دهلی نو: تجاری پروازهای بین المللی ممکن است رزومه در هر زمان به زودی به عنوان اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep سینگ پوری گفت که این تصمیم برای از سرگیری منظم عملیات بین المللی گرفته خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان کشورهای سهولت محدودیت در ورود اتباع خارجی و “در سطح جهان وضعیت به مراتب از حالت عادی است.” او اما افزود که بیشتر پروازها افزوده خواهد شد را به رشته سرخپوستان از مقصد خارجی تحت Vande بهارات ماموریت.

وزیر گفت که دولت در تلاش برای از سرگیری پرواز داخلی عملیات در ظرفیت کامل توسط پایان سال و حتی بیشتر گنجایش اجازه خواهد داشت به زودی. “در حال حاضر ما اجازه داده اند و تنها 33 درصد پروازها به کار گیرند و پرواز هستند و نه عامل در ظرفیت کامل حتی در حال حاضر. ما باز خواهد شد بیشتر راه های که در آن وجود دارد بیشتر در تقاضا. ما آماده هستند تا آن را به حتی 40-45 درصد ظرفیت” پوری گفت.

در پروازهای بین المللی گفت: زمان دقیق از سرگیری بستگی دارد در کشورهای دیگر است. “بسیاری از کشورها تصمیم گرفتند که آنها را نمی خواهید اجازه می دهد تا اتباع از کشورهای دیگر به جز خود مردم است. ما همچنین رفت و با همان موقعیت” پوری گفت.

او اضافه کرد که تحت Vande بهارات 3 و 4, 300 اضافی پروازهای هوایی هند اکسپرس 750 داخلی حامل های خصوصی و 40 اپراتورهای خصوصی تصویب شده و برای بازگرداندن مردم به دلیل رشته به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هر DGCA, 2.81 لاخ مسافران سفر در داخل کشور و ضریب بار از خطوط هوایی در سطح پایین باقی مانده بین 25 مه و مه 31, زمانی که هند از سر مسافر داخلی پروازها در فاصله دو ماه پس از مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله