پوری Jagannath رته Yatra در Odisha لغو بیش ویروس ترس

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: دیوان عالی کشور روز شنبه در آنجا ماند و در این سال تاریخی پوری رته Yatra شروع از تاریخ 23 ژوئن و فعالیت های مرتبط با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

یک نیمکت از رئیس دادگستری S A Bobde و قضات Dineesh Maheshwari و S Bopanna گفت که در منافع عمومی سلامت و ایمنی شهروندان در این سال رته Yatra در پوری در Odisha نمی تواند اجازه داده می شود.

رئیس دادگستری گفت که خداوند Jagannath نمی خواهد ما را ببخش اگر ما اجازه می دهد در این سال رته Yatra به رفتن به یک گردهمایی بزرگ نمی تواند در هنگام وقوع این بیماری همه گیر.

نیمکت نیز گفت Odisha دولت نه اجازه می دهد yatra یا زیارت صفوف و فعالیت های مرتبط در هر نقطه در کشور برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

دادگاه بالا دستور آمد در یک پیل ظ توسط Odisha مبتنی بر سازمان های غیر دولتی به دنبال لغو و یا به تعویق افتادن این سال رته Yatra که همچنان برای 10 تا 12 روز و با حضور میلیون ها نفر از جانبازان از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>