یک روز پس از نارندرا نخست وزیر گفت یک جلسه سه حزب که نه هر کسی که در داخل هند سرزمین و نه تا به هر یک از پست های دستگیر شده اند کنگره رهبر راهول گاندی است پس از حمله به مرکز. این زمان سابق کنگره و رئیس جمهور آمریکا در PM به اتهام “تسلیم شدن” خاک هند, به چینی تجاوز.

برچسب زدن PM سخنان خود را با توییت گاندی گفت: “ساعت به تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز.” “اگر زمین چینی بود: 1. چرا سربازان ما کشته شدن? 2. جایی که آنها به کشته شدن?” گاندی گفت.

در بیانیه ای در این نشست به نام مودی در روز جمعه برای بحث در مورد وضعیت در هند و چین مرز دولت گفت: “در ابتدا نخست وزیر توضیح داد که نه هر کسی که در داخل خاک ما و نه هر پست ما دستگیر شده است.”

قطعی بیانیه نخست وزیر آمد و در پی گزارش می دهد که چینی ستم کرده است به سمت هند از خط واقعی کنترل بالفعل مرز در مناطق مختلف شرق لاداخ از جمله Pangong Tso و Galwan دره.

نخست وزیر ادعای آمد و حتی کنگره به عنوان رئیس جمهور سونیا گاندی در همه حزب دیدار با سوال از دولت رسیدگی به وضعیت درخواست اگر وجود دارد هر گونه هوش شکست و به دنبال اطمینان که چین را “رجعت” به جایگاه اصلی آن است.

گاندی به شدت شده است و پرسش از دولت در توییتر در حال انجام لاک بن بست همیشه پس از 20 jawans از ارتش هند کشته شدند توسط چینی ها در Galwan دره.

روز جمعه او را متهم ارشد وزیران در دولت “دروغ” برای محافظت از نخست وزیر و مرکز “سریع خواب” در حالی که شهادت jawans پرداخت قیمت در Ladakh.

“این در حال حاضر شفاف است که: چینی حمله در Galwan شد از قبل برنامه ریزی شده است. GOI بود و به سرعت به خواب رفته و رد شده مشکل است. قیمت پرداخت شده توسط ما شهادت Jawans او گفت:” در توییتر.

او برچسب گذاشته شده توسط گزارش به نقل از وزیر دفاع دولت برای Shripad Naik گفت: این حمله از قبل برنامه ریزی شده توسط چین و هند نیروهای خود را در خور پاسخ.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر کنگره رهبر برچسبشده یک مصاحبه تصویری از یک تحلیلگر نظامی و سوال دولت بیش از این سربازان در حال ارسال “غیر مسلح به شهادت” در Ladakh.

سابق رئیس کنگره همچنین برچسب زده شده یک ویدیو یک دقیقه ای از یک جوان پدر گفت: سربازان هندی بودند غیر مسلح می کردند سربازان چینی.

او همچنین در دفاع از وزیر Rajnath Singh و نارندرا نخست وزیر خود را برای مدت طولانی سکوت پس از حادثه صورت گرفت و همچنین آنها را مورد پرسش خود را برای تاخیر در پرداخت ادای احترام به سربازان کاهش یافته است.

بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شرق لاداخ در شب دوشنبه بزرگترین رویارویی نظامی در بیش از پنج دهه است که به طور قابل توجهی افزایش یافت که در حال حاضر در حال فرار از مرز بن بست در منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de