دهلی: دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین است که در بیمارستان برای COVID-19 درمان شده مبتلا به ذات الریه و در حال تغییر به یک ICU به وضعیت او رو به وخامت گذاشته است یک مقام ارشد گفت: در روز جمعه.

به گفته پزشکان برای درمان او 55 ساله وزیر در حال حاضر نگه داشته شده است تمام وقت در اکسیژن پشتیبانی خود را به عنوان سطح اشباع اکسیژن (Spo2) غوطه ور.

“ما باید او را به طور کامل در اکسیژن پشتیبانی خود را به عنوان Spo2 سطح کاهش یافته بود به 89 در یک نقطه سطح عادی حدود 95. همچنین او تشخیص داده شده است با ذات الریه, بنابراین ما در حال تغییر او را به یک ICU در بیمارستان” یک مقام ارشد بیمارستان گفت PTI.

“ما همچنین در حال بررسی اگر او می تواند معطوف به یک بزرگتر خصوصی تسهیلات فقط در مورد وضعیت خود را بهبود نمی,” او گفت:.

جین تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه یک روز پس از او بستری شد به راجیو گاندی فوق تخصص بیمارستان (RGSSH) در اینجا پس از در حال اجرا بالا-درجه تب و درد و رنج افت ناگهانی سطح اکسیژن.

منابع در دهلی دولت در روز چهارشنبه گفت: افرادی که در تعامل با او در چند روز خواهد بود قرنطینه طبق توصیه پزشکان است.

روز یکشنبه جین با حضور در یک نشست سطح بالا در coronavirus وضعیت در سرمایه های ملی به ریاست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah, که همچنین با حضور دهلی Lt فرماندار آنیل Baijal, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, معاون او Manish Sisodia و اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de