سناتور. ctq گفت: پنج شنبه شب که او خواسته دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن را به نام او از در نظر گرفتن به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر و توصیه می شود که او را انتخاب کنید یک زن از رنگ.

“آمریکا باید دست گرفتن در این لحظه من واقعا معتقدم که من به معاون رئیس جمهور شب گذشته که من فکر می کنم این است که یک لحظه به قرار دادن یک زن از رنگ بر روی بلیط” Klobuchar در مصاحبه ای گفت: در MSNBC.

در پی مصاحبه با استار تریبیون Klobuchar روشن است که او به خارج از یمن و به درخواست او را به جلو و نام او را از خود VP, لیست, نه راه دیگری در اطراف. او گفت که او هنوز در حال بررسی برای معاون ریاست جمهوری اسلات هر چند بسیاری از دموکرات ها بر این باورند Klobuchar شانس رنج می برد پس از ناآرامی انجامید در پی جورج فلوید را به قتل توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.

“من به او گفت چقدر سخت است در کشور ما و چه غم انگیز آن بوده است و چگونه من یک مقدار زیادی از کار را به انجام به عنوان سوتا سناتور” Klobuchar گفت. او گفت: بایدن بود “نوع” در پاسخ.

بسیاری از دموکرات پیشرو به نام در بایدن برای انتخاب یک رنگ به دور از بلیط خود را به خصوص پس از در سراسر کشور Black Lives Matter-الهام گرفته از اعتراضات که به دنبال فلوید مرگ است.

Klobuchar که به نمایندگی از مینه سوتا به عنوان یک سناتور ایالات متحده از سال 2007 نصب شده خود پیشنهاد برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری این سال است. او به پایان رسید غیر منتظره سوم در مقدماتی نیوهمپشایر اما فقیر و نمایش آن در چند بعدی متحده تحت فشار قرار دادند و او را از مسابقه در اوایل ماه مارس.

Klobuchar بلافاصله تایید و بایدن بر انداختن که کمک سوق دادن او به یک برنده در مینه سوتا ریاست جمهوری اولیه. آن را نیز به سرعت او را در یک لیست کوتاه از VP چشم انداز, اما او پس از آن کاهش یافت و به عنوان فشار رشد در بایدن برای انتخاب یک رنگ.

Klobuchar گفت: این حرکت کمک خواهد کرد که این کشور زخم التیام یابد. او کاهش یافته و این شانس را به نشان می دهد هر گونه امکانات. در میان کسانی که ذکر شده اند و از سوی دیگر ، کامالا هریس کالیفرنیا در کنگره وال Demings از فلوریدا آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام.

Klobuchar گفت که او می بیند نقش مهمی برای خودش در سنا در هل دادن قانون برای پاسخ به سوالات و نگرانی های مطرح شده از نو توسط Floyd مرگ است. Klobuchar امیدوار است منجر به در سنا در حفاظت و گسترش حق رای است که به عنوان یک موضوع بحث انگیز در این سال انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de