Regina King in Watchmen (2019)

Regina King در مراقبان (2019)
عکس: علامت هیل (HBO)

تیک تاک تیک تاک… ساعت خواهد بود تیک تاک با شروع ماه ژوئن 19.

در حالی که یک دسته علف و غیره از dimwits خواهد بود تخمگذاری خود را پرچم onesies روی تخت در آماده سازی برای شرکت-موکول سفید supremacist قبل از بازی جلسه نقاب به عنوان یک کمپین انتخابات ریاست جمهوری مردم با حس ممکن است تعجب کنید که چگونه به صرف وقت خود را عاقلانه به افتخار تعطیلات شناخته شده به عنوان Juneteenth.

تبلیغات

که چرا عیسی گفت: پدر خود را به ایجاد تلویزیون. مردم با یک کمی کمتر حس ممکن است هجوم آوردند به کمک خود را به انجام برسانند پست-نژادی نیاز دارد اما همراه با بسیاری از دیگر پیشنهادات مردم ارائه کرده اند من پیشنهاد می کنم فارغ التحصیلی به HBO را مراقبان.

در مورد شما نمی هیپ به سری HBO ارائه اطلاعات زیر را از طریق آزادی مطبوعات:

مجموعه ای در یک تاریخ متناوب که در آن نقاب اوباش درمان به عنوان قانون شکنان Peabody برنده جایزه نگهبانان بازیگران Regina King و از تهیه کننده اجرایی Damon Lindelof, پذیرای نوستالژی اصلی پیشگامانه رمان گرافیکی به همین نام در حالی که تلاش برای شکستن زمین جدید خود را.

تبلیغات

و وای نگاه کنید که شما را در شانس هستید چون HBO ارائه شده است سری تحسین شده به صورت رایگان!

اما شما فقط باید یک مدت زمان محدود—این پیشنهاد تنها در دسترس خواهد بود پنج شنبه ژوئن 19 از طریق پنج شنبه ژوئن 21. شما باید 3 روز به تماشای اولین فصل است که در مجموع 9 قسمت. پس هر کس باید binging کارشناسان در حال حاضر که کار نور!

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به علاوه HBO و HBO لاتین خواهد شد پخش یک مسابقه دو ماراتون از این سری در مورد شما می خواهید به زندگی می کنند-صدای جیر جیر آن:

قسمت هوایی بار:

مراقبان 101 – 1:00PM

مراقبان 102 – 2:03بعد از ظهر

مراقبان 103 – 2:58PM

مراقبان 104 – 3:51PM

مراقبان 105 – 4:43ساعت

مراقبان 106 – 5:43ساعت

مراقبان 107 – 6:44PM

مراقبان 108 – 7:42PM

مراقبان 109 – 8:45PM

در رابطه با سری های اخیر جایزه برنده Peabodys ستایش سریخواستار آن “فرانک و تحریک آمیز انعکاس معاصر racialized خشونت در نقش پلیس و عواقب ناشی از یک فاجعه در مقیاس بزرگ در راه آمریکایی ها در درک جایگاه خود در جهان است.”

تبلیغات

علاوه بر آن پیشگامانه تصویر از تولسا نژاد قتل عام بدیهی است که باید با توجه به آن به موقع پایان نامه بر سفید برتری. در واقع, آن را به ارزش یک دوباره یا دو تا واقعا تأمل در تم خود را در یک راه مهم. من قطعا به طرح دوباره آن را.

پس پیش بروید و watch مراقبان و بحث در مورد این قسمت به طور کامل. مشاهده نشان می دهد برای رایگان آنلاین از طریق HBO.com و از طریق بر روی تقاضا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله