راهول گاندی انتقاد شدید از نخستوزیر دولت: چرا سربازان فرستاده شده غیر مسلح به شهادت?

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی در پنجشنبه سوال که چرا سربازان هندی فرستاده شدند “غیر مسلح به شهادت” در Ladakh و چگونه جرات چین را یک روز پس از درخواست وزیر دفاع و چرا از او نام چین در صدای جیر جیر خود را و به همین دلیل آن را در زمان او دو روز پارلمانی مرگ از 20 پرسنل ارتش.

گاندی نیز به اشتراک گذاشته شده در توییتر یک مصاحبه از یک افسر بازنشسته ارتش که مشغول به کار در منطقه که در آن هند-چین و خشونت ایستادگی کردن محل در شب دوشنبه.

سابق کنگره و رئیس جمهور بوده است, سوال دولت بر شهادت سربازان هندی و خواستار پاسخ از نخست وزیر. روز چهارشنبه او پرسید: وزیر دفاع Rajnath Singh چرا او “توهین” ارتش با نامگذاری چین بیش از کشتن سربازان هندی در شرق لاداخ را Galwan دره.

“اگر خیلی دردناک بود: چرا توهین ارتش هند با نامگذاری چین در صدای جیر جیر خود را? چرا 2 روز پارلمانی? چرا آدرس تظاهرات به عنوان سربازان بودند که به شهادت” او گفت:.

در روز پنج شنبه او افزود: “چطور جرات چین کشتن ما غیر مسلح سربازان ؟ چرا سربازان ما ارسال غیر مسلح به شهادت.”

بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شرق لاداخ در شب دوشنبه بزرگترین رویارویی نظامی در بیش از پنج دهه است که به طور قابل توجهی افزایش یافت که در حال حاضر در حال فرار از مرز بن بست در منطقه است.

برخورد در Galwan ولی در شب دوشنبه بزرگترین رویارویی بین دو ارتش پس از سال 1967 درگیری در Nathu لا در سال 1967 زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان در حالی که بیش از 300 چینی پرسنل ارتش کشته شدند.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک. چین ادعا می کند آروناچال پرادش به عنوان بخشی از جنوب تبت در حالی که هند و مسابقات آن است.

صبح روز چهارشنبه وزیر دفاع توییتی “از دست دادن سربازان در Galwan عمیقا نگران کننده و دردناک است. سربازان ما نمایش داده می شود نمونه شجاعت و جوانی در حین انجام وظیفه و خونشان در بالاترین سنت از ارتش هند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>