دهلی نو: وزیر امور خارجه در امور حمل و نقل جاده ای و بزرگراه سابق و فرمانده ارتش ژنرال VK سینگ ادعا کرد که در روز شنبه که حتی هند بازگشته بود سربازان چینی که در حال عبور به سمت ما در طول برخورد در Ladakh را Galwan دره در 15 ژوئن.

در مصاحبه با یک Hindi news channel وزیر گفت که در طول برخورد برخی از سربازان هندی عبور کرده به سمت خود و برخی از سربازان چینی عبور بیش از به سمت ما است. او گفت که او تا به حال دیده می شود گزارش های رسانه ها گفت که چین بازگشت سربازان ما.

“ما خود بازگشت مردان (سربازان چینی) که آمده بود به طرف ما” گفت: ژنرال سینگ. او گفت: اگر 20 سربازان هندی کشته شدند بیش از دو برابر تعداد زیادی از سربازان را نیز کشته شده اند.

چین منتشر شده بود 10 سربازان هندی از جمله چهار افسر در روز پنج شنبه شب که شد اسیر آن در طی زد و خورد در Ladakh را Galwan دره در 15 ژوئن.

برخی از 20 سربازان هندی از جمله 16 بحار را افسر فرمانده سرهنگ Santosh ببو بودند کشته و 76 نفر دیگر مجروح در برخورد خونین با سربازان چینی در Galwan دره سه شنبه شب ،

هند تعداد سربازان مورد حمله قرار گرفتند توسط سربازان چینی با استفاده از میله های با سیم خاردار میله آهن و سنگ. این درگیری زمانی آغاز شد که یک حزب به رهبری سرهنگ ببو رفته بود به درخواست چین برای حذف چادر در گشت نقطه 14 در Galwan منطقه است که در ارتفاع از 14 ، 000 پا و در سرزمین های هندی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله