Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: Juneteenth Edition

تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

من یک معضل:

من می خواهم به جشن Juneteenth توسط اجتماعی فاصله خودم از wypipo اما آنها نمی خواهد به من اجازه.

تبلیغات

بنابراین امروز Clapback کیسه مراسلات پستی اختصاص داده شده به تمام کسانی که می شده اند برده کارشناسی ارشد اگر آن را برای emancipation.


برای Juneteenth ما بسیار ویژه “اما آنچه در مورد سیاه و سفید در سیاه و سفید جرم است؟” ،

از: Craig
به: مایکل هریوت

جناب آقای هریوت من اتفاق افتاده در سراسر بلند خود را به توییتر موضوع پرداختن به استدلال سفید مردم در پرداختن به وضعیت فعلی است. من احساس می کنم شما از دست رفته خوانده شده را علامت. فقط بنابراین شما می دانید که به عنوان یک یهودی من wrangled با vilest ستیزی قابل تصور پس احساسات کسانی که اهداف تعصب نمی داد. بیایید حذف آن دسته از افرادی که واقعا نژادپرستانه از گفتگو.

هیچ کس اهمیت می دهد آنچه را که آنها فکر می کنم. بیایید همچنین حذف پردازان احتمالا از سمت راست که نمی تواند چیزی جز مقابله با روایت آنها را بشنود.

بیایید با هم نگاهی از سفید لیبرال ها که اصلی رانندگان از مکالمات ما در مسابقه و تمایل به نگاه گرمی به اقلیت ها نسبت به خود را دارند.

که برگ بقیه از ما که ما امیدواریم از شخصیت خوب و می خواهم برای دیدن نژادپرستی ریشه کن و کمتر سیاه, نفر کشته شدند. اگر ما این را به عنوان یک داده در آن می ایستد به همین دلیل است که یکی را می خواهید به آدرس همه باعث می شود در غیر قضاوت راه است. شما به یک مقدار زیادی از آمار در مورد چه درصد کمی از مردم هستند جنایتکاران است که یک شاه ماهی قرمز. همچنین درصد بسیار کمی از افرادی که به ضرب گلوله های پلیس.

اگر کسی است که با راهپیمایی در خیابان ها به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند که آنها قطعا انجام آنچه که ما می رویم به در مورد آن انجام? مبارزه با نژاد پرستی و پلیس اصلاحات قطعا در لیست بالا. اما چرا ما نمی توانیم اذعان جرم و جنایت در جوامع ، به جز برای کسانی که قبلا ذکر شد مناسب ترین مردم درک کنند که مردم سیاه و سفید نیست متولد شده با گرایش به ارتکاب جرم و جنایت بیشتر و یا ساقه هر یک از دیگر. بنابراین باید وجود داشته باشد برخی از دلایل دیگر و من درک می کنم هیچ کس می خواهد به صحبت کردن با مردم در مورد این و شما نیز از شنیدن این که منفور ترین از همه مردم سیاه و محافظه کار است.

این چیزی است که ما شکست خورده ما سیاه جوامع در حال انتقال آنها از تبعیض نژادی است. LBJ و دیگران پس از جنگ فقر با جنگ با جرم و جنایت نمی, آنچه لازم بود انجام شود و در واقع باعث بدتر شدن اوضاع شده. در حالی که شما نمی توانید ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را و پاک کردن نژاد پرستی یا هوموفوبیا یا ضد یهودی و یا هر شکل دیگری از تعصب شما همچنین می توانید انتظار برای بهبود در جوامع محروم و بدون فرصت های برابر.

در حالی که من نمی تبرئه همه از مسئولیت های فردی مردم ساخته شده است که این ham-handed تلاش شد مردم سفید در قدرت بنابراین ما هنوز هم می تواند نقطه انگشت. اگر این وضعیت شده بود معکوس شده و مردم سفید شده بود و از طرف دیگر آنها می خواهم در همین وضعیت بود. از صحبت کردن با شخصی من دوستان من درک می کنم (و من اعتقاد دارم که شما اعلام کرده اند) که این گفتگو در مورد چگونه به حل این مشکل در این جوامع به طور مداوم. من متوجه این ممکن است چیزی که می تواند در آمده و رفع و نه شما علاقه مند در کمک خود را در آن راه. بسیاری از ما می خواهم به اما کسب و کار ما درست است ؟

