ارتش هند گفت: در روز پنج شنبه وجود ندارد هندی سربازان گم شده در عمل در Ladakh بخش Galwan دره که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند در یک برخورد خشونت آمیز با نیروهای شنبه شب ،

“وجود دارد هیچ هندی نیروهای از دست رفته در عمل” ارتش افزود که وجود دارد هیچ سربازان هندی در ارتش چین را بازداشت کرده است. Major general-rank افسران دو سپاه ملاقات روز پنج شنبه در گشت نقطه 14 در Galwan سایت از برخورد خشونت آمیز بین دو ارتش.

در جریان درگیری بین هند و چین سربازان در دوشنبه شب برخی از سربازان هندی دستگیر شدند توسط ارتش چین. پس از ژنرال بزرگ از هر دو ارتش ملاقات صبح روز سه شنبه و سربازان هندی منتشر شد توسط طرف چینی. این مشخص نشده است که آیا همه سربازان هندی منتشر شد که در روز و یا برخی از سربازان هندی هنوز در چین بازداشت شدند منتشر شده در جلسه روز پنجشنبه از دو ماژور-ژنرال. هر دو ژنرال بزرگ ملاقات کرده بود در روز چهارشنبه بیش از حد.
دو ژنرال همچنین در مورد مراحل مورد نیاز به د-تشدید وضعیت.

هر دو کشور چین و هند آورده اند و تعداد زیادی از نیروهای نظامی و سلاح های سنگین در عمق مناطق لاک.

برخی از 20 سربازان هندی از جمله 16 بیهار افسر فرمانده سرهنگ Santosh ببو بودند کشته و 76 نفر دیگر مجروح در برخورد خونین با سربازان چینی در شب دوشنبه.

این وضعیت در Ladakh زمان باقی مانده است. ارتش هند است که در بالا هشدار در طول خط کنترل واقعی. گزارشها حاکی است که ارتش را پاک کرده است برخی از روستاها در نزدیکی این مناطق به جلو. اتصال تلفن همراه در روستاهای نزدیک به جلو مناطق متوقف شده است.

چینی تجمع قوی تر است در نزدیکی Pangong Tso از در Galwan و چشمه های آب گرم.

در Pangong Tso آنها ساخته شده اند دائم سازه و پناهگاه و اعزام تعداد زیادی از نیروهای نظامی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله