Illustration for article titled Sorry, LeBron. Bill Russell Makes a Compelling Argument As to Why Hes the Greatest Athlete in NBA History

LeBron James is a freak از طبیعت است.

او ممکن است کرک پل پیرس صفحه 5 از تمام زماناما به من توضیح داد که قبل از اینکه در این سایت:

“هرگز در تاریخ NBA دیده اند ما یک بازیکن با کارل مالون اندازه Michael Jordan را ورزشکاری و انفجاری کوبه را مکر و سحر و جادو جانسون آخرتی عبور از توانایی همه کهنه به همان DNA رشته. این nigga است تحت اللفظی کد تقلب که Skynet خبر از آینده برای از بین بردن امید و آرزو از تیم مخالف و مربیان NBA.”

تبلیغات

به عنوان چنین نیست دقیقا تعجب آور است که شاه جیمز دریافت سنگین در نظر گرفتن زمانی که این موضوع از ورزشی ترین بازیکن تاریخ NBA در می آید.

تبلیغات

این بحث را برانگیخته علاقه از اواخر سال و به تعجب هیچ کس سابق NBA بازیکن و زمان ESPN تحلیلگر کندریک پرکینز در تیم LeBron.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“ترین های ورزشی Plater در تاریخ NBA!!!” او در توئیتر خود نوشت.

تبلیغات

اما شاید خسته از این همه بیش از حد آشنا و کلیشه ای که امروز بازیکنان بسیار نسبت به پیشینیان خود, NBA بزرگ بیل راسل نوع به اندازه کافی به مجموعه پرکینز کنار بداهتا درس تاریخ.

“در [1956] من ساخته اند می تواند بازی های المپیک در پرش ارتفاع, اما آن را تبدیل به بازی بسکتبال به جای آن [چون] ما می تواند فقط یک بازی ورزشی ، دو و میدانی اخبار رتبه من #7 بالا جهنده در جهان من رتبه #2 در ایالات متحده @ زمان” او هنوز توییتی. “در علاوه بر این به من توانایی جهش من هم تا حدودی شناخته شده به عنوان فوق العاده قهرمان دو سرعت.”

تبلیغات

به تاکید او نقطه راسل بود و حتی نوع به اندازه کافی شامل یک کلیپ از او تخلیه به دادگاه پریدن از لعنت در نزدیکی خط پرتاب آزاد و hurdling بیش از برخی از فقیر سفید برای لیآپ.

تبلیغات

من می خواهم بگویم که خیلی خوب استدلال و پرکینز باقی مانده بود هیچ چاره ای جز به توافق برسند.

“خب من شده است با بررسی تمام وقت بزرگ خیلی متاسفم @KingJames من تا به حال یک تغییر از قلب” او هنوز توییتی. “@RealBillRussell ترین ورزشی است که بازیکن در تاریخ NBA!!!”

تبلیغات

راسل وستبروک است یک بازیکن دیگر که قرار دادن فک در طبقه مقدار زیادی از زمان, اما به دیگران اشاره کرده اند که ما واقعا میخوام اینجا نشسته و وانمود مانند Wilt Chamberlain نیست در اینجا در حال انجام بیش از حد ؟

تبلیغات

گذشته از 4.6 به پایان رسیده و 40 yard dash, پژمردگی نیز افتخار تند و زننده 48 اینچ عمودی و می تواند پرس سینه به همان اندازه شگفت آور 500 پوند.

تبلیغات

“آنچه در مورد پژمردگی چمبرلین؟” NBA تحلیلگر کریس بروسارد خواسته در Fox Sports 1 چیز است: اول. “منظورم این است که راسل می تواند ساخته شده بازی های المپیک است. که بسیار سخت به ضرب و شتم. اما Wilt Chamberlain با اندازه خود او یک آهنگ ستاره در کانزاس است. من احتمالا با پژمردگی.”

من بیش از حد, اما من مطمئن شوید که به عنوان جهنم ain’t مورد برای گفتن راسل که.

فقط اجازه ندهید که کسانی که مدرسه چاک تیلور احمق چرا که برخی از بزرگترین نامها از گذشته رو فقط به عنوان مشغول به عنوان بازیکنان مورد علاقه ما امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله