دهلی نو: دیوان عالی کشور روز شنبه گفت: این امر با لينک مستقيم متحده به راه اندازی متخصص پانل و نصب دوربین های مدار بسته در بیمارستان برای اطمینان از درمان مناسب به COVID-19 بيمار در حالی که درخواست از مرکز به تصمیم گیری در مورد این مسئله از اتهامات مختلف بودن وضع در کشورهای مختلف برای coronavirus آزمون.

به دنبال یونیفرم COVID تست اتهامات دادگاه عالی گفت که در برخی از کشورهای آن 2,200 تومان در حالی که در برخی دیگر آن را ثابت در 4,500 تومان. با این حال در سمت چپ این مسئله به تصمیم توسط مرکز.

در این جلسه انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس یک نیمکت از قضات Ashok Bhushan, S K کال و M R شاه گفت که همه کشورها باید با تشکیل یک پانل از کارشناسان برای بازرسی از بیمارستان ها برای اطمینان از مراقبت مناسب از COVID-19 بيمار.

مشخصه که گفت که این امر تصویب آن سفارش بعد مشاهده شده است که وجود دارد باید یکنواختی در COVID-19 تست شارژ در تمام متحده است.

آن گفت که دادگاه ممکن است در نظر عبور سفارش نصب و راه اندازی CCTVs در بیمارستان برای اطمینان از نظارت و مراقبت از بیمار است.

برخورد با دهلی LNJP بیمارستان که بیماری در اوایل نامیده می شوند به عنوان “وحشتناک” بالا دادگاه گفت که دوربین های مدار بسته مورد نیاز برای نصب در بخش وجود دارد به طوری که همه چیز تحت نظارت است.

دادگاه راس قبلا پاره شده را به دولت دهلی نو بیش از “امور متاسفم” برای درمان COVID-19 بیماران در بیمارستان های آن از جمله LNJP و نیز کاهش یافته است, تست, تماس, وضعیت در سرمایه های ملی “وحشتناک وحشتناک و احساساتی”.

آن را تا به حال گرفته شده توجه داشته باشید از گزارش “وحشتناک صحنه” در دهلی COVID-19 اختصاص داده شده LNJP بیمارستان که در آن بدن در حال انباشته کنار coronavirus بیماران و گفته بود که آن را نشان داد “متاسفم امور” در بيمارستان های دولتی.

آن را نیز کارگردانی رئیس دبیر دهلی نو, Maharashtra, Tamil Nadu در غرب بنگال و گجرات را به “کسان” حصول اطمینان از مدیریت مناسب بیماران در بیمارستان ها.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز به دادگاه گفت که برخی از کشورهای مذاکره بوده اند با ذینفعان مختلف به اطمینان حاصل شود که COVID تست اتهامات کاهش می یابد.

بالا دادگاه گفت که آن را به تصویب برخی از جهت موضوع و سپس رفع suo motu (در خود) مورد برای شنیدن در ماه جولای. آن را تا به حال گرفته ادراک از درمان فقیر تسهیلات برای COVID-19 بيمار و دست زدن به نادرست از بدن است.

روز چهارشنبه دادگاه تا به حال ناودان دولت دهلی نو برای هدف قرار دادن پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان با آنها تعلیق و محل سکونت فیرث برای به اشتراک گذاری ویدئوها برجسته دولت واقعی از بیمارستان های شهرستان و گفت که “تیراندازی رسول”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de