نگرانی عمده بهداشتی و جدایی اتفاقی است که برای ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و عزیزان خود یکی از دلخراش ترین چیز در مورد این بیماری همه گیر” کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در coronavirus.

مینه سوتا ارشد مراقبت جوامع همچنان به ضربه سخت coronavirus وجود دارد اما نشانه های دلگرم کننده است که رسمی تعداد موارد و مرگ و میر است که پایانی در آن امکانات است.

تا کنون 1,064 ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت فوت کرده اند از COVID-19 حسابداری برای حدود 80 درصد از تمام مرگ و میر گزارش شده از این ویروس پس از همه گیر آغاز شد.

وزارت بهداشت شروع به استراحت قوانین در اطراف بازدیدکننده داشته است به مراقبت طولانی مدت جوامع اوایل این هفته هنگامی که آن را اجازه داد مردم به دیدار عزیزان خود را از طریق ویندوز از امکانات خود را. اما راهنمایی های جدید می رود بسیار بیشتر است.

در حال حاضر ساکنان که آلوده هستند با کروناویروس می توانید دیدار با بستگان خود در خارج از خانه ارائه شده آنها با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله. تماس فیزیکی و بوسیدن و دست اجازه داده نخواهد شد در طول بازدیدکننده داشته است با توجه به دولتی راهنمایی.

امکانات باید به ایجاد یک برنامه برای, دیدار, ساعت, دولت می گوید و یک سیستم را به اطمینان حاصل شود که بازدید کنندگان به نمایش در آمد به صورت علائم و نشانه های COVID-19.

استار تریبیون ویرایشگر داده ها MaryJo وبستر و کارکنان نویسنده گلن Howatt کمک به این گزارش.

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله