در این روز پس از به دنیا دیدم مینیاپولیس پلیس کشتن جورج فلوید انتظارات بالا بود که مرگ یک غیر مسلح سیاه مرد را وادار اقدام قاطع توسط مینه سوتا قوه مقننه.

اما یک هفته عاطفی جلسات و زمان پشت صحنه مذاکرات در دولت اصلاحات تولید شده چیزی بیش از یک بن بست بین رژیم صهیونیستی است. تیم Walz خانه دموکراتیک اکثریت و جمهوریخواهان که کنترل ایالت مینه سوتا در مجلس سنا است.

قانونگذاران چپ سنت پل در sunup صبح روز شنبه بدون توافق در عدالت کیفری اصلاحات پایان یک شب طولانی از سرخوردگی و هفته از امید برای پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک.

این بخش بر روی صفحه نمایش در آخرین ساعت از جلسه ویژه trickled به سایر نقاط در دستور کار قانونگذاری و همچنین خروج بی قراری آزمایشی برای مقابله با توزیع $841 میلیون در فدرال COVID-19 کمک به استان ها و شهرهای سراسر مینه سوتا است. نیز ناتمام مانده: یک میلیارد دلار به علاوه اتصال بسته به امور مالی عمومی پروژه های زیربنایی در سراسر کشور.

رهبران حزب مجموعه ای هیچ جدول زمانی برای از سرگیری کار خود را هر چند فرمت دیگه Walz اورژانس قدرت در اواسط ماه جولای می تواند قانونگذاران به سنت پل برای یکی دیگر از جلسه ویژه. Walz شد noncommittal در مورد اینکه آیا او ممکن است تماس مقننه به عقب قبل از آن.

با وجود به طور فزاینده فوری درخواست برای اقدام از فعالان و DFL قانونگذاران جمهوریخواه پیشنهاد شده است که بیشتر زمان مورد نیاز برای تکمیل کار.

“ما هفته و هفته دور از امکان انجام کاری با عدالت کیفری اصلاحات” اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت: قبل از سنا موکول حدود 6 صبح “انجام می شود به این معنا نیست که ما در حال توقف کار” او به خبرنگاران گفت: اواخر شب جمعه.

دموکرات هزینههای همکاران جمهوری خواه خود را برای دادن بدون توافق در پلیس مسئوليت مسئله ای است که تا به حال پیشی گیرد و یک weeklong جلسه ویژه به نام به نقد و بررسی Walz قدرت تحت این بیماری همه گیر.

“این مایه تاسف است که مجلس سنا تصمیم گرفت که یک هفته تمام است که ما می تواند جمع اوری به منظور شروع به پرداختن به این مسائل به دلیل کاملا رک و پوست کنده آنها بسیار بزرگتر از یک هفته گفت:” رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-طلایی دره.

صدها نفر از معترضان که جمع آوری شده در کنگره روز جمعه — به Juneteenth جشن پایان برده داری و خواستار عبور از DFL را عدالت کیفری بسته است. این امر بیشتر اضافه کردن افسر آموزش تقویت جامعه-led جایگزین به پلیس و افزایش آستانه برای استفاده از نیروی مرگبار از “آشکار” به “قریب الوقوع” تهدید به افسران و دیگران.

جمهوری خواهان در جواب اواخر جمعه شب با یک بسته اصلاحات گفتند همسان برخی از DFL اقدامات از جمله آموزش بالا بردن استانداردها و نیاز به افسران به مداخله اگر همکاران با استفاده از نیروی بیش از حد. دو طرف همچنین به نظر می رسد به اینچ نزدیک به یک توافق برای تغییر افسران داوری حقوق که بسیاری از پلیس مدیران می گویند نگه داشتن آنها را از رد بد پلیس.

“اگر آنها علاقه مند به این فکر نمی کنم که شخصا آنها همیشه خواهد بود علاقه مند در چیزی است که ما می توانید موافقت کنید به” Gazelka گفت: از یک لیست از 11 عدالت کیفری تغییرات او گفته بود آمریکا “نهایی ارائه دهد.”

سنا مردم رنگ و بومی حزبی (POCI) که تا به حال بازی یک نقش محوری در DFL بسته اصلاحات به سرعت رد تخته سنگ از ایران نظر دارد.

“هیچ چیز در این گزارش ارائه شده متوقف خواهد شد یکی دیگر از فرد سیاه و سفید از کشته شدن” این POCI حزبی در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ میانه و وجود خواهد داشت هیچ سازشی تا ما برادران و خواهران دریافت رستگاری است.”

به ایران گذشت این ساعت یک نیمه شب — همراه با وهم آور قطع برق در پایتخت — DFL رهبران حمایت از دو کلید خواستار حق رای برای felons در مشروط شدن و تغییر صلاحیت این دادگاه ها بیش از موارد پلیس نیروی مرگبار از شهرستان وکلای به دولت و دادستانی کل در حال حاضر رهبری فعال حقوق مدنی و سابق کنگره کیت الیسون.

اما آنها مقابله که اوباما نیاز به اضافه کردن قطعات دیگر از برنامه های خود را از جمله منع “جنگجو سبک” آموزش اجازه می دهد شهرستانها برای تحمیل شرایط اقامت خود به افسران پلیس و ایجاد یک دولت و جامعه-رهبری امنیت عمومی ، به عنوان بنبست ادامه داد: قانونگذاران باقی مانده تا حد زیادی از چشم به ساعت اولیه صبح.

در ضمن Gazelka گفت که او فکر می کردند که یک توافق در فدرال مراقبت در قانون بودجه است که بیکار در خزانه دولت همراه با 58 میلیون دلار در هزینه های اضافی. دموکرات ها بوده است فشار به مراتب بیشتر هزینه های دولت. مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک گفت: پس از نیمه شب که آنها را “رفو نزدیک” در فدرال کمک کرد.

اما جمهوری خواهان را متهم به DFL از reneging در مراقبت عمل کرد. “من می دانم که فرماندار بود دوباره درگیر در تلاش برای شکست دادن همه چیز برای مینه سوتا است. من می دانم که و که بسیار ناامید کننده” Gazelka گفت: به عنوان او به نام به موکول کردن و بدون به پایان رساندن فدرال کمک بیل.

برخی از نمایندگان مجلس برگزار شد از امید برای ادامه مذاکرات در روزهای آینده و هفته. “من امیدوارم که این باعث ایجاد یک وقفه برای ما برای رفتن به عقب منعکس کننده کمی نیاز به کار انجام می شود برای مردم مینه سوتا” وینکلر گفت.

اما با خطوط نبرد به ظاهر کشیده شده پیش از ماه نوامبر انتخابات جمهوری خواهان و دموکرات ها تحت فشار قرار دادند و سیاسی مقصر عقب و جلو به عنوان آنها کوتاه آمد از یک مصالحه.

سناتور. جف هیدن, که نشان دهنده, مینیاپولیس, منطقه ای که در آن جورج فلوید کشته شد و گفت: او بگویید ترکیبات خود که “هیچ معنی دار را از اکثریت سنا. من قصد دارم به آنها بگویید که در آن به نظر نمی رسد که آنها حتی در مراقبت به اندازه کافی به جزئیات پیشنهادات ما … ما نیاز به شروع به گفتن حقیقت است. Minnesotans نیاز به می دانم که اگر مردمی مراقبت یا نه.”

مشابه بحث شده است بازی کردن در سراسر کشور با دیگر شهرها و ایالات متحده در نظر گرفتن تغییرات خود را به پلیس استانداردهای.

مینه سوتا قانونی بحث طی هفته گذشته افزایش یافته فراتر از پلیس اصلاحات. فعالان و اعضای جامعه خواستار قانونگذاران آدرس نژادی و نابرابری اساسی افغانستان مانند فلوید و به دنبال کمک به کسب و کارهای آسیب دیده در ناآرامی های پس از مرگ او.

قانونگذاران نیز کوتاه آمد از یک معامله در کسب و کار کمک کند.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله