مهاجران و طرفداران در مینه سوتا مورد ستایش قرار داد و پنج عالی ایالات متحده حکم دادگاه که رد — حداقل در حال حاضر — کاخ سفید در تلاش برای پایان دادن به حمایت های حقوقی برای 650,000 افرادی که وارد این کشور به عنوان کودکان ثبت نشده.

اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) دریافت کنندگان الی محمد و او نامزد, خوزه هرناندز از Maple Grove, هیجان زده شد توسط دادگاه 5-4 تصمیم به نفع کسانی که معمولا به عنوان خیال.

“من صادقانه بنابراین دامن زده چرا که ما تا به حال از ترس شد که آن را به لغو” گفت: Ellie که خواسته است که نام خانوادگی او استفاده نمی شود.

دو فرزند خود را از هر دو ایالات متحده و برنامه های خانواده به جشن حکم دادگاه امشب.

“ما خوشحال” Veena Iyer, مدیر اجرایی مهاجر قانون مرکز ایالت مینه سوتا گفت: در بیانیه منتشر شده به زودی پس از حاکم.

Iyer در ادامه گفت که پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه “خواهد ویرانگر بوده است. IF گیرندگان رشد در ایالات متحده است. خانه خود را در اینجا است. آنها باید ریشه های عمیق در اینجا در مینه سوتا و در جوامع در سراسر کشور است. ریشه کن زندگی خود را صدمه دیده است نه تنها آنها, اما میلیون ها نفر از عزیزان خود و همسایگان کارفرمایان و اعضای جامعه.”

برای هر دو Ellie و هرناندز از بازگشت به مکزیک خواهد بود در کنار غیر ممکن است. آنها را مجبور به بازدید از کشور خود از آنها کودکان بودند بیش از 20 سال پیش برای 33 ساله هرناندز.

“من می دانم که بله ما نیست در اینجا به دنیا آمد اما برای ما ایالات متحده خانه ما است. اگر ما به فرستاده من می تواند اسپانیایی صحبت می کنند, اما من قادر به می دانم که در آن خانواده زندگی می کردند ؟ نه” Ellie گفت. “اگر شما به من رها کردن در مکزیکو سیتی شانس من آن را به خانواده من هستند احتمالا بسیار باریک است.”

در حالی که هیجان زده با پنج پیروزی به حدود 5000 نفر تحت پوشش IF در مینه سوتا Iyer با اشاره به این که حکم صرفا اقدام به خرید حامیان زمان به این دلیل که دادگاه حکم داد که وزارت امنیت داخلی ندارد با رعایت یک “رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند” اما می توانید دوباره سعی کنید.

حداقل برای یکی دیگر از دو سال هرناندز و نامزدش می توانید همچنان به انجام کارهایی است که بسیاری از شهروندان را برای اعطا مانند رانندگی با یک مجوز معتبر و یا نگه داشتن یک کار خوب.

“این است که بزرگ برای ما است. برای آینده بچه های ما, ما نیاز به شغل که ما” هرناندز گفت.

بدون IF مستند نشده مردم محدود به مشاغل بدون سود و یا فرصت برای رشد گفت: الی.

“این بسیار ترسناک است هنگامی که شما به نوبه خود 18 و شما کشف کردن که شما واقعا نمی تونم درخواست برای یک کار. همه این مکان ها که شما اعمال می شود می گویند: “چیزی اشتباه شما لازم نیست که یک اجتماعی (امنیتی) شماره شما نمی توانید در اینجا کار می کنند,’ ” Ellie گفت.

27 ساله در حال حاضر با این نسخهها کار در یک محیط حمایتی است که از او IF وضعیت.

Iyer با اشاره به اینکه بیش از 90 درصد از ملت IF گیرندگان باید شغل کمک دهها میلیارد دلار به اقتصاد این کشور و پرداخت 5.7 میلیارد دلار در مالیات فدرال در هر سال.

“در حالی که ما جشن می گیرند ما نیز می دانیم که سفر ما نشده است” Iyer گفت. آمریکا باید از خواب و وعده های عمل ارائه می دهد که دائم راه حل قانونی حفاظت از زمان IF گیرندگان و دیگر خیال.”

سنای آمریکا از حزب دموکرات ctq به نام تصمیم دادگاه را “یک پیروزی برای امریکا و برای صدها هزار نفر از خیال در سراسر کشور است.”

“خیال آورده بودند در اینجا به عنوان فرزند و تنها می دانیم که ایالات متحده به عنوان خانه خود” او در بیانیه ای گفت. “آنها در خدمت ما در نظامی کار در مدارس ما و کمک به جوامع در سراسر کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش برای لغو قانونی خود حمایت بود سنگدلانه و اشتباه است.”

مینه سوتا را از اعضای جمهوری خواه کنگره تماس گرفته شد برای اظهار نظر در مورد این حکم همراه با مینه سوتا GOP صندلی جنیفر Carnahan. هیچ بلافاصله پاسخ داد.

سابق کنگره ایالات متحده Jason Lewis جمهوریخواه سابق آمریکا نماینده ای که در حال اجرا است این چرخه انتخابات در برابر دموکرات ایالت تینا اسمیت به نام حاکم “قضایی فعالیت ساده و ساده است و چیزی است که من نگاه به جلو به مقابله با زمانی که من در مجلس سنا توسط [حمایت از] قانون اساسی محافظه کاران به دادگاه.”

در یک بیانیه لوئیس رفت و بر روی نقطه ای که “من رای برای دو مهاجرت اصلاحات لوایح در خانه است که باید ثابت دریمر مشکل اما سخنران نانسی پلوسی و سناتور تینا اسمیت می خواستم چیزی برای انجام با آن به دلیل آن تامین امنیت مرزی از جمله یک دیوار. آنها را همچنان با خود رادیکال برنامه ای برای باز کردن مرزهای لغو یخ و پناهگاه شهرستانها.”

Klobuchar توافق با Iyer که یک راه حل دائمی است و نیاز به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مبارزات انتخاباتی به پایان DACA.

“ما باید نسبت به اصلاحات جامع مهاجرت به اطمینان حاصل شود که خیال و خانواده خود را در یک مسیر به شهروندی” بیانیه بخوانید. “ما نمی توانیم اجازه می دهد سرنوشت خود را به تصمیم سیاسی هوی و هوس است.”

مسیحی داروین در مورد انسان زمانی که همه از دوستان خود را فرستاده او را پیامهای تبریک روز شنبه صبح.

“من گریه بود زیرا هیجان انگیز” داروین گفت. “ما منتظرش بوده ام برای این خبر.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de