در مورد حق در حال حاضر دانا جنگل می رود به tramping از طریق تاکستان در Rhône ولی در یک تور شراب از فرانسه است.

به جای آن او را حفر در باغ او در ویکتوریا.

“این یک وضعیت برای من,” او گفت:. “من تا به حال برای قرار دادن جدول زمانی من در یک پارکینگ در حالی که برای.”

جنگل 63 بازنشسته از ارتباطات بازاریابی کار در اول سال. در حال حاضر ثبت نام در یک برنامه در دانشگاه مینه سوتا به راهنمای کارگران انتقال از حرفه خود او برنامه ریزی شده به دنبال مشاوره, بازدید جدید و نوه در کلرادو و کشف غربی برای آینده snowbird نقاط فرود.

اما در حال حاضر جنگل است که در میان تعداد بی شماری از های اخیر بازنشستگان و کسانی که نزدیک شدن به پایان سال کار خود را, که تداوم در مقابل یک مانع هیچ یک از آنها را دیدم آینده در طول سال خود را از مراقب و آماده سازی.

پس از چند دهه کار در دفتر کارخانه و یا کلاس درس و فداکاری را به بار خود جامعه جراحان ایران و 401(k)s زندگی آنها می خواهم پیش بینی به طور ناگهانی به نظر می رسد تهدید و یا در دسترس نیست. برنامه های خود را به, سفر, داوطلب دریافت یک شغل پاره وقت و یا فقط استراحت با دوستان و خانواده شده اند مختل همه گیر.

“با ما دیگر دهانه های زندگی بسیاری از مردم زندگی می کنند که سال های بسیاری را در دوران بازنشستگی به عنوان آنها کار گفت:” فیلیس Moen که دارای یک صندلی عطا در جامعه شناسی در دانشگاه مینه سوتا است. “با این طول عمر و پاداش سال از تعامل فعال آنها بازنویسی اسکریپت. در حال حاضر وجود دارد یک حس از دست دادن آنها درک می کنند خود را انتخاب و فرصتهای در حال تغییر است.”

با توجه به Moen نویسنده کتاب “دوباره به نواز دعوت بزرگسالی: Boomers در لبه خطر تجدید و هدف” افراد مسن می خواهید بیشتر از بازنشستگی از اوقات فراغت است.

بازنشستگی “تبدیل شده است یک بار برای آزمایش کنید و سعی کنید همه چیز شروع یک کسب و کار کلاس” او گفت:. “در حال حاضر coronavirus است که ساخت آنها آگاه تر است که زمان کوتاه است. این مردم را مجبور به ملاحظه تر در مورد چگونه آنها می خواهند به صرف این سال است.”

و بدون دقت گردد راهکار که بسیاری تا به حال وارد شده “آنها باید به بداهه.”

تاخیر

قبل از همه گیر, آمار, آمریکایی بین سنین 55 ساله و مسن تر ساخته شده تا یک چهارم از نیروی کار با توجه به U. s. وزارت کار.

تعداد زیادی از آنها را احساس چاقو با اخراج و یا furloughs به عنوان کشور تعطیل. آوریل نرخ بیکاری برای کارگران 55 ساله و مسن تر بود 13.6% یک جهش چشمگیر بیش از ژانویه نرخ 2.6%.

در تجزیه و تحلیل نرخ بیکاری اطلاعات وارد شده توسط اداره آمار نیروی کار سه دانشگاه اقتصاد استادان به این نتیجه رسیدند که تعدادی از بیکاری کارگران مسن تر بود به طور قابل توجهی بالاتر از آمار نشان داد چرا که تعداد زیادی کاهش یافته است از نیروی کار منجر به ” … یک موج زودتر از برنامه ریزی بازنشستگی.”

افراد مسن نیز بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس که در حال حاضر وجود دارد هیچ درمان. به همین دلیل آن را به طور گسترده ای انتظار می رود که بسیاری از افراد مسن به خصوص کسانی که با به خطر انداختن سلامت شرایط ممکن است انتخاب کنید برای بازگشت به کار.

دیگران در حال انتظار برای یک تماس تلفنی ممکن است تا به حال به قبل از موعد مقرر شیر را به پس انداز خود را و یا متوقف کردن socking پول دور که می تواند تاثیر منفی بازنشستگی خود را.

“من از شنیدن بسیاری از ترس گفت:” اموزش هیدن, یک, St. Paul نویسنده و مشاور مالی و مربی. “مردم در حال تماس و درخواست, ‘اضطراری پس انداز شما بحث در مورد این است که آنچه در آن است ؟ و من می گویم: “بله.” آنها باید به جریان نقدی است.”

حتی قبل از همه گیر کارگران اغلب کردم درآورده به بازنشستگی آنها به عنوان سن.

ژانویه مطالعه توسط مینیاپولیس-بر اساس آلیانز زندگی یافت می شود که بیش از نیمی از کارگران مجبور خواهد شد از محل کار زودتر از انتظار می رود و به دلایل خارج از کنترل خود.

به همین دلیل هیدن اصرار کارگران مسن تر که هنوز شغل برای نگه داشتن مشت زدن که ساعت.

“برخی از مردم انتخاب یک شماره و بگو: من قصد دارم بازنشسته در 62 یا 65.’ من گفتن آنها نیست برو جلو چون شما گفت که شما می خواهم. تاخیر,” او گفت:. “هدفمند عمدا استراتژیک می گویند:” نه ، به تاخیر انداختن یک برنامه خوب است. غرفه و خوشحال می دهند.”

‘یک سال بیشتر’

همه گیر شده همین نیلسن متوجه او نیست آماده به ترک 9 تا 5 بعد از همه.

آن پشتیبانی فنی برای مینیاپولیس, مدارس دولتی, نیلسن, 67, فکر او را بازنشسته بعد از این سال به صرف زمان بیشتری را با همسر خود و فرزندان و نوه ها.

آنها می خواهم شروع آماده خود را Plymouth خانه برای فروش در آماده سازی برای کوچک سازی و نگاه به جلو به شب در تئاتر و پیشنهاد می splurging بدهید در یک رانندگی سفر به آلاسکا در تلاش برای دیدن شفق شمالی.

اما با پس انداز بازنشستگی در نظر گرفتن یک ضربه grandkids کردن محدودیت های معاملات املاک و مستغلات احساس iffy و تعطیلات در مکث نیلسن تجدید نظر در خروج خود را.

“من احساس می کنم بهتر قرار دادن مطلب در حقوق بازنشستگی و اجازه پول به عقب می آیند در حالی که مشغول به کار هستم,” او گفت:. “شاید یک سال بیشتر.”

در حال حاضر حل مدرسه کامپیوتر و اشکالات خود را از میز آشپزخانه نیلسن تمایل به صرف روز خود را با همسر خود محقق شده است اما نه در راه هر کدام از آنها انتظار می رود.

“با داشتن همین خانه در همه زمان ها متفاوت است برای ما” گفت: آوا نیلسن بازنشسته و مدیر دبستان. “در حال حاضر ما نمی تواند دور از یکدیگر. چیزهایی که ما می خواستیم به انجام در دسترس نیست به دلیل آنچه که اتفاق می افتد در جهان ما. ما تعجب که چگونه ما می شود که این برطرف و آن را امن به برنامه ریزی.”

نه یک رویا و یا یک کابوس

برای متولدین در حال حاضر بین سنین 56 و 74 بازنشستگی معضل نیست, همه چیز در مورد پول است.

“این یک دوره بیداری بی ادب برای آنها. آن را سخت بر روح و روان از یک نسل است که دوست دارد جوانان و می خواهد به جوان به عنوان طولانی به عنوان آنها می توان گفت:” ان فیشمن جمهور از نسل و بازاریابی هدفمند یک تحقیق و مشاوره شرکت. “از آنجا که از coronavirus آنها در نظر گرفته بخشی از پیر و آسیب پذیر و آنها اهمیتی نمی دهند که.”

فیشمن پیش بینی کرد که افراد متعلق به نسل که می خواهم که آنها ممکن است مکمل بازنشستگی خود درآمد با شغل است که تغذیه احساسات خود را به آنچه آنها می توانید به جای. او پیش بینی کرد که بسیاری را شماره گیری کردن برنامه های خود را زندگی می کنند و بیشتر از متوسط شیوه زندگی است.

“واقعیت نمی خواهید به آنها را به سطل لیست آنها فکر می کردند که تحت عنوان” او گفت:. “اما آنها باید مهارت های هوش زیادی را به منظور جلب. تفکر منطقی خواهد پا زدن در. آنها ممکن است زندگی می کنند رویای آنها پیش بینی, اما آن را نمی باید به یک کابوس است.”

جنگل که به توصیف خودش را به عنوان یک محور نوع A re-بررسی او پس از بازنشستگی اولویت های زمانی که به دنیا آمد به توقف در طول پناهگاه در محل سفارش.

“من نیاز به یک نقشه راه و اهداف و به انجام لیست در غیر این صورت بعد دور می شود,” او گفت:. “من نه یک سرگرمی شخص من برآورده شده است. من می دانم که سازمان های غیر انتفاعی در حال تقلا در حال حاضر. شاید من می تواند به بازگشت به جامعه وجود دارد.”

در این بهار به اتمام گواهی برنامه های غیر انتفاعی رهبری و در حال حاضر در حال کار راه خود را از طریق دوره های آنلاین از جمله یکی از شادی های ارائه شده توسط دانشگاه ییل.

“این یک دوره اکتشاف. من مشغول به کار 60 ساعت در هفته در طول زندگی حرفه ای من و در حال حاضر من هم برای آرام کردن و فکر می کنم” او گفت:.

“مادر من در 47 سالگی درگذشت. او نمی دریافت این فوق العاده 20 سال است که من امیدوارم که به. من می خواهم به استفاده از آنها را عاقلانه. من مجبور به تجدید نظر در چگونه من قصد دارم به آن را انجام دهد.”

 

Kevyn برگر مینیاپولیس مستقل گوینده و نویسنده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de