مقامات فدرال را متهم روچستر با تنظیم یک آتش سوزی در یک موسسه رهنی در نزدیکی محل تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

Montez T. Lee, 25 متهم شد دوشنبه در فدرال شکایت با یک تعداد از آتش سوزی برای یک مارس 28 آتش سوزی در حداکثر آن پیاده 2726 Lake St. موسسه رهنی است که در مورد دو بلوک از مینیاپولیس پلیس سوم حوزه ایستگاه بود که آتش همان شب توسط مظنون دیگر به عنوان هزاران نفر در اعتراض به مرگ فلوید 46-سال-پیرمرد از سنت لوئیس پارک که کشته شد مارس 25, پس از, پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای نزدیک به هشت دقیقه است.

مقامات فدرال در روز جمعه نیز اعلام کرد که آنها تا به حال شارژ جسیکا L. سفید, 33, از Andover با توطئه برای ارتکاب آتش سوزی در 28 ماه مه در یک Enterprise Rent-A-Car محل در خیابان.

لی حداقل 11 و سفید 12 فرد متهم در دادگاه فدرال در ارتباط با arsons و جنایات دیگر که در مینه سوتا پس از فلوید مرگ است. دادگاه براده نشان می دهد که تحقیقات همچنان ادامه دارد.

سفید دستگیر شد ژوئن 16, دستگیر شد در دوربین های مدار بسته واقع در داخل و خارج از شرکت اجاره ماشین با توجه به انتشار اخبار از باراک اوباما. ویدیو نشان داد سفید خارج از کسب و کار ضربه زدن بر روی یک پنجره و به دنبال از طریق یک درب در حالی که دو اصحاب بودند در داخل آزادی گفت. پس از او اصحاب خارج شد آن گفت: شعله های آتش و دود دیده می شد در لابی.

ساختمان به طور کامل نابود شد با آتش است.

شکایت کیفری را شناسایی نمی کند اصحاب او. استشهاد زمینه به اثبات شکایت مهر و موم شده بود نشان می دهد این تحقیقات باز می ماند.

با توجه به شکایت کیفری علیه Lee: در ژوئن 8 محققان با ایالات متحده آمریکا اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره دریافت سه فیلم از یک منبع ناشناس که گفته میشود نشان داد Lee تنظیم آتش به بنگاه رهنی.

یک ویدئو نشان داد لی ریختن مایع از یک ظرف فلزی در سراسر ساختمان و سپس ایستاده در خارج از برگزاری مشت خود را در هوا به عنوان آن سوخته شکایت می گوید. دوم تصویری نشان داد و لی ایستاده در مقابل ساختمان در حال سوختن صحبت به فرد ضبط آن را می گوید.

“[Expletive] این محل” لی گفت: با توجه به شکایت. “ما میخوایم رایت این [expletive] پایین.”

یک سوم تصویری نشان داد و یک گروه از مردان به شوخی در مورد حمله به رستوران و سپس برش به مردم غارت رهنی, اتهام می گویند.

محققان یک Facebook profile گفته مربوط به لی که شامل یک پست عمومی در مورد رهنی آتش. این پست شامل عنوان “Prod واقعی فعال سازمان حفاظت محیط زیست” به دنبال emojis از یک خنده به صورت آتش و یک جمجمه, با توجه به شکایت کیفری.

فلوید کشتن تنظیم کردن روز از تظاهرات در اطراف مترو و جهان است که همچنین شامل غارت خرابکاری و سوزاندن صدها ساختمان در منطقه مترو.

تمام چهار افسران سابق بودند که در صحنه فلوید را به قتل اتهامات و برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه ژوئن 29.

توییتر: @ChaoStrib

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de