حیدرآباد: شروع 10.14 هستم این جمعه مردم در حیدرآباد قادر خواهد بود برای دیدن حلقوی خورشید گرفتگی زمانی که سایه ماه را تا حدودی مبهم خورشید است.

حلقوی فاز یا حلقه ای از آتش اثر قابل مشاهده خواهد بود تنها در چند مکان در شمال هند است. بقیه کشور مشاهده خواهد شد این رویداد بخشی از سیاره جامعه هند گفت.

در حیدرآباد گرفتگی خواهد شد 60 درصد است. B. G. Sidharth مدیر حیدرآباد را BM Birla علم مرکز گفت: گرفتگی به اوج خود برسد در 11.55 هستم و به اوج رسیدن در ساعت 1.45 در مجموع سه ساعت و 29 دقیقه است.

این Birla افلاک را نمی خواهد غربالگری گرفتگی. “دولت نه ما داده ترخیص کالا از گمرک به افلاک نما در حال اجرا,” دکتر گفت: Sidharth.

صدایی یک کلمه از احتیاط او گفت که بر خلاف یک ماه گرفتگی خورشید گرفتگی نباید با چشم غیرمسلح دیده. باید آن را پیش بینی بر روی صفحه نمایش برای تماشای. متناوبا, آنها باید پوشیدن عینک تیره.

سیارهای جامعه است برگزاری یک نشست با همکاری مرکز فضای پزشکی در روز شنبه به آدرس بسیاری از خرافات در مورد گرفتهای خورشیدی مانند زنان باردار مستعد ابتلا به نیروهای شیطانی در طول گرفتگی و فعالیت های مختلف از قبیل خوردن و خوابیدن ادرار, مدفوع و مقاربت جنسی ممنوع بودن در طول گرفتگی.

تقریبا تمام معابد بسته خواهد شد برای چندین ساعت قبل و بعد از گرفتگی.

PTI اضافه شده است که مسیر حلقوی خورشید گرفتگی شروع خواهد شد در نزدیکی Gharsana در راجستان در اطراف 10:12 am. فاز annularity آغاز خواهد شد حدود 11:49 am و در پایان 11:50 am. حلقه ای از آتش قابل مشاهده خواهد بود که برای یک دقیقه از مکان های مانند کرنپور و Anupgarh در راجستان سیرسا, رتیا و Kurukshetra در هاریانا و Dehradun, Chamba, Chamoli و Joshimath در Uttarakhand.

اما حلقه ای از آتش را نمی توان به عنوان برجسته این زمان آن را به عنوان در 26 دسامبر سال گذشته خواهد بود و کمی باریک تر است.

خورشید گرفتگی زمانی رخ می دهد که خورشید و زمین در یک خط راست است. اگر در آن لحظه ماه است که دورترین دور از زمین در مدار بیضوی آن را پوشش نمی دیسک خورشید به طور کامل. این تولید یک حلقه ای از نور در اطراف شبح تاریک ماه.

مردم در مکان های مختلف می توانید ببینید درجات مختلف از گرفتگی.

در کلکته از گرفتگی جزئی آغاز خواهد شد در 10:46 ق. ظ و در نهایت در 2:17 pm در حالی که زمان را از 10:20 am 1:48 pm در دهلی نو از 10 صبح تا 1:27 pm in Mumbai, 10:22 am 1:41 pm in Chennai و بین 10.13 هستم و 1.31 pm در بنگلور.

حلقوی گرفتگی را برای اولین بار شروع برای مردم کنگو در آفریقا و پیشرفت از طریق سودان جنوبی در اتیوپی و یمن و عمان و عربستان سعودی, اقیانوس هند و پاکستان قبل از ورود به هند راجستان است.

آن را خواهد شد و سپس حرکت به تبت, چین, تایوان, قبل از پایان دادن به در وسط اقیانوس آرام است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de