این خوب است اما لطفا درک کنید – بسیاری از ما می خواهم برای کمک و نمی خواهید به بازیگران به عنوان نژادپرست برای شناخت یک مشکل است که صفر را با مردم در حال رشد در یک وضعیت دشوار و بدون فرصت به دیگران است. شناخت و تصدیق آنچه که می تواند همراه با کیفرخواست از سیستم. استدلال برای اصلاحات در واقع تا حد زیادی همان است که تغییرات واقعی را کاهش دهد که خشونت اسلحه: عدالت کیفری اصلاحات پایان دادن به جنگ با مواد مخدر افزایش باند مداخله ، این چیزی است که ما همه کار می کنند در حالی که همچنین تلاش برای پایان دادن به نژاد پرستی.

لطفا فکر نکنید که مردم به صحبت در مورد سیاه در سیاه جرم نژادپرستانه و یا تلاش برای منحرف کردن اذهان. برخی ممکن است. بیشتر نیست.

هیچ فرد از شخصیت خوب که نمی خواهند برای دیدن سیاه و مردم احساس امنیت و است که می توان آنها را افتخار خود را چگونه شهروندان آمریکایی و کشور خود آنها را درمان. POC که مرگ در دست نژادپرستانه هر یک از دیگر و یا COVID همه فقط به عنوان مرده است. مبارزه با نژادپرستی و دیگر اشکال خشونت است که قبل از موعد مقرر پایان زندگی مردم سیاه متقابلا منحصر به فرد نیست و من امیدوارم که شما نگه داشتن ذهن باز زمانی که داشتن این گفتگو.

احترام

CB

عزیز CB

من متاسفم من نمی توانید پاسخ ایمیل خود را به خاطر من quarantining از سفیدی است.

اگر آن را برای Juneteenth من ممکن است اشاره به شما است که شما نمی توانید حذف جناح راست نژادپرستان لیبرال نژادپرستان ایدئولوژیک نژادپرستان و قدیمی مدرسه نژادپرستان از گفتگو و سپس از من بپرسید در مورد نژاد پرستی.

تبلیغات

خوشبختانه این Juneteenth بنابراین من لازم نیست که برای پاسخ به شما.

اما تا زمانی که من می شنوم یک فرد سفید بحث در مورد سفید روی سفید, جرم, سفید خشونت و سفید مردم انجام بدی گه من قصد دارم به خاطر صحبت کردن در مورد نژاد پرستی…

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به جز در Juneteenth.

اگر آن را Juneteenth من می خواهم به راحتی توضیح به شما چگونه شما به سادگی نمی درک معنای نژاد پرستی.

تبلیغات

ببینید دوست من وجود دارد قطعا نژادپرستان از شخصیت خوب که همچنین می خواهم برای از بین بردن نژاد پرستی فقط مانند توماس جفرسون و جورج واشنگتن شد و مردم از شخصیت خوب که می خواستم برای از بین بردن برده داری…در حالی که هنوز برده-صاحبان. آبراهام لینکلن بود قطعا یک شخصیت. او خوش هیکل خوب رئیس جمهور که گفت:

من می گویم که من هستم و نه تا به حال شده است در حمایت از آوردن هیچ وجه سیاسی و اجتماعی برابری سیاه و سفید نژاد — که من نه تا به حال شده است در حمایت از رای دهندگان و یا هیئت منصفه از سیاهان و نه از آنها واجد شرایط داشتن دفتر و نه به یکدیگر ازدواج میکنند با مردم; و من می گویم علاوه بر این که وجود یک تفاوت فیزیکی بین سفید و سیاه و سفید نژادها که به اعتقاد من برای همیشه ناکرده این دو نژاد با هم زندگی در شرایط اجتماعی و سیاسی برابری. و آنجا که آنها نمی تواند زندگی می کنند در حالی که آنها باقی می ماند با هم وجود دارد و باید در موقعیت برتر و پست تر و من تا آنجا که هر یک از مرد هستم به نفع داشتن موقعیت برتر اختصاص به نژاد سفید.

تبلیغات

آبراهام لینکلن نیز سفید supremacist.

گاندی شد رهبر انقلاب و یک نژادپرست است. پلیس می تواند قهرمانان در حالی که همچنین در حال نژادپرستان. مارتین لوترکینگ و مالکوم ایکس بزرگ بودند و مردان آنها متقلب. بیل کازبی یکی از بزرگترین کمدین های که تا کنون زندگی می کردند و او یک متجاوز. عیسی یک پیامبر بزرگ و وحشتناک شراب (به طوری که من شنیده ام).

تبلیغات

ببینید مشکل شما این است که شما بر این باورند که یک نژادپرست است همه جانبه صفت که لکه ها هر چیز دیگری یک فرد می کند.

من از سوی دیگر فکر می کنم نژادپرستی است و یک اسم. آن چیزی است که مردم مانند یک کشاورز و یا یک کابوی یا مسیح و یا یک انسان یا یک سریال متجاوز. آن است تا به فردی برای تعیین اینکه آیا یا نه کسی است که نوع خاصی از اسم سزاوار تحقیر و شرم و یا بخشش.

تبلیغات

I am not OK با MLK تقلب در همسر خود اما من مایل به چشم پوشی از آن زمانی که من وزن آن را در برابر خوب او به جهان است. برعکس در حالی که من یک بار لذت می برد بیل کازبی کمدی, زمانی که من در کنار هم آن را با اقدامات خود من نمی تواند نادیده بگیرد که او نیز یک متجاوز. و از آنجا که من شخصا بر این باورند که تجاوز به عنف یک نفرت چیزی که من می توانم با بیل کازبی.

هنوز مردم سفید نیست تنفر و نژادپرستی به اندازه کافی به تعجب که چرا آنها حمایت آشکار نژادپرستان مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس و یا حزب جمهوری خواه.

تبلیغات

بنابراین قبل از ما می توانید آدرس علل نابرابری شما و اکثر مردم سفید را مجبور به دست و پنجه نرم کردن با پذیرش متنوع تعریف یک نژادپرست است. سپس شما باید برای آشتی دادن که با اعتقادات شخصی خود را. شما باید به خودتان بپرسید چرا شما را سیاه و سفید-درسیاه جنایت هنگامی که ما صحبت در مورد خشونت پلیس اما هرگز ذکر سفید-درسفید و جنایت هنگامی که ما بحث در مورد تروریسم, کودک ربایی, سرطان پوست, و یا هر یک از چیزهایی که به طور نامتناسبی کشتن مردم سفید. چرا شما مقابله با شکنندگی در فرهنگ هر زمان که هر کسی به ارمغان می آورد تا به طور نامتناسبی بالا نرخ خودکشی?

به دلیل آن خواهد بود نفرت.

هر بار که من به ذکر است جرم من دقیق می گویند خشونت بد است, مهم نیست که چه کسی مرتکب آن است. اما شما می خواهید به سرزنش سیاه و مشکلات مردم در, مردم سیاه و سفید در حالی که absolving خود را از همه مسئولیت شخصی است. که چون شما فکر می کنم نژادپرستی بد است اما در جایی در عمیق ترین و خالص ترین بخشی از روح خود را, شما در حال OK با آن است.

تبلیغات

نه من.

من اصلا با نژادپرستان.

به خصوص در Juneteenth.


من این را نوشتم:

تبلیغات

و سپس این پاسخ آمد:

از: پر از دست انداز
به: مایکل هریوت

اگر شما در حال رفتن به نگه دارید هل دادن Blak زندگی ماده روایت سپس شما را مجبور به قبول این واقعیت است که مردم مانند مکینتاش ممکن است مجرمان اما چه با شما تماس سفید برتری برطرف کردن آنها را که راه. بنابراین سیستم عدالت کیفری و شاید حتی سرطان ممکن است محافظت ما از او به خاطر زندگی در این نوع از محیط زیست ساخته شده است یک فروشنده مواد مخدر پس از آن که می داند آنچه که او انجام داده اند در بدترین شرایط.

تبلیغات

عزیز پر از دست انداز

من میخواستم بدونم که چگونه من می توانستم معتبر Juneteenth جشن. من نمیفهمد وجود دارد و دیگر هیچ سفید مردم به عنوان بد و نژادپرستانه را به عنوان آنها در سال 1865.

تبلیغات

و سپس من به عنوان خوانده شده ایمیل خود را.

با تشکر از شما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de