چین منتشر توالی ژنوم اطلاعات جدید خوشه

Category: کیمیا | No comments

پکن: چین منتشر کرده است توالی ژنوم اطلاعات برای مسئول coronavirus اخیر شیوع در پکن با مقامات گفت: در روز جمعه آن را شناسایی اروپا فشار بر اساس مطالعات اولیه. چین بوده و تحت فشار به اطلاعات عمومی هر چه زودتر به جای بعد به عنوان COVID-19 موارد کوه در پایتخت این کشور گفت: آن را نیز ارائه اطلاعات به سازمان بهداشت جهانی است.

دولت ایالات متحده به سرزنش دولت چین برای دست زدن اولیه شیوع بیماری در چین مرکزی به درستی و حرکت بیش از حد به آرامی برای جلوگیری از شیوع بیماری منجر به نصب موارد و مرگ و میر در ایالات متحده است.

چین را رد کرده است که اتهام و گفت: این هدر رفته هیچ زمان در انتشار اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر از جمله ژنوم توالی اولیه شیوع کروناویروس در ووهان.

در آخرین پکن شیوع این که گفت: آن را به حال شده است به اطلاع چینی تحقیقات به منبع خوشه و میزان عفونت. این درخواست ژنتیکی توالی منتشر خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

توالی ژنوم منتشر شد در اواخر روز پنجشنبه و تا به حال نیز به اشتراک گذاشته شده با چه کسانی و جهانی آنفلوانزا داده های ابتکار (GISAID) گفت: این مرکز برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

ویروس توالی ژنوم حیاتی است و به سرعت در حال توسعه ابزار در تشخیص این بیماری COVID-19 و در درک و کنترل جدید کروناویروس.

جزئیات منتشر شده در چین ملی میکروبیولوژی اطلاعات وب سایت مرکز نشان داد که پکن ژنوم داده شد و بر اساس سه نمونه – دو انسان و محیط زیست – جمع آوری شده در ژوئن 11.

که همان روز چینی پایتخت گزارش اول خود را محلی جدید COVID-19 عفونت در ماه. در هشت روز پس از پکن گزارش داد در مجموع 183 موارد مربوط به آلاینده عمده فروشی مواد غذایی مرکز Xinfadi در این شهر غربی.

“با توجه به مقدماتی ژنومی و بررسی اپيدميولوژيک نتایج این ویروس از اروپا اما آن را متفاوت از این ویروس در حال حاضر در حال گسترش در اروپا” CDC رسمی ژانگ یونگ گفت ذکر شد در یک مقاله منتشر شده در جمعه توسط کمیسیون مرکزی برای انضباط بازرسی در وب سایت خود را.

“این بیش از این ویروس در حال حاضر در اروپا است.”

نه از پکن

وو Zunyou های CDC ارشد اپیدمیولوژی متخصص گفته بود رسانه های دولتی این هفته به پکن فشار مشابه در اروپا اگر چه نه لزوما به طور مستقیم منتقل می شود از کشورهای اروپایی است. وو نداد در آن دیدگاه های ساخته شده قبل از ژنوم انتشار داده.

گونه های موجود در ایالات متحده و روسیه بودند که عمدتا از اروپا و او اضافه شده است.

اولین خوشه جدید کروناویروس عفونت ترسیم شد به Huanan غذاهای دریایی بازار در ووهان در ماه دسامبر. آن را پس از آلوده تقریبا 8.5 میلیون نفر در سطح جهان است.

در ریشه های فشار که آمار پکن وو گفت: آن را از سرچشمه چینی پایتخت.

“باید آن را برخی از مردم و یا کالا در خارج از شهرستان است که انجام آن را به (Xinfadi) بازار” وو گفت: در دولت مصاحبه تلویزیونی پخش شده در روز جمعه.

“این معلوم نیست چه کسی و یا چه نوع کالا آورده بود ویروس به پکن است.”

عمده فروشان مواد غذایی و فروشگاه های خرده فروشی در پکن را به شدت آزمایش بر روی محصولات از جمله گوشت و غذاهای دریایی.

با بسته شدن Xinfadi پکن بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی, بازار, برخی از ساکنان گرفته اند به انباشت حتی اگر مقامات قول داده اند که کافی منابع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>