Illustration for article titled Finding Black Joy in Times of Crisis

تصویر: بنیامین کوری (G/ای رسانه

هفته دیگر می کردم.

برای برخی از, اشک ریختن در زمان هرج و مرج و ترور به نظر می رسد کاملا طبیعی است. پیش بینی حتی. به من این احساس عجیب و غریب.

تبلیغات

من یک زن سیاه و سفید. به عنوان یک روزنامه نگار و یک دانشجو از بازی گفت: “من کاملا آگاه از سیستم نژادپرستی که از این کشور آغاز به کار بودند ایجاد شده برای سرکوب مردم سیاه و سفید. برای من گریه به نظر می رسید مانند یک لوکس به دلیل لحظات تطهیر نشان می دهد قطعیت و ما در حال انجام نشده است. تاریخ به ما آموخته است که اگر ما مبارزه ما می میرند. بنابراین مصرف یک لحظه به سوگواری, زندگی سیاه و سفید انسان که کاهش یافته است به غیر نظامی و وزارت امور خارجه-تحریم خشونت—در طول یک بیماری همه گیر کمتر—در حالی که رفقای من بودند در خیابان ها مبارزه برای عدالت احساس خوب اشتباه است.

خوشبختانه من تجزیه شد و در پشت درهای بسته.

من در خلوت خانه من و پا به دور از یورش مشکل تصاویر در توییتر خوراک برای یک لحظه. مهلت گم می شود; تقریبا به عنوان به زودی به عنوان من قرار داده و گوشی من پیدا کردم خودم شیفته این خبر در تلویزیون. که زمانی که من معرفی شد به داستان تگزاس مردی به نام تای Anders: در اواسط مارس 21 ساله ایرانی که در ابتدا فرار یک علامت توقف در بر داشت خود را احاطه شده توسط پلیس در حالی که نشسته در یک ماشین پارک شده در مادر بزرگ خود را در جلوی خانه. در تقاضا (چیزی شبیه) پنج یا بیشتر افسران پلیس همه آنها تا به حال اسلحه کشیده اندرس رو به بیرون از وسیله نقلیه. زانو به زمین گذاشته شد. مادر بزرگ خود را hobbled خارج از خانه اش ایستاده بود و در وسط درگیری. ضعیف 90 ساله که با عصا راه می رفت بعد از آن تعادل خود را از دست داده و سقوط در نوه اش. در آن لحظه اشک های من شروع به جریان.

تبلیغات

من می توانم درک چرا bodycam فیلم زده و عصبی. پس از همه, تای اندرس’ سرنوشت خواهد بود که بر خلاف جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery, تونی McDade و دیگران بی شماری است. Anders است ‘lucky’—او هنوز زنده است.

اما نیش هنوز هم نیش زده.

شاید این پوچی از دیدن یک گروه از افسران پلیس اسلحه کشیده اطراف تای Anders با توجه به ترافیک جزئی جرم (هر چند ما همچنین می دانیم که ساندرا مطلوبکه در زندان همراه بود در ابتدا کشیده شدن توسط پلیس به دلیل عدم سیگنال). شاید آن چشم از یک مادر که در 90 سال خودش را در معرض خطر برای محافظت از او را قوم و خویش. او مرا به یاد مادر بزرگ خود من که اغلب خنثی درگیری. قبل از عبور من ‘Abuelita’ همانطور که ما به نام او راه می رفت با یک عصا (بعدها در زندگی اش او پسرفت به یک واکر و در نهایت یک صندلی چرخدار). او سقوط کرد ،

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

و یا از آن می توانست نزد یک مرد سیاه و سفید صرفنظر از شأن خود و دو زانو به زمین برای اثبات به افسران که او نه یک تهدید و در نتیجه شایسته به زندگی می کنند یک روز دیگر. بخشی از من اعتبار احساسات به سیاه و سفید ضربه بیش از حد وجود دارد; تنها درد بسیار یکی می توانید شاهد. من می خواهم بیدار از خود ناشی کما از بی حسی و این ویروسی که در شکست این زن را به عقب.

پس از شکست من به یاد خودم که با وجود درد از شاهد نژادپرستی آشکار به عنوان ترور ما—مردم سیاه و سفید—نمی تواند زندگی می کنند در یک حالت غم و اندوه. در میان این بحران تصمیم گرفتم به مرکز, سیاه, شادی است.

تبلیغات

به عنوان انسان من می خواهم استدلال می کنند که ما ذات واقعی شادی است. برخی از آنها پس از پیشی گیرد و نفرت که در آنها شادی دیگر وجود ندارد. زندگی بدون شادی خطرناک است. به عنوان گریزان به عنوان ممکن است به نظر می رسد’, سیاه, شادی ” است که دقیقا آنچه در آن به نظر می رسد: Diasporic سیاه مردم تجربه شادی—از عادی به فوق العاده است.

این ایده از شادی چیزی جدید است. برنده جایزه مدیر Ava DuVernay اختصاص داده شده یک دنباله از او 2016 فیلم “13” به سیاه و شادی است. Kleaver کروز ایجاد BlackJoyProject به عنوان یک فضا در رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری, نشاط بخشی, تصاویر سیاه و سفید از مردم. در کتاب خود توزیع سیاهی: آمریکایی آفریقایی Cyberculturesپروفسور آندره براک بررسی, سیاه, شادی در فضای دیجیتال است.

تبلیغات

محور, سیاه, شادی است و نه در خدمت به سبزها سفید ترس یا اضطراب—سیاه و شادی برای سلامت عقل از مردم سیاه و سفید. اشتباه نکنید: ما به حق خشمگین, اما, سیاه, شادی به عنوان خود حفظ. ما باید سیاه و شادی برای تغذیه روح ما و برای زنده ماندن.

در پیاده روی روزانه, من یادآوری از شادی: یک گروه از خیال ابتدایی-سالخورده, سیاه, پسران که بازی فوتبال لمسی. به عنوان آنها پس از تعقیب یکدیگر با ماسک آویزان کردن چهره خود را guffaws را شادی خود را قابل لمس است. این دختر کوچک است که نشسته است در بین بزرگان پاها تحمل کشش گرفتن موهای خود را بافته. اوجی که خواب خود را در پارک ماشین lullabied توسط breakbeats. سیاه, شادی موجود آزادانه با آژانس و بیان چگونه یک احساس دقیقا در آن لحظه. من در حال حاضر درک کنند که آزادی از شادی به من اجازه می دهد فضا به گریه و حتی ناله در نزد دیگر فرد سیاه و سفید بودن تهدید توسط پلیس—به این معنی است که من باید لوکس آزاد و اندوه به منظور ایجاد فضا برای احساسات مانند آرامش به درون من زندگی می کنند.

تبلیغات

شادی نیز وجود دارد در میدان جنگ است. گوش دادن به پژواک تماس-و-پاسخ شعارهای است که ریشه در سنت شفاهی تداعی روح اجداد. این من به ارمغان می آورد شادی را به می دانم که آنها راه رفتن را با ما. سیاه, شادی وجود دارد و در تحقق آن نسل از گذشته سیاه مبارزان آزادی ما را دوست داشت به طوری که آنها قربانی زندگی خود را به طوری که ما می تواند به مبارزه امروز است. شما ببینید هر دو شادی و مقاومت وجود داشته باشد symbiotically. بدون یا ما نمی خواهد زنده بماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de