Illustration for article titled John Legend’s iBigger Love/i Wraps Black Joy, Nostaglia and More in a Pleasing Bow

عکس: JC Olivera (گتی ایماژ)

John Legend‘آخرین موزیکال بزرگتر عشق می تواند در یک زمان بهتر است. این EGOT-برنده 16-ترانه آلبوم که رسما قطره امروز با فراخوانی بی خود اولین 2004 را دریافت برداشتهبا یک به روز رسانی استعداد اتصالات ورید 2020 همه کاره موسیقی چشم انداز است.

تبلیغات

41 ساله می گوید: عشق بزرگتر است “جشن عشق و شادی و امید و انعطاف پذیری” است که به خصوص لازم است امروز در میان بهداشت جهانی بحران و ناآرامی های نژادی در ملی خاک. تمام آهنگ ها در این پروژه ثبت شد قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.

“من می خواهم مردم را به احساس درد این آلبوم گفت:” ریشه او به عنوان پرده برداری آهنگ از آلبوم جدید او به خبرنگاران در یک منحصر به فرد زوم چت. “من بخوان در مورد تمام انواع چیزهای. من آواز خواندن در مورد درد من بخوان در مورد غم و اندوه و همچنین, اما من احساس می کنم این آلبوم را می توان نشاط بخشی, آلبوم, برای, مردم, و من امیدوارم که آنچه آنها را از آن.” در یک Instagram پست در مورد این پروژه افسانه های مورد نیاز خود را برای نمایش “پری از آنچه در آن است به سیاه و انسانی است.”

تبلیغات

“من تحت هیچ توهم که موسیقی می تواند جهان را نجات دهد و یا حل مشکلات جهان است اما من همیشه به موسیقی به من کمک کند از طریق بار دشوار است و من می دانم که بسیاری از شما انجام داده اند, همان,” او نوشت.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

پروژه تساوی روشن الهام از ژانرهای مانند doo-wop و فانک و آن را نیز می پردازد ادای احترام به صدای کارائیب در تعدادی از آهنگ های. او enlists هنرمندان مانند Rapsody و “مدرن گیتار خدا” Gary Clark Jr., در, دلتنگ, “به یاد داشته باشید ما” و خطر ناک “وحشی” بود در حالی که رگی نوازنده Koffee می درخشد در “آیا راه دور” که می آید مجهز به یک مست جزیره riddim.

“من اصلا به آلبوم فکر من یک پایان نامه در مورد چگونه من قصد دارم به این آلبوم متفاوت از قبلی آلبوم” افسانه توضیح می دهد که خود را “کشف فرایند” ایجاد مواد جدید که شامل تفکر در مورد هنری خود را muses و زمان الهام بخش. او همچنین می گوید او با الهام خلاق خود را از همکاران و “دیدن چگونه [خود] ایده های الهام بخش یکدیگر و آنچه [آنها] با هم ایجاد کنید.” برای آخرین پروژه خود افسانه همکاری با ترانه سرایان و آهنگسازان از تقریبا در سراسر این طیف از جمله Raphael Saadiq, hip-hop تیم تولید Digi و پاپ خواننده/ترانه سرایان جولیا Michels و Charlie Puth.

تبلیغات

نگاهی زیر در برخی از standout آهنگ از عشق بزرگتراست که در دسترس در همه جریان خدمات در حال حاضر.

“آه Laa”

این آلبوم بلوط Felder-تولید درب بازکن ویترین افسانه کرم خواننده بیش از آنچه او را توصیف به عنوان “doo-wop دیدار دام” ضرب و شتم که فراخوانی خود سلمانی چهار جانبه آغاز شود. سکسی vibes آیا بس نیست از ابتدا تا انتها و یک خرد شده و پیچ آوازی اثر نزدیکی آهنگ پایان را فراهم می کند خشنود هیپ هاپ عنصر به ظریف دلتنگ سفر هستیم.

تبلیغات

اقدامات

در حال حاضر به عنوان یک “اقدامات” برای تلفن های موبایل مانند آن شده است می تواند در افسانه را برای اولین بار دریافت برداشتهآن را به عنوان مخلوط هدایای خود را به عنوان یک اواز خوان با بی انتها بلوط Felder تولید. آن را قرض عناصر دیوید مک کالوم “درلبه” بود که سخاوتمندانه توسط Dr. Dre برای عفونی 1999 آهنگ “قسمت بعدی” که افسانه نیز مراجع طول آهنگ گروه کر.

یک زندگی”

شرکت نوشته شده توسط Anderson .Paak (که افسانه می گوید او یک “فن بزرگ” از) و و وارد محتاط رس این ’70s-آغشته پیگیری خواهد جا کاملا با ریشه آخرین هفته مربا لیست پخش “یک اسکیت رولر جم به نام سیاهی.” احساس خوبی لحن فراخوانی نوستالژی ناشی در طول پروژه و با بهره گیری از نسیم ملایم و در عین حال با صدای رسا-خشنود رشته به آن را به ارتفاعات جدید.

تبلیغات

“تو حرکت من حرکت” شامل Jhené Aiko

شرکت نوشته شده با L. A. خواننده/ترانه سرا Trey کمپبل همکاری بین افسانه و کالی-تربیت خواننده و خوانده شده مانند یک نفس هوای تازه. این دو به تازگی به عضویت نیروهای Aiko پروژه Chilombo در ایستاده “رعد و برق و رعد.” “تو حرکت من حرکت” به نمایش گذاشته که خود vocal union در اوایل سال جاری بود dumb luck آنها به عنوان مکمل یکدیگر هدیه زیبایی است.

تبلیغات

“بزرگتر عشق”

آلبوم جزیره آغشته به عنوان مسیر امکانات تولید از جامائیکا تولید کننده دا نابغه و نوشته شده بود در کنار محتاط رس و ترانه سرا/تهیه کننده Ryan Tedder. افسانه معتقد است که این مهم به جای جهانی سیاه و سفید هنرمندان در مرکز صحنه (مانند او با دا نابغه) به خصوص از آنجا که خیلی Afro-Caribbean نفوذ در موسیقی امروز است.

تبلیغات

“من فکر می کنم بسیاری از آنچه که ما در حال شنیدن موسیقی محبوب است که موفق بوده به تازگی بسیاری از ریتم آفریقا” افسانه می گوید ریشه. “این که آیا آن را کارائیب, موسیقی, موسیقی لاتین و یا جریان اصلی موسیقی پاپ شما فقط شنیدن آن همه جا. من فکر می کنم بخش مهمی از موسیقی ما پایه و اساس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله