Illustration for article titled The Dwight Howard-Approved U2 Modular Pillow Kickstarter Campaign Goes Live Today

تصویر: U2 خواب

U2 مدولار حافظه فوم بالش | $49 | U2 خواب

آیا شما خسته از جای خود غلت بزنید و عطفی تمام شب و بیدار شدن از خواب به سختی و درد عضلات گردن? جدید کمپین Kickstarter اجازه می دهد تا شما گیر جدید مدولار حافظه فوم بالش از U2 در نصف کردن قیمت است. سوپر پرنده در اوایل حامی سطح نیاز به یک تعهد از 49 دلار و شما می توانید یکی از جدید خود را بالش حمل به شما بدون توجه به جایی که شما هستند. اما شما بهتر است عجله وجود دارد تنها 500 لکه های موجود برای این تعهد سطح.

تبلیغات

به U2 حافظه فوم بالش Kickstarter در حال اجرا است تا ژوئیه 22, و اگر شما از دست سوپر پرنده در اوایل ویژه نگران نباشید; با شروع در $59 دیگر تعهد سطح خالص خواهد شد شما یکی از آنها بالش زیر قیمت. در $89 تا در گام بعدی سرزمین شما دو بالش یا یک بالش و U2 تشک در اندازه کامل به پادشاه کالیفرنیا ($659-749).

به U2 بالش ساخته شده است از سه لایه بادی فوم حافظه, بنابراین شما می توانید سفارشی کردن ارتفاع به عنوان بالا به عنوان 4.7 اینچ به عنوان کم به عنوان 2.8 اینچ برای یک شخصی ، این زنان پوشش ضد حساسیت پنبه برای افزایش راحتی و به دور فتیله عرق به شما در حفظ و خشک و سرد تمام شب. فوم ویژگی های منحنی شکل به تناسب منحنی خود را به گردن و سر خود را مانند یک دستکش و نگه داشتن ستون فقرات خود را تراز وسط قرار دارد در حالی که شما خواب یا خود را در پشت معده و یا حتی در کنار خود.

تبلیغات

اگر شما می خواهم به خود را U2 بالش با شما در حالی که شما سفر برای تعطیلات و یا کسب و کار شما می تواند مانع U2 بالش کپسول. هنگامی که شما رول بالش در سفر کپسول را کاهش می دهد به اندازه بالش تا شش بار آن را به اندازه مناسب برای لغزش به یک چمدان یا حمل کیسه خواب یک شب بزرگ بدون توجه به جایی که شما هستند.

Illustration for article titled The Dwight Howard-Approved U2 Modular Pillow Kickstarter Campaign Goes Live Today

عکس: U2 بالش

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اگر شما علاقه مند در یک تشک و بالش دسته کوچک موسیقی جاز به U2 تشک ساخته شده از با کیفیت بالا, تهویه حافظه فوم به عنوان بالش. هر تشک و بالش است که از طریق قرار دادن دقیق, تست استرس برای اطمینان از دوام طولانی مدت و راحتی.

نه کاملا متقاعد کند ؟ دوایت هاوارد از لس آنجلس لیکرز به تایید هر دو U2 بالش و تشک چرا که آنها او را با ارائه با کیفیت از بقیه او نیاز به ماندن در بالای بازی خود را. هر بالش و کپسول کشتی ها به شما در یک جعبه محکم برای جلوگیری از آسیب و همچنین به عنوان یک کارت است که به شما اجازه می دهد خود را ثبت کنید U2 بالش برای 5 سال گارانتی. هر یک بالش نیز حمایت 7-70 شب تضمین رضایت; پس از آن تست برای یک هفته یا یک ماه و اگر شما راضی نیست با این شرکت برای جایگزینی و یا بازپرداخت.

حامیان مراجعه دوستان که او نیز در نهایت حمایت از این کمپین می توانید به کسب درآمد پاداش رایگان. یکی از دوستان ارجاع خواهد شد به شما در کسب یک U2 بالش مورد پنج تن از دوستان را بدست آورده یک کپسول 20 مبادله شما second بالش و 50 موفق, دوست, دوست ارجاع به شما اجازه می دهد تا گرفتن U2 حافظه فوم تشک است.

تبلیغات


سلب مسئولیت: U2 ارائه یک بررسی نمونه برای این حمایت پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله