Illustration for article titled Black Lives Matter Co-Founder Alicia Garza on How to Organize and Stay Inspired During a Crisis

عکس: آلیشیا Garza

انجام “کار” است که بارها مورد استفاده عبارت در عدالت اجتماعی محافل مسلما بیش از حد به نقطه ای که آن را می تواند شامل همه چیز از خواندن یک شعر برای شروع یک جنبش است.

تبلیغات

آلیشیا Garza می داند چه “کار” است. یک co-founder of Black Lives Matter, نویسنده و فعال در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان پروژه های خاص مدیر ملی داخلی کارگران داد و منجر سیاه آتی آزمایشگاهاست که تلاش برای ساخت مستقل از قدرت سیاسی برای جوامع است. در اوایل سال جاری آزمایشگاه پیش نویس سیاه و سفید را در دستور کار خود سند جامع شامل انواع سیاست های پیشنهادی که توانمند سازی سلامت ایمنی و رفاه آمریکایی های سیاه و سفید.

Garza به صحبت کرد ریشه در آوریل در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس اما قبل از ویروسی تصویری از Ahmaud Arbery کشتن در دست دو رنگ سفید اوباش; قبل از Breonna تیلور نام داشت بر لب از دهها هزار نفر از معترضان; زمانی که تونی McDade و جورج فلوید هنوز زنده بودند شکستن نان با خانواده و خنده با دوستان خود.

تبلیغات

گسترده عصری ملت در حال حاضر coalesced پشت وحدت تماس “Black Lives Matter” حتی به عنوان یک رکود نگه می دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به ظهور و افول در جوامع در سراسر کشور است. با آزادی در حال حاضر در خط مقدم گفتمان ملی و با رادیکال طرفدار الغای برده داری خواسته مانند پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و بستن زندان دریافت بیشتر جریان اصلی توجه نسبت به قبل خیلی از Garza مشاوره برای سازماندهی و برای باقی مانده انعطاف پذیر و ثابت قدم در مواجهه با بحران—هنوز هم اعمال می شود.

[یادداشت سردبیر: Garza پاسخ شده اند تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.]


شما می دانید قبل از [گیر] اتفاق افتاد من در صحبت کردن با تیم و موقعیت یابی افراد در اطراف آنچه ما انجام شد در این سال در رابطه با انتخابات است. من در گفتن مردم را به آماده شود برای این واقعیت است که شما در حال رفتن به دیوانه. شما قصد ناراحت کردن در مورد چگونه این نقش به دلیل دموکراسی ما در حال حاضر در بحران قبل از اینکه در سیستم سیاسی ما که در حال حاضر خدمت می کنند نیست و یا منعکس افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر. و بنابراین من در حال آماده شدن مردم برای آن. و من می گفت و ما 100 درصد از زمان برای پیدا کردن افرادی که به دنبال ما در پیدا کردن افرادی که می خواهید برای دیدن سیاست برای بهتر تبدیل. پیدا کردن افرادی که مایل به مبارزه برای آن و پیدا کردن افرادی که به دنبال در اطراف آنها و گفت: چه کسی فکر می کند که این چیز تمام شده است bonkers و کسی که دارای یک طرح که یک طرح آن را تغییر دهید و آن را بهتر ؟

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این چالش برای ما هر چند در حال حاضر این است که مردم نیز در گفت و نه جمع و نه به جمع آوری. و این در واقع باعث می شود کار ما حتی بیشتر مهم است و این باعث می شود آن را بیشتر از روی حیله و تزویر. آن را نیز قرار می دهد که تعهد ما برای به دست آوردن حتی بیشتر خلاق تر از ما قبل بوده است.

این سیاه آتی آزمایشگاه نوآوری است و آزمایش های آزمایشگاه. ما انجام بسیاری از آزمایش های که در اطراف چگونه به سیاه جوامع قدرتمند در سیاست به طوری که ما می تواند قدرتمند در تمام جنبه های زندگی ما. ما باید برنامه های در حال حرکت بر روی زمین یک برنامه به نام سیاه و سفید به انتخاباتبه عنوان مثال که در آن ما در حال ثبت نام رای دهندگان سیاه در نه ایالت در سراسر کشور و انجام این کار به نگه داشتن تعامل با کسانی که رای دهندگان و تبدیل آنها را در ماه های ژوئن و نوامبر است. در حال حاضر ما باید به شکل از چگونه ما در حال حاضر انجام این کار تحت شرایط است که تغییر کرده و حفظ خواهد کرد به سرعت در حال تغییر در طول زمان.

تبلیغات

ما نمی توانیم. ما را به واقع واقعا حفاری ما در و می گویند اجازه دهید نه تنها توجه به چشم انداز در حال تغییر است—اجازه دهید گوش دادن به این نیاز است که جوامع ما هستند و به ما گفتن. و اجازه دهید مطمئن شوید که ما ابزار را در محل برای کمک به مردم ماندن درگیر در حالی که همچنین مطمئن شوید که مردم نیازهای فوری دریافت ملاقات کرد.

من مثل هر کس دیگری که شما می دانید وجود دارد کمی صدا در سر من است که می گوید شما در حال انجام کافی نیست. شما می تواند انجام بیشتر. که شما را به استراحت ؟ مردم نمی تواند استراحت. اما من هم در طول سال ها آموخته است که آن صداها باید آرام چون من نمی خواهد در اطراف برای مسافت های طولانی اگر من نمی. بله وجود دارد تن از زمانی که من می توانید به مکان های که من را تشویق به مراقبت از خودم اما من فکر کردم بهتر است در دادن نیست ،

تبلیغات

هنگامی که من نیاز به خواب من خواب است. وقتی که من نیاز به غذا خوردن من خوردن. زمانی که مغز در حال کار است آن را کار نمی کند. و من واقعا سعی کنید به افتخار کسانی که همه چیز. من می گویم که بخشی از آنچه می سازد که برای من ممکن است جامعه ای که ما ساخته شده است. در جهت است که ممکن است من را به ایجاد می شود و بخشی از انواع جوامع نیز حمایت کند. و من به مراقبت از خود بسیار هدایت این امکان را از جامعه مراقبت و مطمئن شوید که فرهنگ در اطراف ما ما را تشویق می کند برای مراقبت از خودمان را به منظور برای ما به طور موثر تر و موثر تر است.

یکی از چیزهایی که این ویروس ساخته شده است که واقعا روشن است که چگونه عمیقا ما بستگی یکدیگر برای زنده ماندن. و این همه از مسئولیت های ما مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از یکدیگر در چنین راهی است که افرادی که به ما بستگی دارد به زندگی می کنند نیز می تواند ما بستگی دارد.

تبلیغات

من واقعا می خواهم دیگر سازمان دهندگان و فعالان به یاد داشته باشید که ما باید کار را انجام دهد. من متاسفم که می گویند آن را که دارید اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من در رسانه های اجتماعی است که من فکر می کنم واقعا منعکس کننده چگونه ترس مردم هستند. من می ترسم و من می خواهم تصور کنید که شما می ترسم. ما همه می ترسم. در حال حاضر این لحظه در جریان است تا تعیین کند چه اتفاقی می افتد برای دهه آینده در این کشور و یا بیشتر. و خیلی چیزهایی که ما در حال حاضر واقعا مهم است. رای گیری مهم حس بودن و جامعه مهم است. مراقبت از خودتان مهم است. مبارزه برای جوامع است که مراقبت برای شما مهم است. و بسیاری از مسائل که مهم نیست در حال حاضر.

این واقعا مهم است برای مردمی به برخی از زمان اگر شما می توانید هر روز فقط واقعا سهام. من از خواب بیدار در وسط شب و هر شب من با خودم فکر می کنم من نمی دانم اگر وجود دارد رفتن به یک انتخابات این سال است. که مهم است. و آن را قرار می دهد در واقع بسیاری از چیزهایی که در چشم انداز برای من. و بنابراین من امیدوارم که خواهد بود که ما واقعا در این زمان نمی تواند خود را اکثر تولیدی خود درآورد که—آن را در واقع شما می توانید این زمان را واقعا محور در آنچه برای شما مهم است. که آیا شما می خواهید به شما می گویند? چه نقشی را می خواهید به شما می گویند که بازی کرد ؟ هنگامی که بچه های خود را و یا خود را grandkids که نمی زندگی می کنند از طریق این لحظه شما بپرسید ” چه کسی بودی ؟ آنچه شما انجام دهید ؟ چگونه شما را دریافت کنم؟’ آیا شما رفتن به می گویند ؟ این همان چیزی است که من می خواهم ارائه به مردم است.

تبلیغات

برای ما به حرکت از طریق این با هیچ تاسف ما رو واقعا روشن آنچه مهم است برای من به این کشور است. آنچه در جریان است به اطمینان حاصل شود که من و افرادی که من برای مراقبت از یک شات در داشتن زندگی است که ما می خواهیم و ما سزاوار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de