PLA را در حمله به هند بود برای نشان دادن چین برتری نظامی: ما

Category: کیمیا | No comments

مردم چین ارتش آزادی (PLA) حمله کرده است “رقابت” در مناطق مرزی در چین و هند مرز این زمان “عمیق تر و طولانی تر با مردم بیشتر از همیشه قبل از در طول تاریخ” و این ممکن است برای ارائه یک “پانچ بینی” به هند برای نشان دادن چینی برتری نظامی ایالات متحده در روز جمعه اشاره کرد. آمریکا همچنین گفت که “تماشای هند و چین مرز اختلاف بسیار نزدیک”.

دستیار وزیر امور شرق آسیا و اقیانوس آرام امور دیوید Stilwel شد به نقل از وزارت امور خارجه آمریکا عنوان کرد و گفت: “آنچه ما در حال انجام هستیم بدیهی است که تماشای هند و چین مرز اختلاف بسیار نزدیک است. … PLA تاخت و تاز این رقابت منطقه عمیق تر و طولانی تر با مردم بیشتر از همیشه قبل از در طول تاریخ. دوباره چه بود که یک مذاکره تاکتیک یا a—پانچ در بینی برای نشان دادن برتری خود را من نمی دانم.”

ما نظرات را دنبال مرگبار برخورد در Galwan ولی در Ladakh بخش در دوشنبه شب بین هند و چین نیروهای نظامی که منجر به تلفات در هر دو طرف. درخواست پکن را به “اقدام اصلاحی” پس از برخورد دهلی نو گفت: سربازان چینی “به دنبال برپایی یک ساختار در Galwan دره” در سمتی از لاک در نتیجه تلاش برای تغییر وضع موجود و اضافه کرد که پس از این شد اختلاف, چینی, سربازان پس از آن در زمان “قبل از عبادت و اقدام برنامه ریزی شده” در برابر سربازان هندی که منجر به خشونت و تلفات.

هند تا به حال در شب چهارشنبه نیز رد کرد چین ادعا می کند بیش از Galwan ولی در Ladakh بخش به عنوان “اغراق آمیز و غیرقابل دفاع”. دهلی نو در روز پنج شنبه نیز تصریح کرد نخست وزیر نارندرا بیانیه صادر شده در جمعه آن است که متعهد به حصول اطمینان از هند حاکمیت و تمامیت ارضی.

پس از برخورد هر دو کشور هند و چین موافقت کرده است که این وضعیت می تواند به کار گرفته شده در یک “مسئول” و برای اجرای متارکه درک ژوئن 6 صمیمانه” و اضافه کرد که “هیچ یک از طرفین را از هر گونه اقدام به تشدید مسائل”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>