دهلی نو: دیوان عالی کشور روز شنبه گفت: آن را “نمی تواند عبور موقت سفارشات” بدون دیدن پاسخ همه این پنج کشور در یک درخواست توسط JNU و ضد کا فعال Sharjeel امام که به دنبال چماقی از چند دپو درست فتنه و اتهامات علیه او به اتهام ساخت التهابی سخنرانی.

راس دادگاه مطلع شد که دولت دهلی نو و در اوتار پرادش در زمینه ضد خود گواهی حسن امام را پذیرفت اما هیچ پاسخ واصل شده است با آسام مانیپور و آروناچال پرادش.

“ما نمی توانیم عبور موقت سفارشات بدون دیدن پاسخ از کشورهای دیگر” نیمکت از قضات Ashok بوشان و V Ramasubramanian گفت.

وکیل به نمایندگی از آسام به دنبال زمان به فایل پاسخ در درخواست.

“ما به زمان گفت:” نیمکت که شنیده می شود این موضوع از طریق ویدئو کنفرانس.

راس دادگاه دو هفته زمان به آسام مانیپور و آروناچال به فایل پاسخ های خود را و گفت که rejoinder بود در عرض یک هفته پس از آن. نیمکت نوشته شده است این موضوع برای شنیدن پس از سه هفته.

ارشد, مدافع, Siddharth دیو ظاهر می شود برای درخواست به دادگاه گفت که همه این موارد تسلیم در برابر امام باید تثبیت شود.

دادگاه راس تا به حال در 26 ماه مه به دنبال پاسخ از اوتار پرادش آسام آروناچال پرادش و مانیپور در مذاکرات بود و با توجه به فرصت دیگری به دولت دهلی نو به فایل پاسخ خود را در این موضوع.

در تاریخ 1 مه بالا دادگاه به دنبال دهلی دولت پاسخ در درخواست.

در درخواست امام نیز به دنبال انتقال همه پرونده های جنایی علیه او به سرمایه های ملی و کاوشگر توسط یک آژانس.

امام مشاور قبلا گفته دادگاه بالا که پنج دپو شده اند ثبت شده علیه او در کشورهای مختلف در ارتباط با دو سخنرانی های داده شده در دهلی نو و در علیگر, Uttar Pradesh.

وکیل گفته بود که فیرث در حال تسلیم در برابر امام در دهلی نو, Uttar Pradesh, آسام, مانیپور و آروناچال پرادش و او رزرو شده است تحت اتهام اغتشاش.

پلیس دهلی رزرو امام تحت فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA) او گفته بود.

در ژانویه 28, امام دستگیر شد و توسط پلیس دهلی جرم شعبه از بحار را Jehanabad در مورد فتنه به اتهام ساخت التهابی سخنرانی در جامع میلیا Islamia و علیگر.

این دانشجوی دکترا در دانشگاه جواهر لعل نهرو را (JNU) مرکز مطالعات تاریخی رزرو شده است در فتنه و اتهامات دیگر پس از ادعا ویدئوها از اتهام التهابی سخنرانی های ساخته شده در جریان تظاهرات علیه شهروندی (متمم) قانون (CAA) منتشر شد در رسانه های اجتماعی.

FIR ثبت شد علیه او توسط پلیس دهلی در 25 ژانویه تحت هندی قانون مجازات اسلامی (IPC) بخش 124 A (فتنه) و 153 یک (ترویج و یا تلاش برای ترویج ناهماهنگی و یا احساسات از دشمنی بر اساس دین و نژاد و محل تولد, محل اقامت, زبان, طبقه یا جامعه و یا هر گونه دیگر زمین ندارند) در میان دیگران.

“دو فیلم به نور آمد, یکی بود, on December 13 در جامع میلیا Islamia و دیگر شد و در تاریخ 16 ژانویه در علیگر که در آن متوجه شد که امام تحویل داده بود بسیار التهابی سخنرانی در مخالفت با تابعیت متمم قانون و ثبت ملی شهروندان و نظرات چنین می تواند به طور بالقوه تحت تاثیر قرار هماهنگی مذهبی و تضعیف وحدت و یکپارچگی کشور” پلیس گفته بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله