جامو و کشمیر رئیس پلیس Dilbag سینگ گفت: پاکستان می تواند دست گرفتن این وضعیت انداخته تا با بن بست بین هند و چین نیروهای نظامی در استراتژیک Galwan دره لاداخ که خشونت تبدیل شد در اوایل این هفته برای هل دادن در بیشتر شبه نظامیان به سوخت مشکل در قلمرو اتحادیه (UT).

“پاکستان سعی خواهد کرد برای نفوذ بیشتر شبه نظامیان و تروریست ها و همچنین انگیزه ای برای خشونت در دره کشمیر و در جای دیگر در J&K با استفاده از این بن بست در Ladakh, مرز,” او گفت: در حالی که ریاست جلسه افسران ارشد به بررسی امنیت سناریو در دانشگاه تهران به خصوص آن مرزی منطقه.

در همین حال هند و پاکستان نیروهای نظامی دوباره معامله آتش سوزی در چند مکان در امتداد خط کنترل (LoC) در J&K را Kupwara و جامو منطقه در روز پنج شنبه. در حالی که ارتش jawan Jeevan لعل از 8 JAKLI هنگ مجروح شد در پاکستان شلیک در Akhnoor بخش جامو مشابه نقض نوامبر 2003 آتش بس در درک Machael بخش از Kupwara ایجاد یک “جنگ-مانند وضعیت’ اوایل روز شنبه ارتش و پلیس منابع در اینجا گفت.

ارتش منابع گفت که این 231st نقض آتش بس توسط پاکستان در امتداد عملا مرز که برانگیخته “قوی و در خور” پاسخ از ارتش هند.

مقامات پاکستانی سرزنش ارتش هند برای آغاز جنگی و گفت که به دلیل “بی رویه و بی دلیل” شلیک شده توسط نیروهای هندی در Bagsar و Nikial بخش در سمت خود را از LoC چهار غیر نظامی از جمله خواهر و برادر Razeem سلیم Tehzeeb هر دو در دهه بیست سالگی خود را 13 ساله علی Maroof و 60 سال Rasheeda بی بی کشته شدند و یکی دیگر از سالمندان مقیم محمد حسین به شدت مجروح شد.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه در اسلام آباد گفت که هند به اتهام d’ Affaires Gaurav Ahluwalia احضار شد توسط مدیر کل (جنوب آسیا & سارک) زاهد حافظ Chaudhri به ثبت نام پاکستان قوی در اعتراض به این نقض آتش بس توسط نیروهای هند در امتداد LoC در ژوئن 17. او گفت که ارتش هند و BSF نقض آتش بس آشنایی با توسل به سنگین آتش توپخانه و با استفاده سنگین کالیبر خمپاره و سلاح های خودکار به عنوان بسیاری از 1,410 زمان تا کنون این سال, در نتیجه 12 مرگ و میر و صدمات به 102 نفر است.

J&K را DGP آقای سینگ با این حال گفت: ماموران جلسه که مرزی نفوذ تلاش از طرف پاکستانی در حال ساخته شده به طور مداوم حتی در طول COVID-19 همه گیر و “ما باید فوق العاده هوشیار برای خنثی کردن چنین تلاش”. او گفت که طبق گزارش های اطلاعاتی وجود دارد بیش از 300 شبه نظامیان در “راه اندازی پد” در پاکستان از طرف LoC آماده برای نفوذ به J&K “برای افزایش زمین از خشونت در دره و فراتر از آن”. او هشدار داد که افسران که در نظر Ladakh بن بست “پاکستان سعی خواهد کرد برای نفوذ بیشتر تروریست ها و همچنین انگیزه ای برای خشونت در دره کشمیر و در جای دیگر” و در نتیجه “مرزهای ما نیاز به توجه اضافی”.

او همچنین گفت که گزارش های موجود با مقامات پلیس می گویند که لباس های نظامی در پاکستان از جمله حزب-ul-مجاهدین جیش-e-محمد و لشکر طیبه در حال پیوستن به “ایجاد فساد” در J&K. او تصریح کرد که با وجود چالش های بیشتری از نفوذ که “ما باید آماده در تغییر محیط زیست”. او کارگردانی این افسران را به مراقبت از تاسیسات حیاتی و همچنین نقد و بررسی اقلیت سپاه پاسداران است.

آقای سینگ بیشتر گفت: حضور امنیتی در بزرگراه شبکه افزایش یافته است با ارسال mobile گشت و افزایش تعداد nakas راه اندازی در کنار بزرگراه ها و جاده های دیگر و در مناطق آسیب پذیر. تا آنجا که به مبارزه با داعش گفت: J&K پلیس مرکزی مسلح به نیروهای پلیس و ارتش “هستند در ادامه با موفق عملیات ضد شورشی شبکه و در مرز”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de