Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 20: Stepanie Mills, (Youre Puttin) A Rush On Me

تصویر: استفانی میلز “(شما Puttin’) عجله من”

من نمی توانم به شما بگویم که چقدر من عاشق استفانی میلز’ video for “(شما Puttin’) عجله من” بنابراین من حتی نمی امتحان کنید. من آن را دوست دارم زیادی , زیادی, اگر چه. آنچه من تلاش خواهد کرد به توضیح است که چرا من عاشق این فیلم بسیار است. برای شروع من می باشد حاضر به شرط بندی پول خوب است که یک مقدار قابل توجهی از افراد دیده می شود نیست این فیلم. آن را قرار داده در یوتیوب در ماه دسامبر 2010 و متصلب است تا تنها 2.5 میلیون بازدید. این است که تا حدودی تعجب آور برای من از این آهنگ بود #1 R&B آمار و جدولها در جدول پاپ, اما من حدس می زنم بسیاری از ما فقط نمی دانم آن را به حال یک ویدیو. چرا که اگر ما whew شیلی, ما می خواهم در مورد آن صحبت خواهم واقعی هنری گوهر آن است.

تبلیغات

استفانی میلز “(شما Puttin’) عجله من” (1987)

چرا من فکر می کنم این ویدیو یاد? در اینجا به همین دلیل: من متقاعد شده است که Mary J. Blige مدیون او کل تمایل به رقص در فیلم به این فیلم است. مثل من حتی نمی فکر می کنم من می دانستم که استفانی میلز نمی تواند رقص تا زمانی که من تو را دیدم این فیلم. و آن را نمی خواهم من همیشه به خودم فکر کردم: “من شرط می بندم استفانی میلز می توانید رقص” اما این فیلم قرار می دهد بصورتی پایدار و محکم در او نمی شد. اما او با پوشیدن که گربه سیاه و سفید کت و شلوار. فقط آن را بسیار سخت برای اطلاع زیرا برخی از حرکات رقص بسیار پانتئون سطح بد (اما بد خیلی خوب) که من در حفظ و فراموش کردن چقدر خوب او به نظر می رسد. او به وضوح ضربه ورزشگاه شد و در آن Angela Bassett برنامه تمرین سال قبل از آنجلا باست کردم که آنجلا باست برنامه تمرین. استفانی میلز بود killin’ بازی.

تبلیغات

مثلا در 1:58 علامت آنچه که او انجام شده است ؟ من آن را دوست دارم. من این کار را زمانی که من بیرون بروید; من حتی نمی دانند که من آن را انجام داد چرا که او آن را انجام داد. استفانی آسیاب است که یک trendsetter. همچنین, این تصویری است, سنگین در stalker پرنیان. دوستان بود وحشت زده از پرش اما پس از آن او تعقیب او خالی اطراف موزه و یا گالری هنری (چرا که هر کدام از آنها هنوز هم وجود دارد فراتر از من اما حداقل او یک موزیک ویدیو به ساقه) به صورت تمام تصویری در تلاش برای به دست آوردن یک تاریخ شام در خانه اش پس از او هر دو به او گفت و خواند او یک ترانه کامل در مورد این واقعیت است که او را هل دادن عجله در او و او است که نوع دختر. او نیاز به خواندن ،

اما به طور جدی به رقص: کل این مجموعه تصویری مرحله به صورت Mary J. Blige و Mariah Carey و هر یک از تعدادی از هنرمندانی که اقدام به رقص در فیلم زمانی که رنگین کمان کافی بود. منظورم 2:58 نقطه—من استن. او حتی می شکند به برخی از تائه بو در حدود 3:30 خوانده شده را علامت. این تصویری است که همه چیز من آن را دوست دارم. این هر دو الهام بخش و aspirational. و آن استفانی میلز یک آیکون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله