Illustration for article titled An Exclusive Interview With an Organizer of the Original Juneteenth Cookout

تصویر: شاتر

در 18 ژوئن 1865اتحادیه ارتش ژنرال گوردون گرنجر و 2000 سرباز بسیاری از آنها سیاه پوست بودند ، وارد در گلوستون جزیره به اشغال ایالت تگزاس پس از آخرین ارتش سفید supremacist ارتش کنفدراسیون تسلیم شد.

تبلیغات

سیاه و سربازان شروع به گسترش این کلمه به نزدیکی به بردگی گرفته آفریقایی است که چیزی بزرگ اتفاق خواهد افتاد و آنها باید در دیدار صبح روز بعد در بالکن اشتون ویلا.

روز بعد در ژوئن 19, Granger بخوانید “کلی سفارش شماره 3” اعلام مجموع رهایی از آن برگزار شد به عنوان برده:

مردم تگزاس مطلع هستند که مطابق با اعلام از اجرایی از ایالات متحده, همه بردگان آزاد هستند. این شامل یک برابری مطلق حقوق شخصی و حقوق اموال بین سابق و اربابان و بردگان, و اتصال به حمايتهاي موجود بین آنها می شود که بین کارفرما و نیروی کار استخدام.

تبلیغات

و این که چگونه Juneteenth متولد شد.

اگر چه تعطیلات نبود شناخته شده برای بسیاری از مردم سفید ریشه موفق به تماس با 175 سال Lee مالون بود که ابزاری در سازماندهی اولین Juneteenth جشن. مالون توافق به نشستن با ما و توضیح منشاء و سنت Juneteenth.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

ریشه: سلام آقای مالون. اول از همه, من می خواهم به می گویند که آن را به یک لذت برای دیدار با شما.

تبلیغات

لی مالون: لذت بردن است همه مال آقای فکر می کردم. من عاشق شما اولین, آلبوم, آیا شما می خواهید بیشتر. که در آن است Questlove? هی می خواهی مرا بشنوی آزاد?

TR: من متاسفم. من فکر می کنم شما باید ما اشتباه با ریشه. آنها هیپ هاپ گروه است. ما یک خروجی اخبار. ما می خواستم به صحبت کردن با شما در مورد Juneteenth.

تبلیغات

LM: اول از همه شما می گویید اشتباه است. آن را تلفظ Jū-نوح-teenth. ما استفاده می شود به آن تماس بگیرید “ژوئن 19” اما ما شروع به گفتن آن را واقعا سریع است. شما می دانید شما را به صحبت می کنند در کدهای مخفی در اطراف مردم سفید و یا آنها را سرقت ایده های خود را و نام تجاری جدید تعریف آن به عنوان “رهایی اعطای روز” و یا برخی از گه که. شما می دانید که چگونه آنها را انجام دهد.

TR: بنابراین شما به یاد داشته باشید که روز ؟

LM: Nigga چه ؟ آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که شما برنده یک جایزه گرمی? خوب بود فقط می خواهم که. اما به جای پایین رفتن روی فرش قرمز تصور پارتی بعد از کنسرت بود و آزادی. آره. من به یاد داشته باشید آن بود و آن را مانند روز گذشته است.

تبلیغات

TR: دوباره من یک عضو از ریشه. من با یک شرکت رسانه ای به نام Root.

LM: آه شما از ریشه. که فیلم بود برخی از مزخرف. نبود حتی واقع گرایانه است. به جز برای کسی که بازی Kunta Kinte. این بود که شما ؟

تبلیغات

TR: نه آقا. اجازه دهید در حرکت است. به من بگویید که چگونه شما احساس زمانی که شما این خبر را شنیده.

LM: خوب اولین چیزی که فکر کردم این بود: “من کجا هستند غرامت?” منظور شما ما شده است رایگان برای مدت دو سال و هیچکس به ما ؟ من finna رفتن شلاق ماسا را.” اما پس از آن برخی از کالج آرام به من و به من گفت دختر من گریه میکرد.

تبلیغات

TR: اشک شادی ؟

LM: نه او گریه چرا که او ناراحت شد. او نمی دانست چه “رهایی” به معنای. همه او می دانست این بود که بود که سفید مردمی و استفاده از کلمات بزرگ بد گه معمولا در مورد اتفاق می افتد. اما پس از آن او بوی کباب و او می دانست که آن را بد.

تبلیغات

TR: شما تا به حال یک cookout?

LM: که کار من است. دیگر چگونه ما می رویم به غذا خوردن ؟

TR: صبر کنید…آیا شما سازماندهی آن ؟

LM: بله. که من بود. ما با استفاده از سوختن اون سوی خاکستر سوخته از کشت و زرع ما مجموعه ای در آتش و یک تعداد کمی از زنان از اسمیت کشت و زرع ساخته شده برخی از سالاد سیب زمینی. بهترین سالاد سیب زمینی که من تا به حال بیش از حد. همه که بالا و پایین پریدن و بغل کردن باعث می شود یک مرد گرسنه بنابراین من تا به حال به سازماندهی یک cookout.

تبلیغات

TR: این است که در آن سنت آمد ؟ آن را به خوبی می دانیم که میراث فرهنگی از cookouts گسترش به روز آزادی ما.

LM: Nigga چه ؟ Nah bruh. ما. شد. به بردگی گرفته شده! که در آن جهنم آیا شما فکر می کنم ما پخته شده مواد غذایی ما است ؟ در اجاق های همرفت در نزدیکی اتاق ناهار خوری برده چهارم? اما اولین Juneteenth جشن اولین بار بود که ما تا به حال واقعا خوب غذایی است.

تبلیغات

ما استفاده می شود به خوردن دل و قلوه و جگر مرغ اما ما تصمیم گرفتیم به ما پرداخت در مرغ بنابراین من گریل شده تا برخی از مرغ و فکر کردم: من تعجب می کنم که چگونه این بال خواهد طعم ؟ ما حمله ماسا و می توانم هر گونه ادویه که عجیب و غریب بود. به هر حال من تصمیم به استفاده از یک زن و شوهر از لیمو و مقداری فلفل است که تنها چیزی که من می تواند پیدا کنید. معلوم شد خیلی خوب!

TR: بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم که Juneteenth باید جشن ؟

LM: خوب, من فکر کردم آن را باید مانند جشن چهارم جولای. و یا به عنوان ما آن را به نام: روز آزادی. که بعد ما مدل ما جشن پس از.

تبلیغات

TR: من فکر می کنم منظور شما استقلال روز ؟ این یک ایده خوب است. پس از همه, این اولین بار است که هر کس در امریکا بود واقعا رایگان.

LM: استقلال روز ؟ Nah ما آن را به نام روز آزادی به دلیل آن بود که یک روز سفید مردم ایالات متحده به تنهایی ترک. بازگشت در روز ما را جمع آوری در اطراف سنگدان کوره و گوش دادن به و آواز آهنگ از آزادی است. این که چگونه ما آمد تا با Negro سرود ملی.

تبلیغات

TR: “بالابر هر صدا و آواز خواندن” است که ،

LM: که جدید است. اصلی Negro سرود ملی آمد از اول Juneteenth. من گوش دادن به آن که در یوتیوب چیزی که گاهی اوقات. در اینجا آن است.

TR: مرسی. پس چگونه شما جشن Juneteenth در حال حاضر ؟

LM: هیچ راه درست را به جشن می گیرند. برخی از مردم کباب. برخی از مردم شلیک آتش بازی. برخی از مردم گرفتن یک کارد بزرگ و سنگین و رفتن به دنبال غرامت چک (خوب که یکی است فقط یک شخصی سنت).

تبلیغات

که نقطه ای از آزادی است. شما دریافت می کنید به صورت رایگان.

اما بهترین راه برای دریافت در Juneteenth روح است که به تکرار نام من به هر کسی که نمی, سیاه

تبلیغات

TR: چرا ؟

LM: از آنجا که من نام برده شد در واقع “Cleotis Jebediah McLintock.” اما به عنوان به زودی به عنوان من انداخت قید بردگی من آن را به چیزی است که من همیشه می خواستم برای گفتن سفید مردم است.

تبلیغات

TR: Lee مالون.

LM: دقیقا. OK من مرد. بگویید QuestLove و مرغ جورج به من گفت: “سلام.” و به Kizzy تماس nigga گاهی اوقات.

تبلیغات

من کجا machete?

این دیدار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de