RJD گریه ناپاک پس از دعوت به حضور در ساعت مودی همه حزب جلسه

پتنا: RJD رهبران در بیهار ابراز ناامیدی نیست و دعوت به همه حزب جلسه برگزار شده توسط نارندرا نخست وزیر روز جمعه برای بحث در مورد حاکم هند-چین تنش در لاک.

Tejashwi Yadav, رهبر مخالفان در بیهار مجمع در روز جمعه گفت: RJD نادیده گرفته شده است با وجود اینکه بزرگترین حزب در دولت و مجلس با 80 صندلی و پنج تن از نمایندگان مجلس در Rajya سبها.

“RJD بزرگترین حزب در بیهار و آن را به پنج تن از نمایندگان مجلس در مجلس, اما ما دعوت نشده به نشست در هند و چین رو کردن. ما می خواهیم آقای Rajnath Singh برای روشن کردن نیز به همین RJD نشده است دعوت”, RJD رهبر Tejashwi Yadav گفت: در یک توییت در روز جمعه.

در صدای جیر جیر خود را در روز پنج شنبه شب او تا به حال به دنبال روشن از سازمان بنادر و دریانوردی و وزارت دفاع در مورد این مسئله. “فقط می خواهید به می دانم معیار دعوت از احزاب سیاسی برای همه حزب در دیدار با Galawan دره. منظورم برای ورود/ خروج از آنجا که حزب ما دریافت نکرده هر پیام تا کنون”.

دعوت به احزاب سیاسی برای حضور در همه نشست فرستاده شد در روز پنج شنبه. این RJD در بیهار کنار گذاشته شد چرا که این حزب نمی انطباق با معیارهای اسلامی.

منابع گفت که دولت تعیین کرده است یک معیار به دعوت احزاب سیاسی — پنج یا بیشتر از نمایندگان مجلس در مجلس. این RJD پنج تن از نمایندگان مجلس در Rajya سبها اما هیچ کدام در Lok سبها.

“بودن رهبر مخالفان در بیهار مجمع او (Tejashwi Yadav) باید بدانید هنجارها. به نظر من او فقط انجام سیاست با بالا بردن چنین مسائل است. این موضوع حساس است و هیچ کس نباید فراموش سیاست” BJP خودی گفت.

RJD سخنگوی Manoj Jha استدلال در توییتر که “غیرقابل دفاع منطقی از پنج عضو اتحاد رو در معرض”. وی با ذکر نمونه هایی از چند احزاب سیاسی بودند که به این نشست دعوت به رغم داشتن کمتر نمایندگان مجلس از RJD. “وجود دارد بیشتر از آنچه با چشم” Manoj Jha گفت.

در نامه ای به نخست وزیر جها نوشت: “این RJD اصلی حزب مخالف در بیهار که دارای یک موقعیت استراتژیک با کشورهای همسایه در منطقه جنوب آسیا به دلیل باز کردن مرز با نپال. ما نه تنها مخالفان بلکه بزرگترین حزب در مجلس بیهار”.

او در ادامه نوشت: در نامه خود “RJD پنج نمایندگان مجلس در Rajya سبها که باعث می شود ما واجد شرایط این عجیب و غریب و خودسرانه معیار حداقل پنج عضو قادر به پیوستن به یک جلسه به نام برای مشاوره در نگرانی زیادی از امنیت ملی است. آشکار طبیعت محرومیت خواهد بود یک ماده از رکورد به عنوان احزاب متعددی با تعداد کمتر از اعضای نامیده شده است برای شرکت در نشست”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر