ساعت مودی حاشیه نمایندگان مجلس از جنوب شرق احزاب برگ آنها را از همه حزب دیدار

Category: کیمیا | No comments

دیرینه اتهام از سرزمین اصلی هند ظاهرا غفلت از منافع شمال شرق منطقه بار دیگر به جلو می آیند.

میان مرز مناقشه با چین, Pradyot Manikya Debburman سابق کنگره رهبر و رئیس تریپورا خانواده سلطنتی گرفته شده به توییتر برای شکایت از شمال شرق به منطقه ای بودن دعوت برای همه-نشست نام نخست وزیر نارندرا مودی در روز جمعه.

با این استدلال که چین را برای سرمایه گذاری در مرز با شمال ایالت های شرقی مانند هند و آروناچال پرادش بزرگ بهره در منطقه او در توئیتر خود نوشت: “چین علاقه زیادی در شمال شرق و متاسفانه هیچ حزب منطقه ای (به عنوان آن را تا کمتر از 5 MPs) دعوت شده است در تمام حزب را تامین کند . این چیزهای کوچک است که تاثیر ما در روز به روز زندگی می کند. شاید دهلی نو می داند بهتر از ما است اما آنها انجام دهید؟”

حداقل 20 احزاب سیاسی هستند به احتمال زیاد برای حضور در همه نشست, به نام مودی به بحث در مورد وضعیت در مناطق مرزی با چین منابع گفت: ANI.

جلسه برنامه ریزی شده است برای شروع در ساعت 5 بعد از ظهر. وزیر دفاع Rajnath Singh بود در روز پنج شنبه شخصا دعوت همه رهبران از طرف مودی آنی اضافه شده است.

در ضمن Rashtriya Janata Dal حزب مخالف در بیهار مجلس نیز دعوت شده برای این نشست است. گرفتن قوی استثنا به خروج, RJD رهبر Tejashwi Yadav روز جمعه به دنبال روشن شدن از Rajnath بیش از این حزب نه دعوت به همه نشست.

“Rashtriya Janata Dal بزرگترین حزب در بیهار و از آن 5 تن از نمایندگان مجلس در مجلس, اما ما نشده اند دعوت به امروز همه حزب جلسه در هند-چین رو کردن. ما می خواهیم Rajnath Singh ji برای روشن کردن نیز به همین RJD شده است دعوت” Yadav گفت: ANI.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>