راهول گاندی است ‘محدود عقل’ است اما آسیب رساندن به نیروهای مسلح روحیه: BJP

دهلی نو: یک روز پس از نارندرا نخست وزیر تشکیل یک نشست بیش از هند و چین رو کردن موضوع BJP جمهور JP Nadda در شنبه ناودان کنگره به ویژه در آن رئیس جمهور سابق راهول گاندی برای آسیب رساندن به روحیه نیروهای مسلح با توییت خود و محدود “عقل.”

گاندی است که انتقاد از دولت مودی را حمل بر Galwan ولی زد و خورد در روز شنبه توییتی که ساعت به حال “تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز” در بیانیه خود در همه حزب دیدار روز جمعه است.

کوبیدن کنگره رهبر و بدون نام بردن از او Nadda بود که پرداختن به رهبران حزب و کارگران در راجستان از طریق مجازی تجمع گفت: “نوع زبان” او استفاده می کند را نشان می دهد “sanskaar(تربیت)” از یک خانواده هستند که قطعا از “bhartiya parivesh(هندی محیط زیست),” ظاهرا اشاره در کنگره رییس جمهور موقت سونیا گاندی مبدا.

Nadda نیز انتقاد کنگره ایستاده در همه نشست این ادعا که زمانی که همه احزاب سیاسی دیگر در یک صدا حمایت نخست وزیر اسرائیل در کنگره بود “پرسیدن چه اتفاقی افتاده است که چگونه از آن اتفاق افتاد که در آن اتفاق افتاده است.”

سابق BJP رئیس جمهور و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه نیز خواسته رهبر کنگره به افزایش بالاتر از خرده سیاست و ایستادگی در همبستگی با منافع ملی. او توییتی یک ویدئو کلیپ از پدر و یک سرباز ارتش بود که زخمی در خشونت چهره با ارتش چین در Galwan دره که در آن 20 پرسنل ارتش شهید شدند.

“شجاع armyman پدر صحبت می کند و او یک پیام بسیار روشنی برای راهول گاندی. در زمانی که کل ملت ایران, راهول گاندی نیز باید بالاتر از خرده سیاست و ایستادگی در همبستگی با منافع ملی” او هنوز توییتی.

پرداختن به BJP کارگران در راجستان از طریق مجازی تجمع Nadda گفت: “زمانی که ما در حال مبارزه در Galwan یک رهبر است که آسیب رساندن به روحیه نیروهای خود توییتهایی. او است که شما را محدود عقل. (او درخواست) چرا باید نیروهای ما رفته غیر مسلح. Don”t شما می دانید معاهدات بین المللی? و آنها نزد”رفتن غیر مسلح. چرا شما خود را در معرض محدود عقل.”

اعتراض به گاندی انتخاب کلمات از جمله در برابر PM Nadda گفت: “اجازه دهید به تنهایی احترام PM مودی شما حتی احترام خود را بعد از ظهر و پاره یک کپی از خود را فرمان” با اشاره به یک حادثه در سال 2013 زمانی که گاندی برچسب سپس فرمان برای نجات محکوم به قانونگذاران از رد صلاحیت به عنوان “مزخرف کامل” و پاره کردن آن کپی ،

بعد از پرداختن مشابه تجمع در Telangana, Nadda گفت که تاریخ نشان می دهد که هر زمان که کشور با آن مواجه است مشکل بار BJP ایستاده و سپس دولت است اما در حال حاضر حزب مخالف بالا بردن سوال در همه چیز و در تلاش برای صدمه زدن به روحیه این کشور و نیروهای مسلح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de