مینیاپولیس افسران پلیس در پاسخ به جداگانه تیراندازی دوشنبه شب بودند ملاقات با عصبانی جمعیت که مانع آنها را از انجام کار خود یک سخنگوی وزارت روز شنبه.

حدود 11:25 p. m. در 3800 بلوک از خیابان های شیکاگو — در نزدیکی محل که در آن جورج فلوید کشته شد مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس — افسران در پاسخ به یک گزارش تیراندازی. یک مرد به ضرب گلوله خود و تماشاگران شد اداره CPR با توجه به پلیس.

افسران تلاش برای ارائه کمک به محض ورود مواجه می شوند “خصمانه” جمعیت است که مانع آنها سخنگوی پلیس جان الدر گفت. مرد گرفته شده بود به HCMC جایی که او درگذشت. مهتر گفت: روشن است که اگر تیراندازی بود خودکشی یا تصادف. پلیس در حال بررسی است.

در حدود همان زمان, 11:25 بعد از ظهر افسران در پاسخ به یک جداگانه دو تیراندازی در E. 54 خیابان و S. 28th, خیابان. افسران یافت دو بزرگسالانی که دچار noncritical زخم گلوله.

یک مرد دستگیر شد, یک تفنگ بازیافت شد و دو قربانی گرفته شد به HCMC پلیس می گویند.

صحنه شد “هرج و مرج” سالمند گفت: با تماشاچیان امتناع از دستورات به عقب بماند. پلیس می تواند “به سختی حتی تحقیقات آغاز شده” و اضافی افسران بود به نام در, او گفت:.

مهتر گفت: ماموران به طور فزاینده ای رو به مقاومت از جمعیت هنگام ورود در صحنه است. مردم “گرفتن آهولد از افسران و تجهیزات خود را” و پله در مقابل امدادگران, او گفت:. در اوایل این هفته افسران حلیم با سنگ و بطری به عنوان آنها سعی کردند به اداره Narcan به کسی که تا به حال overdosed و بدون پالس سالمند گفت.

“ما همچنان به دیدن افراد موفق به اطاعت از دستورات قانونی برای ایستادن پشت به عقب ماندن در حالی که ماموران در حال تلاش برای انجام کار خود را. داشتن پرتابه پرتاب در افسران غیر معمول نیست” سالمند گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله