سناتور دموکرات معرفی خواهد شد قانون به Juneteenth تعطیلات فدرال

Category: کیمیا | No comments


Sen. Cory Booker (D-NJ) (L) and Sen. Kamala Harris (D-CA) join fellow Democrats from the House and Senate to honor George Floyd with eight minutes and 46 seconds of silence in the U.S. Capitol Visitors Center June 08, 2020 in Washington, DC. Booker and Harris introduced new legislation to end excessive use of force by police across the country and make it easier to identify, track, and prosecute police misconduct following the recent deaths of unarmed African-Americans in police custody, including George Floyd, and the nationwide demonstrations demanding an overhaul of law enforcement.

سناتور. Cory Booker (D-نیوجرسی) (L) و بهداشت ، کامالا هریس (D-CA) تاریخ همکار دموکرات از مجلس نمایندگان و سنا به افتخار جورج فلوید با هشت دقیقه و 46 ثانیه سکوت در کنگره بازدید کنندگان مرکز ژوئن 08, 2020 در واشنگتن, DC. بوکر و هریس معرفی قوانین جدید برای پایان دادن به استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس در سراسر کشور, و آن را آسان تر برای شناسایی, ردیابی و تعقیب پلیس سوء زیر اخیر مرگ و میر غیر مسلح آفریقایی-آمریکایی در بازداشت پلیس از جمله جورج فلوید و در سراسر کشور تظاهرات خواستار تعمیرات اساسی از اجرای قانون است.
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

خوشحال Juneteenth همه! و چه ویژه Juneteenth آن است.

در این سال ما تعطیلات بزرگداشت پایان برده داری اتفاق می افتد درست در وسط از زمانی که سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است دریافت گسترده ترین توجه و حمایت احتمالا از زمان آغاز آن. در حال حاضر چهار سناتور دموکرات معرفی قانون که Juneteenth تعطیلات فدرال.

تبلیغات

از آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه:

واشنگتن (19 ژوئن 2020) – سناتور ادوارد J. Markey (D-جرم.), تینا اسمیت (D-Minn.), Cory Booker (D-N. J.). و کامالا D. هریس (D-کالیفرنیا.) امروز اعلام کرد که آنها را معرفی Juneteenth ملی روز استقلال عملقانون را Juneteenth تعطیلات فدرال. “Juneteenth” مشاهده شده در ژوئن 19, یادبود پایان برده داری در ایالات متحده و همچنین شناخته شده به عنوان “روز رهایی”, “جشن روز” و “Juneteenth روز استقلال”. در 19 ژوئن 1865 در گالوستون تگزاس, Major General Gordon گرنجر صادر کلی سفارش شماره 3 که اعلام کرد که مطابق با رهایی اعلام “همه بردگان آزاد هستند”. این قانون همچنین خواستار ایجاد یک Juneteenth تعطیلات فدرال کمیسیون برای تشویق مناسب مراسم و فعالیت ها در سراسر ایالات متحده است.

Juneteenth در حال حاضر به رسمیت شناخته شده توسط 46 ایالت و ناحیه کلمبیا به عنوان دولت رسمی تعطیلات و یا رعایت. در سال 1980 در تگزاس بود که دولت برای اولین بار به رسمیت شناختن Juneteenth به عنوان تعطیلات پرداخت. در این سال نشانه 155 مکان سالگرد Juneteenth.

تبلیغات

تماس به Juneteenth فدرال تعطیل شده اند به دست آوردن شتاب در سراسر کشور در میان اعتراضات و تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید. ملی در گفتگو سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس به نظر می رسد بزرگتر از آن است تا کنون شده است.

سه شنبه گذشتهGov. رالف نرتهم اعلام Juneteenth تعطیلات پرداخت برای ایالت ویرجینیا و در روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد که او را به امضای یک فرمان اجرایی به روز برای تعطیلات به نیویورک کارکنان دولت است و او همچنین پیشنهاد قانون به آن یک مقام رسمی دولت تعطیلات سال آینده.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

امیدوارم این زمان در سال آینده Juneteenth خواهد شد در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده فدرال تعطیلات جشن در تمام 50 ایالت.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>