دولت هند در روز شنبه صادر روشن به نخست وزیر نارندرا بیانیه انکار چینی مزاحمان در سمت هند از لاک بیان کرد که بیانیه خود را “مربوط به وضعیت زیر شجاعت و پایمردی نیروهای مسلح” با اشاره به کشته شدن 20 سرباز در Galwan ولی زد و خورد با چین است.

تمرکز PM بیانات در همه حزب جلسه بود حوادث در Galwan که منجر به از دست دادن زندگی 20 سربازان دولت در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که هر گونه تلاش برای تجاوز خط کنترل واقعی خواهد بود برخورد بسیار محکم.

“کلمات PM که کسانی که سعی در تجاوز آموخته بودند خور درس توسط شجاع ما فرزندان موجز خلاصه اخلاق از نیروهای مسلح” دولت روشن است.

بیشتر دولت مورد ستایش قرار داد ارتش هند گفت که فداکاری های سربازان خنثی تلاش از طرف چین برای احداث سازه ها و “پاک اقدام به تجاوز در Galwan در ژوئن 15”.

روشن می آید تنها چند ساعت پس از کنگره رهبر راهول گاندی متهم مودی با تسلیم شدن قلمرو هند به چین است.

برچسب زدن PM سخنان خود را با توییت گاندی گفت: “ساعت به تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز.” “اگر زمین چینی بود: 1. چرا سربازان ما کشته شدن? 2. جایی که آنها به کشته شدن?” گاندی گفت.

دولت بیانیه همچنین اشاره کرد که “غیر ضروری جنجال” بود که ایجاد شده و “بازیگوش تفسیر” بودند اختصاص به PM اظهارات اشاره در انتقاد از مخالفان چهارم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de