یک روز پس از این همه نشست که در آن نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هیچ چینی تهاجم به سمت هند از خط واقعی کنترل دولت هند در روز شنبه بیرون آمد و با روشن شدن بیش از اظهارات خود بیان کرد که از آن مربوط به وضعیت به عنوان یک نتیجه از زد و خورد با سربازان چینی در Galwan دره در 15 ژوئن که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند. خواندن متن کامل این توضیح در اینجا:

تلاش شده در برخی محافل به یک بازیگوش تفسیر به سخنان نخست وزیر در همه نشست (APM) دیروز.

نخست وزیر روشن بود که هند را بصورتی پایدار و محکم پاسخ به هر گونه تلاش برای تجاوز خط کنترل واقعی (لاک). در واقع او به طور خاص تاکید کرد که در مقایسه با گذشته غفلت از چنین چالش های نیروهای هند در حال حاضر قاطعانه مقابله با هر گونه تخطی از لاک زدن (“unhe rokte hain, unhe tokte hain”).

APM نیز مطلع شد که در این زمان نیروهای چینی را بسیار بزرگتر قدرت به لاک و هند پاسخ متناسب. با توجه به اینکه تجاوز از لاک آن را به وضوح اعلام کرد که خشونت در Galwan در 15 خرداد به وجود آمد به دلیل چینی طرف به دنبال احداث سازه فقط در سراسر لاک و حاضر به دست برداشتن از اقدامات است.

تمرکز PM اظهارات در APM بحث شد حوادث 15 خرداد در Galwan که منجر به از دست دادن زندگی 20 هندی پرسنل نظامی است. نخست وزیر پرداخت ادای احترامات درخشان به انسانهای با شهامت و میهن پرستی از نیروهای مسلح ما که دفع طرح های چینی وجود دارد. نخست وزیر مشاهدات بود که هیچ چینی حضور در کنار ما از لاک مربوط به وضعیت به عنوان یک نتیجه از شجاعت نیروهای مسلح ما. فداکاریهای سربازان 16 بیهار هنگ خنثی تلاش از طرف چینی برای احداث سازه ها و همچنین پاک اقدام به تجاوز در این نقطه از لاک در آن روز.

سخنان نخست وزیر “کسانی که سعی در تجاوز به سرزمین ما آموزش داده شد در خور درس توسط شجاع ما فرزندان خاک” موجز خلاصه تا اخلاق و ارزش های نیروهای مسلح ما. نخست وزیر بیشتر تاکید کرد: “من می خواهم به شما اطمینان می دهم که نیروهای مسلح ما را ترک خواهد کرد هیچ سنگ نمیماند که پشت برای محافظت از مرزهای ما”.

آنچه که در سرزمین های هندی است روشن از نقشه هند است. این دولت است که به شدت و قاطعانه متعهد به آن است. تا جایی که وجود دارد این است که برخی از غیر قانونی اشغال APM شد جریان در جزئیات بزرگ چگونه طی 60 سال بیش از 43 ، 000 متر مربع.متر است به همراه داشت تحت شرایطی که این کشور به خوبی آگاه است. آن را نیز روشن ساخته است که این دولت نمی خواهد اجازه می دهد هر یک جانبه تغییر لاک.

در زمانی که سربازان شجاع ما در حال دفاع از مرزهای ما مایه تاسف است که یک بحث های غیر ضروری است که ایجاد شده به کاهش روحیه خود را. اما غالب احساسات در تمام نشست بود که از حمایت صریح به دولت و نیروهای مسلح در زمان بحران ملی. ما با اعتماد به نفس است که وحدت مردم هند را نمی توان تضعیف انگیزه تبلیغات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله