Illustration for article titled Richmond Judge Won’t Let Virginia be Great, Extends Injunction Preventing the Removal of Robert E. Lee Monument

عکس: Ryan M. Kelly (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

برای افرادی که می خواهند آنقدر برای مردم سیاه و سفید فقط فراموش نکنید که در مورد برده داری محافظه کار سفید مردم مطمئن شوید که به نظر می رسد محدود و مشخص برای نگهداری به بناهای تاریخی است که بلافاصله پس از یادآوری سیاه عامیانه از آنچه اجداد ما را تحمل کردند. بسیاری از ما در کنار خودمان را با شادی پس از ما آموخته است که 130 سال مجسمه مؤتلفه General Robert E. Lee خواهد بود برداشته شده از ریچموند بنای خیابان اما به نظر می رسد ما از آغاز جشن گرفتن خیلی زود است چرا که در روز پنج شنبه, Richmond, مدار قاضی Bradley B. Cavedo به طور نامحدود تمدید دستور جلوگیری از رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم از اقدام با برنامه ای برای حذف مجسمه.

تبلیغات

در ژوئن 4, Northam اعلام کرد که بناهای یادبود و چهار دیگر رهبران مؤتلفه حذف خواهد شد قرار داده و به ذخیره سازی. در ژوئن 8, Cavedo اعطا دستور موقت محرومیت ایالت ویرجینیا از بین بردن لی مجسمه پس از “یک نسل از زن و شوهر که به امضا سند دادن زمین برای بنای تاریخی به دولت” طرح دعوی در دادگاه واشنگتن پست گزارش. ده روز بعد از نوادگان موفق به اثبات خود را در مورد, اما Cavedo تمدید حکم به هر حال.

از پست:

Cavedo حکومت پنج شنبه که نسل William C. گرگوری تا به حال ثابت نشده است که او تا به حال ایستاده را به کت و شلوار. یک وکیل برای دولت دادستانی کل استدلال کرد که محدودیت در عمل نیاز به ویرجینیا به “محبت محافظت از” مجسمه تنها می تواند به استناد توسط صاحب ملک توسط ورثه از صاحبان اصلی.

اما قاضی گفت که او می خواست گرگوری وکیل یوسف بلکبرن “به یکی دیگر از شات در آن است.” بنابراین او اجازه 21 روز برای بلکبرن به پرونده شکایت جدید که به موضوع ایستاده و گفت: او را در برابر دستور حذف مجسمه در جای خود به طور نامحدود.

تبلیغات

به عبارت دیگر: “شما اثبات نمی گه اما مردم مطمئن شوید که به نظر می رسد به عشق غول پیکر خود را در قصیده به نژادپرستی سینه بنابراین ،

توبی J. Heytens وکیل از دادستانی کل استدلال که چون شاکی پرونده اخراج شد وجود دارد “هیچ پایه و اساسی به عنوان یک ماده از قانون برای اخذ دستور موقت” و او در اعتراض به این حکم در حال گسترش.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

متاسفانه Cavedo توافق با بلکبرن که گفت: تاخیر در حذف لی بنای تاریخی “است که در جهت منافع عمومی” و “شاید همه چیز سرد خواهد شد در شهر ریچموند” در زمان جلسه بعدی که قرار است در ماه ژوئیه 23.

“دولت به نظر می رسد فکر می کنم که بنای اموال فرماندار” Cavedo گفت: ارسال گزارش. “نظر من این است که این بنای تاریخی اموال مردم مشترک المنافع و فرماندار بیشتر از یک نگهبان یا امانتی از طرف آنها.”

تبلیغات

“فکر می کنم فرماندار می تواند خراب کردن بنای یادبود جورج واشنگتن و پدران موسس در کنگره مربع یا Houdin سنگ مرمر در برجک” او ادامه داد. “من فکر نمی کنم او هر گونه اقتدار به انجام چیزی شبیه به آن. متعلق به مردم است.”

یکی تنها می تواند به تعجب می کنم اگر Cavedo را حفظ خواهد کرد که همان انرژی که “مردم” در ادامه به خرابگری و پاره کردن مؤتلفه بناهای تاریخی در این دولت نیست که من پیشنهاد آنها انجام دهد. بدیهی است که من هرگز.

تبلیغات

آن را شرم آور است هر چند. ویرجینیا بود شروع به نگاه مانند تصویر از پیشرفت های پس از نرتهم اعلام کرد قصد دارد برای حذف مؤتلفه بناهای تاریخی و حتی بیشتر از آن پس از او اعلام Juneteenth پرداخت می شود, جشن دولت در روز سه شنبه. اما پیشرفت است و هرگز بدون مقدار زیادی از محافظه کار مقاومت است. امیدوارم ما هنوز هم از دیدن Robert E. Lee مجسمه و همه دیگران مانند آن پایین آمدن در آینده ای نزدیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de