Juneteenth به ارمغان می آورد رقص, سخنرانی, انعکاس, به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تماس برای دولت تعطیلات

Juneteenth حوادث در شهرهای دوقلو جمعه در بازه زمانی از رقص در خیابان به غم انگیز بازتاب در جنوب مینیاپولیس گوشه خیابان که در آن جورج فلوید درگذشت در دست مینیاپولیس پلیس در ماه گذشته.

در حالی که منطقه مترو بزرگترین Juneteenth جشنواره لغو شد در این سال با توجه به COVID-19 گیر حداقل یک دوجین حوادث برگزار می شد در مینیاپولیس و مکان های دیگر در سراسر منطقه مترو.

جمع شامل فروشندگان و موسیقی بود در جریان بعد از ظهر جمعه در هدف پارکینگ در خیابان دریاچه و خیابان Hiawatha که در آن تظاهرات و شورش صورت گرفت در این روز پس از فلوید مرگ است.

Raichel قهوه ای بزرگ شدم رفتن به Juneteenth جشن در جنوب مینیاپولیس اما امسال گفت: “این واقعا مهم است. آن بوده است که در حدود 155 سال و من احساس می کنم مثل امریکا فقط در حال حاضر با اذعان به این تاریخ است. … این خیلی مهم است که تعطیلات و در حال حاضر دیگر در حال آمدن در هیئت مدیره است.”

Breyonne گولدینگ, شهرستان, برنامه ریز گفت: این مهم برای آمریکایی ها به جشن آزادی است. “من واقعا احساس می کنم مثل مینیاپولیس در حال رفتن به نشان می دهد جهان چگونه به نهایت فراموش شفا نژادی,” او گفت:.

گولدینگ گفت: او معمولا تنها می بیند مردم سیاه و سفید در Juneteenth حوادث. “واقعیت این است که مردم آگاه تر و واقعا یادگیری در مورد آفریقایی-آمریکایی و فرهنگ و تاریخ برای اولین بار است که یک چیز زیبا,” او گفت:.

“من فکر می کنم این یک یادآوری برای ما فقط به یاد داشته باشید برای جشن جایی که ما آمده ایم و در این نقطه چقدر بیشتر ما نیاز به رفتن” گفت: Tiffane گیل که با خانواده اش از سمت شمال. دیگر دلیلی برای رفتن به دریاچه خیابان او گفته بود که آن را نیست کنون از سایت فلوید مرگ است.

“من فکر می کنم برای ما این جشن در مورد آزادی, آن را در مورد آزادی و حق در حال حاضر آن را احساس به عنوان اگر ما آزادی است که برخی از مردم فکر می کنم که ما را در اینجا,” او گفت:.

کیم خانه گفت که او تا به حال اشک در چشمان او راه رفتن به Juneteenth جشن. او اعتراض وجود دارد این هفته از فلوید مرگ و کشته شد در پا با لاستیک گلوله. “فقط پرنیان مثبت در این فوق العاده است,” او گفت:.

در خیابان های شیکاگو

خارج از CTUL کارگران مرکز در خیابان های شیکاگو در نزدیکی نقطه ای که در آن فلوید درگذشت یک حزب بلوک سبک رویداد با موسیقی و رقص بود و در جریان گفتگو با انجام بیش از صفحات کباب و میوه. این رویداد تا به حال یک تمرکز خاص بر آزادی از خشونت پلیس.

وجود یک مطلب در تاریخ Juneteenth و یک لحظه سکوت برای Floyd. پس از آن مرحله داده شد به تونی ویلیامز یک کمک کننده به MPD 150 پروژه بررسی تاریخچه پلیس در مینیاپولیس.

“ما تا به حال مکالمات در Juneteenth قبل از اینکه در مورد پلیس لغو, اما این واقعا احساس لحظه ای مهم را که تاریخ به مقدم,” او گفت:.

برای ویلیامز از مینیاپولیس و دیگران در این رویداد پلیس تنها تعهد به اهداف از برده داری.

“من فکر می کنم این شهرستان است حرکت به سمت نوع جدیدی از لغو و دیدن ارتباط بین این و لغو ما تا به حال به از طریق رفتن را از طریق برده داری” ویلیامز گفت.

جولیا کانزاس بود و حضور او اولین Juneteenth پس از حرکت اخیر به مینیاپولیس. او احساس نیاز به شرکت در این سال فلوید پس از مرگ است.

“مردم ، این بدان معنی است بسیاری,” او گفت:.

فیلیپ هلمز گفت: او را جشن Juneteenth در مینیاپولیس 40 سال یک دوره که در آن او را دیده صورتی رشد می کنند.

“من و زندگی در هشت ایالت و آن را تا زمانی که من نقل مکان کرد به مینه سوتا که من در واقع در مورد شنیده Juneteenth. اولین بار من رفتم به Juneteenth شد و در سال 1980 آنها استفاده می شود به آن را بیش از در فیلیس Wheatley, مرکز,” او گفت:.

این سال را جشن منحصر به فرد بود هر دو به دلیل فلوید و تعداد حوادث اتفاق می افتد در سراسر شهر هولمز گفت: از مینیاپولیس.

“من عاشق انرژی و خلق و خوی بزمی از مردم این چیزی است که ما می خواهیم به زنده نگه داشتن و تصرف در روح جورج فلوید” هولمز گفت.

اما او اضافه کرد که او می خواست “چیزی که بیشتر فعال و اساسی است. آن را خوب به جشن و چیزهایی شبیه به این, اما ما نیاز به تغییر بسیاری از این قوانین که مخل به ما.”

Maiya هارتمن گفت که او نیز جشن Juneteenth سالانه هر چند معمولا با خانواده و دوستان است. در این سال او جشن توسط کار بر روی یک نقاشی دیواری به افتخار فلوید به عنوان بخشی از یک جدید جمعی از هنرمندان به نام CreativesAfterDark.

“این واقعا برای من مهم است که بخشی از این جنبش از هنرمندان گرفتن کار ما وجود دارد. من فکر می کنم بسیاری از هنر در این شهرستان بسیار اشباع شده توسط nonblack هنرمندان” هارتمن گفت. “این است که ما در طول روز این یک روز مهم برای ما داده می شود فضا برای انجام این کار را به آن فضا و به نمایش گذاشتن هنر ما و صدای ما از طریق هنر ما.”

او با انتقاد از فلوید ادای احترام در مقابل جام مواد غذایی که به او گفته شد تا حد زیادی کار سفید هنرمندان. “”من فکر می کنم این واقعا مهم است که ما مردم سیاه گفتن داستان ما,” او گفت:.

در دولت کاپیتول

با آسمان آفتابی و تابستانی دماهای یک تجمع برای جمهوری تونس در خارج از دولت و کنگره آمریکا در سنت پل به خود جلب کرد یک ماسک با ماندگاری جمعیت به گوش دادن به سخنرانان و لذت بردن از غذا و همه در حالی که تلاش برای نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر است.

زنجیره ای پیوند حصار به عنوان یک پس زمینه برای ده ها نشانه و با پیغام هایی مانند سیاه و سفید “زندگی مقدس” و “نژادپرستی یک بیماری همه گیر بیش از حد!”

یک سری از بلندگوهای ساخته شده در مورد ادامه فشار بر دولت برای عدالت اجتماعی برای همه از جمله پرداخت غرامت.

“آن را نه یک سلاح, اما همه سلاح برای از بین بردن شر است که نژاد پرستی گفت:” برگرد. جیمز Alberts از St. Cloud, رئيس جمهور از ایمان ائتلاف بني اسرائيل.

سیاه و سفید زندگی توجه جمع را به خود جلب کرد چند صد آرام شرکت کنندگان که نشسته در مقابل از مراحل گوش دادن به سخنرانان و جذاب در تماس و پاسخ پرداختند.

Alberts گفت: واقعیت این است که “Black Lives Matter” گفته شود نشان می دهد که یک مشکل وجود دارد. “ما دیگر نمی خواهد اجازه می دهد که مشکل به رفتن نشده است.”

مانند بسیاری از سخنرانان Alberts با اشاره به Floyd مرگ است. “اگر آنها راحت با زانو خود را بر گردن ما آنها را به ترک آن وجود دارد,” او گفت: “من نمی ترسم از زانو خود را. آن بوده است که بر گردن من است.”

مونیک Cullars-Doty, یک, St. Paul مبتنی بر سازمان به صورت سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به نام جمعیت به فشار برای پرداخت غرامت و گسترده عدالت اقتصادی از جمله حقوق آب برای مردم بومی و وضعیت مهاجرت قانونی برای تازه واردان است.

“ما در این با هم,” او گفت:, و اضافه کرد که اگر هر کس چوب با هم “ما شروع به پاره کردن دیوار از ظلم و ستم.”

“اگر جورج آن را دریافت نمی, آن را تعطیل کند!” او شعار می دادند. تمام چهار سابق افسران درگیر در Floyd مرگ باید به زندان برود و یا او گفت: “ما خواهید بود افزایش دوباره.”

برایان Fullman یک مینیاپولیس مبتنی بر سازمان اشعیا گفت: این جمعیت برای ارسال توییت به رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-Nisswa برای فشار به اوباما برای تغییرات واقعی.

“شما نمی توانید Band-بیماری ایدز, سرطان,” او گفت: پس از سخنرانی خود.

بسیاری از طرح های پیشنهادی از سخنرانان بودند کمتر در مورد جزئیات از نیاز به ادامه حرکت و هم بچسبند. یک سخنران خواسته برای حمایت از روشن کردن آتش کشیدند پلیس مینیاپولیس سوم حوزه ملک به حقوق مدنی موزه.

قبلا در این روز رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام روز جمعه به عنوان Juneteenth روز آزادی در دولت و در مجلس به 19 ژوئن سالانه دولت تعطیلات به علامت پایان برده داری در ایالات متحده است.

“Juneteenth مارکس کشور ما دومین روز استقلال جشن آزادی و عدالت و تاکید بر آموزش و پرورش موفقیت و تحمل” با توجه به Walz را اعلام. “ما باید همه چیز را در قدرت ما به گرد هم می آیند به ساختارشکنی نسل از نژادپرستی سیستماتیک در کشور ما طوری است که هر فرد در مینه سوتا — سیاه بومی قهوه ای و سفید می تواند امن و رشد است.”

اعلام می کند که این سال Juneteenth همزمان با سالگرد 100 از مجازات از مردان جوان در ماه ژوئن 1920 در دولوت و همچنین مرگ در ماه گذشته جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

دولت تعطیلات ایجاد شده توسط قوه مقننه است. Walz گفت که او می خواهد قانونی رهبران به کار با جامعه در یک لایحه است که او می تواند نشانه ای به قانون است.

کارکنان نویسندگان مایا رائو, راشل اولسون و زو جکسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر