جمهوری خواهان و دموکرات ها در مجلس باقی مانده در بن بست جمعه در یک بسته از پلیس اصلاحات موجب مرگ جورج فلوید یک logjam که تهدید به upend یک weeklong جلسه ویژه که در آن آنها همچنین امیدوار به ارائه کمک به شهرهای بزرگ و بروز شورش و مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

مذاکرات کشیده به شب حتی به عنوان تیم رژیم صهیونیستی است. Walz گفت که گفتگو با هر دو طرف شد و در ادامه “بسیار خوب ایمان است.”

Walz التماس کرد با جمهوری خواهان در کنگره به اندازه کافی بلند به اعتصاب یک معامله در تمام مسائل برجسته از جمله عمده زیرساخت های بسته که در حزبی standoffs پلیس پاسخگویی و فرماندار اورژانس قدرت.

جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا دولت نشان داد که آنها برنامه ریزی شده به موکول کردن شب جمعه و اوایل روز شنبه با یا بدون توافق بر سر قانون جدید اجرای طرح. اما قانونی مشاوران گفت: مذاکرات می تواند همچنان در هفته های آینده حتی اگر یک معامله نمی تواند رسید در جلسه ویژه.

“Minnesotans انتظار ما مانند آنها در شغل خود به پایان برساند که این کار انجام شده است” Walz گفت. “با این ایده که چه برخوردی در طول چند هفته گذشته با کشتن جورج فلوید است که قطعا چیزی است که در مرکز از آنچه که ما باید انجام دهند.”

دموکرات ها فشرده شده اند برای یک سری از گسترده پلیس پاسخگویی اقدامات در پاسخ به کشتار فلوید که در دست پلیس مینیاپولیس. در میان دیگر تغییرات خود را بسته حدود 20 صورتحساب را سفت دولت نیروی مرگبار قوانین قرار داده و دادستان کل مسئول تمام موارد که در آن نیروی کشنده استفاده می شود. آنها همچنین بان کی مون “جنگجو سبک” آموزش برای اجرای قانون و بازگرداندن حق رأی برای felons در مشروط شدن

“اگر ما می تواند فقط ماندن چند روز بیشتر ما می تواند برخی از کارهای شگفت انگیز انجام می شود ، گفت: مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک.

اما جمهوری خواهان مجلس سنا در مخالفت با برخی از این مقررات به خصوص کسانی که به دفتر دادستان کل در صلاحیت این دادگاه ها بیش از موارد در برابر افسران متهم به استفاده نادرست از نیروی مرگبار. ایران با رهبری سنا به جای گذشت بیشتر از متوسط بسته در اوایل این هفته است که نیاز به گزارش و مداخله در نیروی مرگبار موارد و هدایت یک دولت مسئول صدور مجوز هیئت مدیره به ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت های که استفاده می شود در Floyd.

دموکرات ها گفت: ایران با اقدامات به اندازه کافی نمی رویم و معترضان در خارج از ساختمان کنگره جمعه خواستار اصلاحات گسترده تر. رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake استدلال کرد که بسیاری از سنا پلیس طرح “مطابقت” با آن رو به جلو توسط آمریکا.

قانونگذاران نیز باید چپ بی قراری طرح توزیع $841 میلیون در فدرال COVID-19 کمک به جوامع در سراسر کشور. Gazelka متهم است که هزینه های جدید طرح های متصل به فدرال کمک های اولیه طرح توسط دموکرات ها فراتر از یک معامله زده قبلا توسط قوه مقننه رهبران. “مقابله با ایران” Gazelka توییتی جمعه.

نیز حلق آویز در تعادل هستند و عمده مطابق لایحه به صندوق عمومی کار می کند و پروژه های ویژه بسته کمک برای شهرهای دوقلو کسب و کارهای آسیب دیده توسط ناآرامی های مدنی زیر فلوید مرگ است.

خانه گذشت 300 میلیون دلار بسته برای کمک به کسانی که کسب و کار جمعه در یک 74-53 رای دادن. های مختلف سنا پیشنهاد ایجاد یک “اعتراض پاسخ صندوق” نیست شنوایی در طول جلسه ویژه.

“بسیاری از مردم در حال بسته ما. آنها در حال انتظار در ما” گفت: لایحه حمایت از Rep. حسن شیخ محمود به عنوان نور DFL-مینیاپولیس. “این بسته جامع می فرستد پیام حق ایجاد می کند که فرصت ایجاد یک سیستم اقتصادی است که همه ما می توانید در تکیه می کنند.”

جمهوریخواهان مجلس گفت: شور و مشورت بیشتر مورد نیاز است. آنها اشاره کرد نگرانی در مورد یک مترو مالیاتی برای حمایت از توسعه مجدد استفاده از دامنه برجسته و ایجاد یک غیرمنتخب هیئت مدیره برای هدایت تلاش های بازسازی.

این جلسه ویژه باعث شد Walz را گسترش قدرت اضطراری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند و در هفته گذشته برای پایان دادن به اقتدار خود را, اما آن حرکت مسدود شده بود توسط آمریکا.

برخی از این مذاکرات شده اند بیش از کسانی که قدرت که Walz استفاده کرده است به تعطیل کردن مدارس, میله, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر برای محدود کردن گسترش ویروس. بسیاری از کسانی که محدودیت شده اند شل در هفته های اخیر.

Walz گفت وجود دارد می تواند یک معامله چگونه کسانی که قدرت استفاده می شود برای رفتن به جلو است که می تواند کمک به روشن راه را برای پیوند لایحه که نیاز به یک سه پنجم اکثریت به تصویب. بحث و گفتگو در مورد پیوند لایحه که اجازه بلند مدت وام برای پروژه های زیربنایی در سراسر کشور باید ماند بین 1.3 میلیارد دلار و 2 میلیارد دلار. هر دو طرف بر اهمیت پروژه های ساخت و ساز در کمک به احیای اقتصاد دولتی است.

“من به آنها گفتم من بیش از خوشحال به برخی از این چیزهایی که به خاطر من سرزنش برای همه چیز” Walz گفت. “من کسی هستم که واقعا معتقد است که تفکیک قوا است که واقعا مهم است.”

یکی دیگر از فرمت Walz اورژانس قدرت در ماه جولای می تواند قانونگذاران به سنت پل برای یکی دیگر از جلسه ویژه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de