حیدرآباد: آزمایش بر روی 50000 نفر اعلام شده توسط دولت آغاز شده است در یک مقیاس گسترده در حیدرآباد و دیگر Telangana مناطق وجود دارد اما نه مردم به اندازه کافی برای جمع آوری نمونه ها و پیگیری تماس با ردیابی.

حدود 1200 نمونه در حال جمع آوری روزانه در Osmania کلی بیمارستان (OGH) وجود دارد اما تنها یک تکنسین در وظیفه برای انجام آزمون. در بیمارستان های خصوصی مردم صف در اوایل صبح به نمونه های گرفته شده اما می توان آن را در اواخر بعد از ظهر در زمان آنها حضور داشتند ،

در عین حال در هر حوزه شهرداری های محلی corporator و MLA اصرار مردم برای گرفتن تست شده است. در حالی که وجود دارد به اندازه کافی تست کیت های نیروی انسانی برای انجام آزمون وجود ندارد. تاخیر در نتایج ایجاد یک واکنش زنجیره ای: کسانی که حامل coronavirus مورد به طور معمول و گسترش عفونت اولیه خود را تماس با ما.

موهان ببو (تغییر نام) به تب 10 روز اما X-ray نشان نداد احتقان ریه ها و یا هر گونه ضایعات. آن را مشکوک به عادی تب ویروسی. زمانی که دارو کار نمی کند, سی تی اسکن توصیه شد و نمونه زمین-شیشه ظاهر SARS-CoV-2 ویروس بود اشاره کرد. یک آزمون در یک بیمارستان خصوصی تایید کرده COVID-19. او در حال حاضر تحت درمان در بیمارستان اما برای 10 روز قبل از آزمون برگشتم مثبت ببو رفت به اتاق با وجود تب.

مقامات دولتی و سپس ترسیم مخاطبین خود را و آنها شماره 2,000. خانواده و دوستان جدا شده اما دیگران که در تماس با ببو هستند و در عین حال آگاه از مثبت وضعیت. برخی از آنها ممکن است آلوده شده اند اما نمی توان نسبت به آن امکان تا زمانی که برخی از علائم ظهور است.

ارشد بهداشت, رسمی, زبان, در خواست نامش فاش نشود گفت: این موارد در حال تبدیل شدن دشوار است که مسئولیت رسیدگی به دلیل “وجود دارد یک تعداد بسیار محدودی از مقامات در دسترس برای ردیابی تماس با ما. بسیاری از آنها در معرض شده اند و توسعه داده اند علائم خود را. آنها خواسته شده است به خود شده است. پیگیری است که در تماس تلفنی با کسانی که شماره های در دسترس هستند. کسانی که از آنها آگاه نیست بهترین سمت چپ به خود را دارند.”

مقامات می گویند بسیاری از مردم در حال حاضر می خواهید به آزمایش می شود اما نه همه آنها باید علائم. کسانی که علائم خفیف هستند و تلاش برای مدیریت در صفحه اصلی. آنها نمی خواهید برای دریافت در معرض عفونت در بیمارستان است. یک کارگر بهداشت در یک بیمارستان خصوصی وجود دارد گفت: کمبود کارکنان بهداشتی درمانی در تمام سطوح به عنوان وظایف بر اساس چرخشی معنی یک مقدار مشخصی از روز در و یک مقدار مشخصی از روز ، با وجود حفاظت فردی, تجهیزات بسیاری از کارگران بهداشت و درمان باید آزمایش مثبت هستند و در قرنطینه و یا درمان در منزل.

تاخیر در گرفتن نتایج است که منجر به تاخیر در درمان با بیماران در حال توسعه ذات الریه شدید و عوارض. بیمارستان گاندی تنها اذعان بیماران پس از COVID-19 نتایج آزمون ارائه شده و با توجه به این برخی از بیماران پس از رسیدن با علائم شدید. در زمان رژیم درمان آغاز بیماران در حال فروپاشی است. با توجه به منابع در بیمارستان گاندی در آخرین روز 15 مرگ و میر رخ داده در بیمارانی که وارد دو یا سه روز پیش. این است که با توجه به تاخیر در تست و سپس در گرفتن نتایج.

این فاصله دیده می شود به عنوان دلیلی برای افزایش تعداد مرگ و میر در Telangana. از 500 نفر در بیمارستان گاندی, 20 در ونتيلاتور پشتیبانی و 60 در اکسیژن درمانی 230 دارای علائم خفیف و 190 تحت نظارت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de