یکی از افسران که شات Breonna تیلور اخراج…آن را ندارد اما آن را شروع

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled One of the Officers Who Shot Breonna Taylor is Being Fired...It Aint Enough, but Its a Start

عکس: برت کارلسن (گتی ایماژ)

این است که تقریبا به اندازه کافی…اما این یک شروع است.

آن بوده است حدود سه ماه و یک هفته پس از Breonna تیلور بود به ضرب گلوله توسط three لویی پلیس افسران botched اجرای یک هیچ-knock جستجو در حکم. حالا بعد از این همه زمان صرف شده توسط تیلور خانواده و فعالان جامعه بالا بردن سطح آگاهی و خواستار عدالت برای Breonna شهردار لوئیزویل جمعه اعلام کرد که یکی از آن سه افسر پلیس است که از کار اخراج شدند.

تبلیغات

ان بی سی نیوز گزارش که “رئیس لویی مترو اداره پلیس راب شرودر است شروع ختم روش در برابر افسر برت Hankison” با توجه به شهردار گرگ فیشر.

فیشر در بیانیه ای گفت که “بoth رئیس و من مانع از صحبت کردن در مورد آنچه ما به ارمغان آورده تا به این لحظه و یا حتی زمان این تصمیم” پس وجود ندارد هر گونه اطلاعات موجود در مورد Hankison شلیک و یا اینکه آیا یا نه دو نفر دیگر از افسران اخذ خواهد شد ورقه صورتی به عنوان به خوبی.

تبلیغات

در اوایل این ماه ریشه گزارش داد که Hankison شده بود متهم با دو زن تجاوز جنسی. هر دو زنان ارسال شده جزئیات اتهام ضرب و جرح در رسانه های اجتماعی در همان روز 4 ژوئن. Hankison نیز متهم شده است بارها و بارها اذیت و آزار دروغ دستگیری و کاشت مواد مخدر در یک مرد سیاه پوست بین سال 2016 و 2018. بدیهی است که هیچ نشانه ای وجود دارد که این چیزها باید چیزی برای انجام با شلیک, اما آنها فراموش نشان می دهد که این ممکن است دیر شده است.

پس از تیلور مرگ لویی اتحاد ممنوع بدون دست کشیدن حکم و لازم است که تمام افسران پوشیدن دوربین های بدن در حالی که آنها در انجام وظیفه هستند. این اقدامات خوب و اما آنها سقوط راه از چه سیاه و سفید زندگی مهم جنبش خواسته: ما می خواهیم همه از Breonna را قاتلان به اتهامات. هر چیزی کمتر از همیشه احساس می کنم مثل تلاش برای ساکت کردن ما بدون انجام کار واقعی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

البته پس از LMPD منتشر تقریبا خالی حادثه گزارش در مرگ او این ماهوجود ندارد بسیار اعتماد به نفس است که عدالت واقعی برای Breonna همیشه خواهد بود به دست آورد.

امیدوارم دستیابی به عدالت ختم نمیشود با یک پلیس اخراج…اما این یک شروع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>