مینیاپولیس همه چیز باراک اوباما خواسته آن را به.

آن شهردار و شورای شهر منصوب اصلاحات فکر رئیس پلیس تاکید کرد که یک نگهبان ذهنیت به جای یک جنگجو یکی. آنها برگزار گوش دادن جلسات با جامعه و به روز رسانی سیاست ها برای ایجاد شفافیت بیشتر و پاسخگویی. آنها ترویج افسر سلامتی با ارائه یوگا و مدیتیشن کلاس.

در عین حال هیچ یک از این متوقف افسر درک چوین از سنجاق زانو خود را بر گردن جورج فلوید تا آگاهی او از دست داده و مرده است.

مینیاپولیس یک مطالعه موردی در یک شهرستان که در آغوش ستون از گزارش نهایی از رئیس جمهور نیروی کار در قرن 21 Policing, امضای طرح از دوران اوباما در مورد چگونگی اصلاحات آمریکایی اجرای قانون است. پس از پنج سال این شهرستان است و نزدیک به دستیابی به هدف اصلی از ایجاد اعتماد بین پلیس و جوامع آنها خدمت می کنند.

پس از کشته شدن فلوید و قیام در برابر پلیس که به دنبال آن منجر به آتش زدن سومین حوزه ایستگاه مینیاپولیس است که در یک چهارراه. در ادامه می توانید آن را در مسیر آهسته فرهنگی را تغییر دهید و یا آن را می تواند انتخاب کردن برای یک تخته سنگ سفید — به “end فعلی پلیس سیستم به عنوان ما آن را می دانم” به عنوان عضو شورای شهرستان الندرا کانو که ریاست شورای کمیته امنیت عمومی گفت: به تازگی.

قرن 21 پلیس مدل برای اصلاحات بیرون آمد یک لحظه شبیه به یکی از مینیاپولیس چهره در حال حاضر. در ماه اوت 2014, یک افسر پلیس به ضرب گلوله و قتل مایکل براون جوان سیاه پوست در فرگوسن Mo. تیراندازی و تصمیم به دادستانهای افسر گذاشته لخت طولانی ناآرامی های مدنی بیش از نابرابری نژادی در پلیس و استفاده از زور. آن منجر به اعتراض و شورش در سراسر حومه شهرستان سنت لوئیس و تحقیقات فدرال است که تعیین فرگوسن اداره پلیس درگیر در یک الگوی غیر قانونی و نژادپرستانه پلیس.

در مارس 2015 رئیس جمهور نیروی کار در قرن 21 پلیس گزارش توصیه هایی برای شهرستانها به حرکت به یک دوره جدید از اجرای قانون است. در این سند تاکید بر نیاز به یک انقلاب فرهنگی در ادارات پلیس آمریکا که نویسندگان گفت: خواهد آمد از طریق شفافیت بیشتر و پاسخگویی. پلیس را مجبور به تنظیم مجدد فلسفه خود را به تمرکز بر روی جامعه محور به جای نظامی جنگجو فکر تاکتیک آغوش بسیاری از افسران. اعتماد و تردید شهروندان — کلید عملکرد دموکراسی با توجه به این گزارش خواهد آمد از نیروهای پلیس منعکس کننده ارزش های جوامع که در آن کار می کنند.

یک مانع که مانع مینیاپولیس از دستیابی به این اهداف مقاومت مواجه شده است از پلیس اتحادیه و رییس جمهوری آن سرهنگ باب Kroll در برابر سیاست و فرهنگ تغییر گفت: میشل فلپس, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه مینه سوتا است. سال گذشته زمانی که شهردار یعقوب فری اعلام کرد مینیاپولیس را تبدیل به اولین شهر به ممنوعیت جنگجو-سبک آموزش کرول مقابله با علنا اعلام رایگان آموزش جنگجو برای رتبه بندی-و-فایل افسران.

“تغییر فرهنگی است که واقعا سخت” فلپس گفت. “ما می توانید ببینید مقاومت در برابر این تغییر در انتخابات و انتخاب مجدد از باب Kroll. و اتحادیه اعمال خود را مستقل از فشار در برابر اصلاحات است.”

نیز وجود دارد یک بوروکراسی که پیچیده بسیار ایده از سطح زمین را تغییر دهید. فلپس اشاره می کند که مینیاپولیس است که تحت صلاحیت این دادگاه ها نه تنها مینیاپولیس, پلیس, بلکه, دانشگاه مینه سوتا, پلیس, پارک پلیس, مترو, حمل و نقل پلیس و اجرای قانون ایالتی و فدرال همه آنها در پاسخ به متفاوت رهبری سلسله مراتب.

مینیاپولیس اداره پلیس ساخته شده برخی از پیشرفت نسبت به پاسخگویی بیشتر در طول پنج سال گذشته. در سال 2016 پس از پلیس با قتل Jamar, Clark, سیاه وزارت به روز استفاده از آن-از-نیروی سیاست با تاکید بیشتر بر “حرمت زندگی است.” زبان جدید این امکان را برای شهرستان به اقدام سریع در برابر چوین و سه تن دیگر از افسران که ایستاده بود و تماشا به عنوان فلوید التماس کرد که او نمی تواند نفس فلپس گفت.

“واقعیت این است که تمام چهار افسران اخراج شدم بلافاصله به معنی چیزی است,” او گفت:. “و در عین حال آن را محزون می خوانی ناکافی است.”

آن را خیلی زود به می گویند که آیا مینیاپولیس دادن است تا به طور کامل بر اوباما ، اکثریت شورای شهر علنا متعهد به از بین بردن police department, اما آنها هنوز به روشنی تعریف اجماع از آنچه که بدان معنی است. فلپس گفت: حتی تغییرات رادیکال می تواند در نهایت به دنبال بیشتر شبیه به یک “قرن 21 پلیس-plus” مدل از یک راهکار کاملا جدید.

مرگ فلوید است نقل مکان کرد Overton پنجره — طیف وسیعی از ایده ها تلقی سیاسی قابل قبول — “واقعا به سرعت” فلپس گفت. “من فکر می کنم همه را از ابتلا نفس خود را و تلاش برای کشف کردن آنچه که بدان معنی است.”

اندازه گیری موفقیت از عملکرد اداره پلیس نیز در چشم بیننده گفت: ساندرا سوزان اسمیت, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا-برکلی است.

جوامع از رنگ خاص در طول تاریخ دیده می شود نقش پلیس به عنوان مورد “سلول و کنترل” در مقابل “محافظت و خدمت” اسمیت گفت. از طریق این لنز بسیاری از آمریکایی ها مشاهده تلاش ها برای ایجاد پلیس پاسخگو به عنوان “رژيم در اطراف لبه” به جای پرداختن به مشکلات اساسی پلیس است.

“برخی از افراد استدلال می کنند که پلیس در حال انجام دقیقا آنچه آنها در نظر گرفته شده به انجام,” او گفت:.

قرن 21 پلیس مدل مبتنی بر فلسفه است که پلیس در حال یک منبع مهم در جوامع اسمیت گفت. ساخت تغییرات چشمگیر — از جمله آموزش بهتر و بیشتر پاسخگویی و هدایت برخی از وظایف پولیس به شهر دیگر ادارات — هنوز هم می تواند سازگار با اوباما-دوران اصلاحات ،

“آنچه ناسازگار است لغو پلیس,” او گفت:.

در اوایل این ماه در شورای شهر تصویب قطعنامه “به قصد ایجاد یک تحول جدید مدل برای کشت ایمنی در شهرستان ما است.” شهردار فری که امضا قطعنامه است فشار برای تغییر در زمان وزارت به جای شروع بیش از. دقیقا چه تغییراتی خواهد شد و به احتمال زیاد پایین آمده به مینیاپولیس رای دهندگان در قالب یک همه پرسی که برخی از اعضای شورا می گویند می تواند به نظر می رسد در انتخابات این سال است.

در این میان ناآرامی بیش از آمریکا پلیس همچنان به تولید اعتراضات در سراسر کشور به نام فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس. بسیاری از نگاه به مینیاپولیس برای چه می آید بعدی.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله