Illustration for article titled Trump Now Thinks Colin Kaepernick Can Play in the NFL and It Only Took Him 4 Years and 8 Minutes and 46 Seconds

عکس: عزرا شاو (گتی ایماژ)

8:46.

که چه مدت زمان برای یک سگ ماده الاغ, مینیاپولیس, افسر سابق پلیس به زانو زدن در گردن یک دستبند سیاه و سفید مرد التماس برای زندگی خود را تا زمانی که تمام زندگی او را در داخل رفته بود برای جهان به درک که سابق San Francisco 49ers khezri درست بود.

تبلیغات

8:46.

که چه مدت آن را در زمان را Juneteenth پرداخت تعطیلات برای برخی از مردمی و به عمه Jemima که جعبه که او را در آنجا خدا بود و در طلایی پشم گوسفند وجانوران دیگر پوشک. اما نه همه چیز ثابت شده است. که سیاه است که هنوز هم از اینجا اقدام مانند او باعث می شود Popeyes مرغ در برده چهارم و جری برنج هنوز عینک که مرغ کلاه.

تبلیغات

Illustration for article titled Trump Now Thinks Colin Kaepernick Can Play in the NFL and It Only Took Him 4 Years and 8 Minutes and 46 Seconds

برخی از چیزهایی که نمی توان حق است.

اما به نظر می رسد رئیس جمهور تهمت است که تغییر لحن و یا شاید او فقط دروغ گفتن دوباره زمانی که او می گوید که او معتقد است که khezri سزاوار به دریافت یکی دیگر از شات با لیگ ملی فوتبال—”اگر او در بازی توانایی.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این گریه به دور از رئیس جمهور سابق موضع که معتقدم او به نام بازیکنان که kneeled در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه و قهوه ای مردم “sons of bitches.”

در حال حاضر خود را نارنجی, کون همه در Kap: “پاسخ این است که کاملا من را تا آنجا که به زانو من خیلی دوست دارم برای دیدن او به یکی دیگر از شات اما بدیهی است که او قادر به بازی خوب خود ادامه دهند. “اگر او نمی تواند بازی خوب, من فکر می کنم که خواهد بود بسیار ناعادلانه” رئیس جمهور سینکلر خبرنگار اسکات Thumanچهارشنبه.

تبلیغات

رئيس جمهور در نظرات آمده پس از NFL کمیسر راجر Goodell عذرخواهی به بازیکنان که kneeled در طول سرود—اما او نمی گویند Kap نام و ESPN گفت: روز شنبه “است که او را حمایت و تشویق یک تیم علاقه مند به امضای Kaepernick.”

“خوب گوش کن اگر او می خواهد برای از سرگیری کار خود را در NFL پس بدیهی است که آن را برای رفتن به یک تیم را که تصمیم” Goodell گفت: سی ان ان گزارش. “اما من خوش آمدید که در حمایت از یک باشگاه است که تصمیم و آنها را تشویق به انجام این کار است.”

تبلیغات

اما فقط به یاد داشته باشید که این 8:46 را پاک نمی کند این واقعیت است که Kap شده از لیگ پس از سال 2016 نیاز به سازمان دیده بان متوسط-باسن quarterbacks که نمی تواند پرتاب تیک تاک به یک نهنگ دهان گرفتن زمان بازی در حالی که او نشسته در حاشیه تغییر کشور است. پس وقت خود را دور از NFL, Kap به معنای واقعی کلمه بوده است ” ، ” مرد و یا هر چه دیگر buzzwords NFL ادعا می کند آنها می خواهند تنها به سازمان دیده بان به عنوان هیچ کس نام او را برای تمرین است.

در حال حاضر به نظر می رسد مردم سفید و نارنجی مردم با داشتن یک تماس به وجدان پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس Breonna تیلور در Louisville, Ky., و Rayshard بروکس در آتلانتا و همه در دست پلیس است.

تبلیغات

سی ان ان اشاره می کند که negro نجوا (او نمی زمزمه به سیاهان; the nigga فقط مذاکرات mad پایین) و مسکن و توسعه شهری, منشی, Dr. Ben Carson گفت: اوایل این هفته است که رئیس جمهور خواهد آمد در سراسر.

“من فکر نمی کنم او می تواند به عنوان بسیار دشمنی که در منطقه به تازگی” کارسون گفت: مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت. “و من فکر می کنم ما فقط به ادامه کار او را به خوبی وجود دارد.”

تبلیغات

آن را تنها در زمان او 4 سال و 8:46.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله