ترک آن را Lizol: کوتاه از کارکنان حیدرآباد مدنی کارکنان سخت و فشرده در برابر COVID-19

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: با تعدادی از COVID-19 مورد افزایش نگران کننده در حیدرآباد شهر شهرداری است کوتاه از کارکنان برای به اجرا درآوردن تدابیر مهار. سخت فشرده کارکنان عجله دارند از طریق مهار اقدامات در محلات تحت تاثیر قرار گفتن ساکنان برای تمیز کردن خانه خود را با Lizol: فقط مخلوط یک قاشق مربا خوری از مواد ضد عفونی کننده در یک لیتر آب و mop ترین-لمس سطوح با آن است.

چه در حال کار سخت تر این است که خوب تعداد کارکنان مورد نیاز برای موسمی مربوط به وظایف در همان زمان.

بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) هستند بسیار محدود تاخیر در گرفتن اطلاعات در مورد COVID-19 جوش در شهر محلات. آنها داده های تازه تنها در مورد تازه, جوش, پس از چهار روز از وزارت بهداشت و درمان. زمانی که این موارد اطلاع GHMC کارکنان با عجله به محل آسیب دیده را با یک bucketful از هیپوکلریت سدیم.

تا اواسط ماه مه GHMC را حشره شناسی کارکنان مستقر در COVID-19 وظیفه سرنشین دار بیش از 180 مهار مناطق. پس از آن این تعداد به سرعت در حال افزایش و تعداد آسیب دیده خانه های خوشه ballooned به 1,165 در روز چهارشنبه.

هر چند 302 COVID-19 موارد گزارش شده در روز پنج شنبه به عنوان مثال وزارت بهداشت و درمان است و در عین حال برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با GHMC را مهار فعالیت است.

“با تعداد موارد افزایش, ما قادر به اعزام تیم به مرد خانه خوشه به عنوان حشره شناسی کارکنان مشغول در موسمی مربوط به کار. کارکنان انجام شده است مه پاش و ضد لارو عملیات به شدت برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی دیگر,” بالا GHMC گفت: با توجه به دکن کرونیکل.

دولت در این زمان شدت آن تست برای coronavirus. حدود 4000 تست های انجام شده در حیدرآباد در سه روز گذشته و 15-18 درصد تست شده اند مثبت است. “این غیر ممکن است برای حشره شناسی کارکنان برای حضور در 250-300 خانه در هر روز برای انجام مهار وظایف. جدا از خانه خوشه های تیم را به اسپری ضد عفونی کننده در آپارتمان و یا کل lane, که بدان معنی است که کارکنان باید برای پوشش حداقل 2000 خانوار در هر روز برای صرف مهار,” او گفت:.

اضافه کردن به گلایه های ضد عفونی کننده اسپری در مجاورت آسیب دیده خانه های خوشه گرفتن شسته در باران. او گفت: مردم باید مراقبت از خود و نه کاملا بستگی به شرکت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>