Illustration for article titled On Juneteenth Eve Trump Took a Shot at Race-Based Fake News by...Posting Race-Based Fake News. Twitter Wasnt Having it Though

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

در اینجا هستند یک زن و شوهر سوالات: چرا خانواده رئیس جمهور پس raggedy? چرا نمی توانید به معنای واقعی کلمه هر کسی در tخود را یهودی نشین, کون, دولت نگه داشتن او را در رسانه های اجتماعی است ؟

تبلیغات

در روز پنج شنبه دونالد “من قرار داده Juneteenth بر روی نقشه” مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر و دیگر سیستم عامل را به یکی دیگر از شات در “خبر جعلی” توسط…ارسال خبر جعلی. خوشبختانه توییتر است که با داشتن هیچ یک از زردآلو-in-chief مزخرف است و یک بار دیگر قرار داده شده یک برچسب هشدار دهنده بر مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

اول, اجازه دهید نگاهی به این الاغ احمق پست مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه دهید خود را نارنجی با طعم سوسیس وین انگشتان آمار “ارسال” ، از واشنگتن پست:

رئیس جمهور توییتی doctored نسخه از محبوب تصویری که ویروسی رفت و در سال 2019 که نشان داد دو کودکان نوپا یکی سیاه و یکی سفید, بغل کردن. در نسخه مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته, این ویدئو ویرایش شده با موسیقی شوم و جعلی تیتر سی ان ان که می گوید: “وحشت زده کودک نو پا اجرا می شود از نژادپرست کودک.”

“نژادپرستانه عزیزم احتمالا یک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان” تیتر سپس می گوید: پس از آن صفحه نمایش.

این ویدئو سپس کاهش به کلیپ اصلی از کودکان بغل کردن و سپس کاهش به پیام “آمریکا مشکل است. خبر جعلی است.”

تبلیغات

بنابراین فقط به عنوان آنها انجام داده ایم قبل از توییتر تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین گه-ارسال تا با وجود آن نقض سیاست های خود اما قرار دادن یک “دستکاری رسانه ها” برچسب هشدار دهنده بر روی آن از آنجا که…خب…این است که دستکاری به عنوان درآورد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

چند سوال (این بار من به شما آدرس آنها را به Trumple-عجیب و غریب-پوست به طور مستقیم):

شما می دانم که شما این کار را در آستانه Juneteenth درست است ؟ منظورم این است که شما باید بدانید آقای Millie چون شما بوده ام خیلی خوب برای ما مردم است که شما ساخته شده کوچک ما تعطیلات “بسیار معروف” بعد از همه. پس چرا از این است که شما بازی را با ما مثل این ؟ اگر شما در تماس با جامعه سیاه و سفید به شما می خواهد انتخاب این زمان به فشار مزخرف محافظه کار روایت است که “جعلی اخبار” رسانه ها چه رانندگی تنش نژادی در امریکا و نه واقعیت نژادپرستی نظاممند? چرا که آنچه در این ارسال در نهایت در مورد ،

تبلیغات

و چه چیزی اشتباه است شما می توانید پیدا کردن یک مثال واقعی از سی ان ان فشار مبتنی بر نژاد تبلیغات, پس شما انتخاب واقعی مبتنی بر نژاد تبلیغات برای به اشتراک گذاشتن ؟ You درک که هیچ کس جز شما و خود را 82 میلیون پیروان توییتر در واقع می بر این باورند که سی ان ان زد یک داستان در مورد یک نژادپرست تهمت حامی کودک مناسب است ؟ (اگر چه در حال حاضر که من در مورد آن فکر می کنم “نژادپرستانه مغلوب ساختن پیشی جستن حامی کودک نو پا” بسیار توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در تمام حوزه.)

به هر حال با توجه به این پست و تهمت نیز به اشتراک گذاشته شده خود را مزخرف در اسنپ چت و Facebook و همچنین…

در ضمن ویدئو پلت فرم رسانه های اجتماعی Snapchat گرفته است یک رویکرد متفاوت در به دنبال محدود کردن دسترس تهمت حساب میشه. این شرکت گفت: این امر و دیگر ویژگی مغلوب ساختن پیشی جستن در آن “کشف” تب هر چند مردم هنوز هم می توانید جستجو برای رئیس جمهور حساب. Snapchat ندارد اظهار نظر فوری در تصویری که ارسال شده به پلت فرم آن است.

این دستکاری تصویری تهمت توییتی پنجشنبه باقی می ماند بدون برچسب در Facebook, جایی که آن را دریافت بیش از 100,000 دوست دارد و بیش از 26,000 سهام. این شرکت بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد این که آیا آن برنامه ریزی شده را به اقدام مشابه علیه این ویدئو.

تبلیغات

بنابراین توییتر به نظر می رسد تنها پلت فرم مایل با کف دست زدن یک “عیسی دروغ” برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. در توییتر پرچم دو از مغلوب ساختن پیشی جستن پست. برای اولین بار بود که با صدای بلند و اشتباه صدای جیر جیر در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری که توییتر همراه با یک واقعیت-بررسی برچسب که تغییرمسیر خوانندگان به اخبار است که به حقیقت در مورد تهمت دروغ است. بار دوم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید که به پایان رسید “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” پرچم برای نقض توییتر نظر در مورد خشونت. این باعث تهمت به ثبت نام برخی از کمی فرمان اجرایی کهکشانی ها با هدف تنبیه سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای تعصب در برابر محافظه کاران کهو … ، …به وضوح چیزی را انجام دهید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net