تاجر گلن تیلور انتخاب یک شرکت خودی به آینده اجرایی تیلور Corp نورث منکیتو مبتنی بر ارتباطات-شرکت خدمات.

چارلی ویتاکر که پیوست خصوصی برگزار شد شرکت در سال 2012 بود و اخیرا معاون اجرایی رئیس جمهور موفق تیلور به عنوان مدیر عامل. تیلور باقی خواهد ماند رئیس شرکت.

“چارلی یک تامین کننده قابل اعتماد و دوست به تیلور برای سال های بسیاری از” گلن تیلور گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی. “ما هیجان زده بودند که او پیوست تیلور تیم و انرژی خود را تجربه و شور و شوق ساخته شده تفاوت فوری برای شرکت ما است.”

تیلور, که همچنین دارای استار تریبیون گفت ویتاکر نقش تعیین کننده ای در گرفتن حق رهبران در محل به عنوان آنها کار می کرد در سال گذشته برای بازسازی 85 کسب و کار 12,000 کارکنان و خدمات مختلف فناوری و محصول مراقبت های بهداشتی بخش است که بخشی از تیلور Corp. Whitaker رهبری چندین کسب و کار تجدید ساختارها و نقش کلیدی در خرید عمده از جمله 2016 خرید کالاهای اساسی حل چاپ و حدود 10 چاپ امکانات متعلق به کالاهای اساسی.

تیلور پارسیان یکی از بزرگترین کشور خصوصی برگزار شد شرکت با عملیات در نه کشور است که کار در چاپ تجاری و تبلیغاتی و نرم افزار خدمات و همچنین به عنوان امن پستها برچسب اشکال و خرده فروشی علامت.

“چه افتخار از آن است که به این فرصت داده و قادر به ایجاد یک بزرگتر تاثیر تیلور” ویتاکر گفت استار تریبیون. “تیلور گنج محافظت می شود و بر ساخته شده است. گلن شده است هر دو یک رئیس و یک مربی به من و این یک امتیاز است برای کمک به او را ادامه تیلور موفقیت در این نقش جدید.”

تیلور یک خود ساخته میلیاردر ساخته شده است که این شرکت از یک عروسی-کارت های کسب و کار در سال 1975 در زمان بازگشت مدیر عامل شرکت گوشته در تیلور Corp. سال گذشته زمانی که خود را خواهر زاده Deb تیلور پایین پا. او تا به حال به عنوان مدیر عامل شرکت از ماه ژوئن 2015.

قبل از پیوستن به تیلور Corp. Whitaker صرف 30 سال در صنعت چاپ از جمله به عنوان رئیس جمهور از لس آنجلس مبتنی بر Spicers کاغذ کاغذ بسته بندی و توزیع شرکت فعال در غرب ایالات متحده

آن بود که Whitaker فروش بود تیلور پاکت و لوازم التحریر از یک شرکت چاپ در ویسکانسین است که او ملاقات تیلور. آنها نقل مکان کرد و از یک رابطه فروشنده و خریدار را به یکی از دوستان و در نهایت تیلور خواسته Whitaker آمده برای او کار می کنند.

پرسید که چه او را با او به سر برده بود به عنوان تیلور Corp. مدیر عامل تیلور اشاره کرد او هنوز هم خود را به تیم بسکتبال, روزنامه, و شرکت های کشاورزی به نگه داشتن او را مشغول و راه اندازی آلی-کود کسب و کار او را مورد هیجان زده.

“من یک مقدار زیادی از شرکت ها و همه آنها متنوع,” او گفت:. “ما به تازگی گسترش یافته به کشاورزی است. بنابراین من مقدار زیادی از چیزهایی به انجام است. هر آنچه که چارلی را اداره کند من را خوشحال خواهد کرد.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله