به یاد داشته باشید عشق: نوح قوس بازده با ‘رونا با مضمون مراسم ویژه ای برای آن سالگرد 15


Rodney Chester, Doug Spearman, Darryl Stephens and Christian Vincent of the show “Noah’s Arc” speak onstage at the 17th Annual GLAAD Media Awards on April 8, 2006 in Hollywood, California.

رادنی چستر داگ اسپيرمن داریل Stephens و مسیحی وینسنت از نمایش “نوح قوس” صحبت می کنند و روی صحنه در 17 سالانه GLAAD Media Awards در آوریل 8, 2006 در هالیوود کالیفرنیا.
عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ)

نوح قوس طرفداران شادی!

با توجه به مهلت اصلی بازیگران پیشگامانه LGBTQ درام خواهد بود reuniting به صورت مجازی اسکریپت ویژه ای به نام نوح قوس: ‘رونا تواریخ! ترک آن را به نشان می دهد که قطعا جلوتر از آن زمان را به ما یک موقع خاص!

تبلیغات

این خبر می آید 12 سال پس از سری ایجاد شده توسط Patrik-ایان پولک پیچیده شده در سال 2007. سری ستاره دار داریل استیونز, Jensen اتوود رادنی چستر داگ اسپيرمن و مسیحی وینسنت هر یک از آنها خواهد شد و شرکت در این ویژه. پس از ویژه airs عجیب و غریب چشم Karamo قهوه ای میزبان زندگی می کنند Q&A با خدمه. مراسم ویژه اسپانسر شده از طرف GLAAD و ضربه DC را نیز در خدمت به عنوان یک جمع آوری کمک های مالی طرح به صورت, سیاه, LGBTQ سازمان های غیر انتفاعی مانند بیرمنگام ایدز, توسعه, CASA روبی, G. L. I. T. S (Gay & Lesbian زندگی در یک نما جامعه) در این میان مردان گروه همجنسگرایان, دیترویت, بسیج برادران ما ابتکار (MOBI) و اوکلند جامعه تجاوز مرکز.

نوح Arc – نوح و وید / YouTube

“یک روز می رود که من نمی دریافت پیام های توییت DMs و ایمیل های از بزرگ نوح قوس fanbase گفت: چقدر آنها را دوست دارم و از دست نشان می دهد و التماس برای راه اندازی مجدد” پولک در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما همه تلاش برای سالم ماندن در طول این استرس زا و بار تلاش بازیگران و, من می خواستم برای انجام کاری خاص برای نشان دادن قدردانی برای تمام عشق ما همچنان برای دریافت از طرفداران.”

تبلیغات

مهلت می افزاید:

این مجموعه در اصل برای پخش دو فصل بر آرم از 2005-2007 و ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که شامل همه گی بازیگران از کاراکتر ها است. مجموعه ای در لس آنجلس سری به دنبال یک گروه از دوستان مرور گی دوستیابی صحنه. مجموعه ای پیچیده با فیلم نوح Arc: Jumping the Broomکه برنده GLAAD Media جایزه. پس از 10 سال تجدید دیدار قسمت نوشته و کارگردانی شده توسط پولک می یابد نوح و شرکت در وسط یک در سراسر جهان بحران بهداشت عمومی و جهانی عدالت اجتماعی جنبش است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

پس از 12 سال بعد پس از طرفداران خداحافظی به معشوق نشان می دهد شور و هیجان قابل لمس است به خصوص در رسانه های اجتماعی. به علاوه چه یک راه عالی برای جشن غرور ماه این سال!

تبلیغات

تبلیغات

زیر نشان می دهد تا پایان پولک ادامه کار در صنعت اهدای نوشتن اعتبارات برای اینکه مری جین و او در حال حاضر شرکت تهیه کننده اجرایی برای Starz’ آینده باشگاه درام سری P-دره.

نوح قوس: ‘رونا تواریخ خواهد شد اولین بار در جولای 5 در 8 p. m. و / 5 p. m. PT و شما می توانید جریان خاص از طریق Patrik-ایان پولک سرگرمی Facebook و YouTube صفحات. برای کمک به جمع آوری کمک است که هدف از 100.000 دلار کمک مالی در اینجا. و اگر شما می خواهید به لحن به نشان می دهد برای اولین بار و یا برای یادآوری اهداف (بنابراین شما می توانید به یاد داشته باشید و عشق!), شما می توانید در حال حاضر سازمان دیده بان قسمت ها در آرم تلویزیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر