در حال رشد به عنوان یکی از معدود افرادی در روستایی مین کوان می مونتگمری اشتیاق به فرار.

بچه ها را برداشت ، او تا به حال هیچ سیاه معلمان و آموخته کمی از آفریقایی-آمریکایی در تاریخ است. او تلاش می کرد با اینکه سعی کنید به جا و یا پنهان کردن. او احساس, قهر و حتی خودکشی.

“مردم صادقانه به معنای واقعی کلمه تقریبا به حال هرگز دیده می شود یک فرد سیاه و سفید قبل از اینکه در زندگی خود” مونتگمری به یاد می آورد. “گفتم اجازه بدهید از اینجا دریافت کنید.’ “

بنابراین او در حال حرکت پس از کالج به مینیاپولیس, که در آن او پیوست جوان دیگر سیاه سازمان که سال ها وقت صرف اعتراض به خشونت پلیس و خواستار defunding از اداره پلیس است.

29-در سال مونتگمری درو ملی قرار گرفتن در معرض زمانی که او شهردار یعقوب فری که آیا او پشتیبانی لغو پلیس. تصویری از فری گفت: هیچ به مونتگمری و او بی اعتنا پاسخ ویروسی رفت روز قبل از شورای شهر اکثریت حمایت defunding.

اما مونتگمری و متحدان او تا به حال طولانی تحت فشار قرار دادند این مسائل به خوبی قبل از کشتن جورج فلوید مشتعل عمومی خواسته برای اصلاح پلیس در اینجا و در سراسر کشور است.

“مردم در حال دیدن رهبران که بر روی زمین کار و سازماندهی و صحبت برای سال گفت:” مولی گلاسکو عضو MPD150 یک گروه است که طرفداران برای defunding پلیس.

به عنوان خشم جاروب کشور بیش 2014 پلیس تیراندازی نوجوان سیاهپوست در فرگوسن Mo. مونتگمری و دیگر فعالان راه اندازی مینیاپولیس فصل از زندگی مهم است. آنها به رهبری بزرگ در اعتراض به خشونت پلیس که تعطیل کردن بخشی از بازار آمریکا که منجر به دستگیری او و دیگر فعالان.

یک سال بعد آنها مواجه خشونت پلیس در چمن خود را هنگامی که پلیس به ضرب گلوله کشته و 24 ساله Jamar کلارک در جنوب مینیاپولیس. مونتگمری و دیگر سیاه و سفید زندگی می کند ماده حامیان led از 18 روز تظاهرات در خارج چهارم حوزه مقر پلیس تا زمانی که مقامات خواسته آنها را به ترک.

ظرف چند هفته آنها تعطیل megamall دوباره با یک تظاهرات. کلارک تیراندازی او گفت: نشان داد: “این خشونت و ترور واقعی است, این سیستمیک نژادپرستی و نابرابری واقعی است این نابرابری اقتصادی واقعی است.”

مونتگمری بعد پیوست Black Lives Matter شبکه جهانی به عنوان یک سازمان. از آنجا او را تحت تاثیر قرار بود توسط این دستور فعال مری قلاب برای مردم سیاه و سفید به “مایل به تبدیل شود و در خدمت کار است.” او یاد گرفته که آن را OK به unapologetically سیاه و سفید.

جامعه راه حل

مونتگمری در بر داشت یک راه برای خارج شدن از نژادی بیگانگی از دوران کودکی خود را زمانی که به کسی متوقف در اتاق خوابگاه در دانشگاه ماساچوست امهرست و به او گفت در مورد کلاس های مردمی سازماندهی جامعه.

“برای اولین بار در دانشگاه وجود دارد این دیگر چگونه می تواند به من زندگی من زندگی می کنند و چگونه من می توانید ببینید مردم من,” او گفت:.

مونتگمری شد اولین کسی که در خانواده او فارغ التحصیل از کالج در رشته بهداشت عمومی. Brrrrrrns مینه سوتا یک لیبرال حمایت سازمان استخدام خود را به عنوان یک سازمان و او را سقوط در عشق با مینیاپولیس به خصوص غیر معمول آن جوامع از رنگ.

مونتگمری و متحدان او تشکیل سیاه سند چشم انداز جمعی در سال 2017 پس از محلی Black Lives Matter فصل منحل شد با هدف افزایش قدرت مردم سیاه و سفید بیش از مدت طولانی. روشن شد که آنها را صرف محور اصلاحات نخواهد بود به اندازه کافی.

پس جمعی که 50 نفر کار می کرد با اصلاح این بلوک به لابی شورای شهر برای منحرف کردن 1.1 میلیون دلار از اداره پلیس به جامعه و برنامه های جدید دفتر پیشگیری از خشونت در سال 2018 است. آنها در مواجه با شکست در ماه دسامبر زمانی که فری تایید $8.2 میلیون بیشتر برای پلیس بودجه.

طرفداران defunding پلیس می خواهید این شهرستان برای جلوگیری از اضافه کردن به $193 میلیون بودجه پلیس و شروع به تغییر است که پول به مددکاران اجتماعی و بهداشت عمومی و متخصصان و حرفه ای دیگر که می تواند رسیدگی به فراخوان عمومی مرتبط با سلامت روان, اعتیاد و دیگر مسائل اجتماعی.

“وجود دارد فقط کمی ترس از ناشناخته و ما باید مسئولیت برای آموزش مردمی در جامعه ما … که هنگامی که ما می گویند لغو پلیس, آنچه ما در واقع گفته است که پیدا کردن جامعه-بودجه راه حل های است که در واقع ما را امن نگه دارید,” مونتگمری گفت. “صندوق زندگی تایید موسسات و آموزش و بهداشت و مسکن است که در واقع کاهش نیاز به هر نوع آسیب به تحمیل.”

بعضی از آنها سوال چگونه چنین رویکردی خواهد تضمین امنیت عمومی در موارد قتل, سرقت مسلحانه و تهدید کننده زندگی جنایات. مونتگمری و دیگر defunding طرفداران خود را حفظ استراتژی منجر به کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز در دراز مدت به بیشتر نیازهای مردم را برآورده. و او گفت که پلیس هیچ کاری نمی کند برای کاهش جرم و جنایت.

MPD150 گفت: هنوز هم ممکن است نیاز به یک گروه کوچک از امنیت عمومی کارگران به تمرکز بر جرائم جدی. اگر خواسته او موافقت کرد Montgomery گفت: “ما می خواهیم جامعه به رهبری راه حل قادر به پاسخ با افرادی که مهارت های حرفه ای و توانمندی های فرهنگی برای پرداختن به انواع آسیب برساند.”

‘به خانه یعقوب!’

آن را کمتر احتمال دارد که این گونه نمایش ها را دریافت کرده اند توجه جدی از شورای شهر اگر نه برای اعتراض بین المللی که به دنبال تصویری از افسر درک چوین زانو در Floyd گردن در حالی که دو پلیس برگزار شد او را پایین و دیگری ایستاده و در صحنه است.

“مردمی بسیار غیر متمرکز راه بسیج به خیابان ها خواستار عدالت” مونتگمری گفت: مقایسه فلوید پاسخ به اعتراضات در اوایل روز از زندگی مهم است. “سازمان شده است روشن بر این برای همیشه, اما عموم مردم بیشتر روشن است که ما نیاز به از بین بردن نژادپرستی نظاممند و لغو و این چیزی است که احساس می کند در حال حاضر.”

در ژوئن 6, نزدیک به دو هفته پس از فلوید مرگ سیاه سند چشم انداز جمعی رهبری مارس به فری شمال شرقی مینیاپولیس آپارتمان. مونتگمری تا به حال دیده فری صدای همدلی برای آفریقایی-آمریکایی در اعتراض به بی عدالتی ها و فیلم هایی از او گریه در Floyd یادبود. در عین حال او شک و تردید بود.

“ما نمی خواهیم هیچ بیشتر پلیس — که روشن است ؟ او گفت: به جمعیت از یک مرحله در این تجمع در حالی که فری بود در زیر زمین. “ما نمی خواهیم مردم با اسلحه toting در اطراف در جامعه ما تیراندازی ما را. آیا شما یک پاسخ است؟” او پرسید: Frey اگر او را متعهد به defunding پلیس شهرستان بله یا نه.

مونتگمری انتظار فری به جواب مثبت از او تا به حال راه می رفت به یک تجمع ترویج می شود ، هنگامی که او پاسخ داد که او نمی خواهد حمایت از لغو بخش او جواب “دریافت f — از اینجا!” عنوان جمعیت آغاز شد و تظاهرکنندگان شعار می دادند “به خانه یعقوب به خانه!”

برخی از پیدا لحظه تفرقه. “من فکر کردم آن را مایه تاسف است” گفت: عضو شورای شهر Andrea جنکینز. “من فکر می کنم همه ما را به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه و فکر می کنم در مورد چگونه به حل کند ما امنیت عمومی [مسائل] و هیچ کس مصرفی. ما نمی توانیم مردم پرتاب کنند.”

جنکینز گفت: او را شنیدن از ترکیبات نگران است که defunding پلیس آنها را کمتر امن است. اما مردم تشخیص او گفت که این شهرستان نیاز به پیدا کردن راه دیگری برای رسیدگی به برخی از مسائل اجتماعی است که پلیس در برخورد با, به طوری که آنها می تواند تمرکز بر جرم جدی است.

مونتگمری گفت که او عصبانی است که فری به نظر می رسد اولویت بندی توسعه دهندگان و این شهر ثروتمند و طبقه متوسط بالا بیش از فقرا و مردم از رنگ. “من هدایت صالح خشم از کسانی که مردمی در جمعیت که بیمار هستند و تغذیه از او فکر او می تواند آمد تا ما را با هق هق داستان در مورد چگونه او را احساس زمانی که مردم به معنای واقعی کلمه عزاداری مرگ دیگری به دست پلیس” او گفت:.

روز پس از تبادل با فری, سیاه, چشم انداز جمعی و اصلاح بلوک میزبان رالی در Powderhorn پارک که در آن نه اعضای شورای شهر متعهد به “آغاز روند پایان دادن به” اداره پلیس. در مرحله Montgomery اذعان کرد آمار تلفات انساني در پشت جنبش است.

“این باید در نظر گرفته شود تا حد مرگ,” او گفت: “به ما را در اینجا.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله